Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kirpi sonic 2 izle türkçe dublaj full izle hd film makinesi

  1 ziyaretçi

  kirpi sonic 2 izle türkçe dublaj full izle hd film makinesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kirpi Sonic 2

  Kirpi Sonic 2

  Bilim kurgu, aile, komedi, aksiyon, fantastik ve macera gibi bir çok önemli kategoriyi barındıran nadir yapımlardan birisi olan Sonic the Hedgehog 2 4k formatlı yapımda Jeff Fowler tek başına yapımın yönetmenliğini üstlenmiştir. Fakat senarist ekibi Par Casey, Josh Miller ve John Whitington gibi kalabalık bir kadrodan oluşmaktadır. Bu beklenen animasyon filmindeki karakterlere ise Ben Schwartz ve Idris Elba sesleri ile hayat verirken, Jim Carey ise bizzat filmde Dr. Ivo Robotnik olarak yer almaktadır.
  Artık Green Hills’e yerleşilmiştir ve Sonic ise her zamankinden daha çok bir şekilde özgürlük arayışındadır. Bu yüzden de Maddie ile Tom birlikte tatile çıkıp onu evde tek başına bırakmaya karar verirler. Maddie ile Tom tatile çıkmalarının hemen sonrasında ise Dr. Robotnik yanında Knuckles ile birlikte geri döner ve ikili hem var etme hem de yok etme gücüne sahip olan bir zümrüt taşının peşindedirler. Bunu haber alan Sonic ise durmaz ve yardımcısı Tails’i de yanına alıp onlardan önce bu zümrüt taşını bulmak için yarışa girişir.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Kirpi Sonic 2 izle

  Kirpi Sonic

  Kirpi Sonic

  IMDB: 6.5

  Tür: Aksiyon, Aile, Komedi, Bilim-Kurgu,

  Yapım: 2020

  Yönetmen: Jeff Fowler,

  Yazı kaynağı : www.filmmodu3.com

  Yazı kaynağı : www.fullhdizle.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap