Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kiptaş tuzla meydan evleri çekiliş sonuçları

  1 ziyaretçi

  kiptaş tuzla meydan evleri çekiliş sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  kiptaş meydan evler kura sonuçları kazananlar listesi 2021

  kiptaş meydan evler kura sonuçları kazananlar listesi 2021

  Meydan Evler projesi yatırımlarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ tarafından inşa ediliyor.

  İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da hayata geçirilen Meydan Evler projesinin kura çekimi 21 Haziran tarihinde yapılacak.

  Projeye başvuru yapan vatandaşların merakla beklediği KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura çekilişi Pazartesi günü saat 11:00'de gerçekleştirilecek. İstanbulluların yüzünü güldüren KİPTAŞ Meydan Evler kura çekilişine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılacak.

  Meydan Evler kura sonuçları 21 Haziran 2021!
  Meydan Evler kura sonuçları 21 Haziran 2021 haberimizde yer alıyor. Meydan Evler kura sonuçları 21 Haziran 2021 hakkında bilgi vermeden önce proje detaylarına değinelim.

  Dar gelirli ailelerin kira öder gibi ev sahibi olacağı KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesinde 149 adet ve 9 adet ticari birim yer alıyor. 

  Tuzla Meydan Evler projesinde...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  meydan evler kura sonucu sorgulama

  meydan evler kura sonucu sorgulama

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Tuzla'da hayata geçirdiği yeni projesi Meydan Evler'in kura çekilişini 21 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirecek.

  Başvuru yapan vatandaşların merakla beklediği KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura çekilişi saat 11:00'de gerçekleştirilecek. KİPTAŞ Meydan Evler kura çekilişine İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılım sağlayacak.

  KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonucu 21.06.2021!
  KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonucu 21.06.2021 haberimizde yer alıyor. KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonucu 21.06.2021 hakkında bilgi vermeden önce proje detayları hakkında bazı bilgiler verelim.

  Dar gelirli ailelerin yüzünü güldüren KİPTAŞ Meydan Evler projesinde 149 adet ve 9 adet ticari birime yer veriliyor.

  2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutların yer aldığı KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesinde 81 metrekare alana sahip...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonuçları açıklandı

  KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonuçları açıklandı

  KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonuçları canlı yayının ardından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler kura sonuçları nereden sorgulanır? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

  KİPTAŞ TUZLA MEYDAN EVLER KURA SONUÇLARI

  21 Haziran Pazartesi günü gerçekleşen kura 11.00'da canlı olarak gerçekleşti. Kura sonuçları için kura numaraları da KİPTAŞ internet sitesi üzerinden duyuruldu.

  KURA SONUÇLARI İÇİN KURA NUMARANIZI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Projede ortalama satışa esas brüt alanları 81 m2 olan 23 adet 2+1 açık mutfak daire, 94 m2 olan 73 adet 2+1 kapalı mutfak daire, 105 m2 olan 53 adet 3+1 daire olmak üzere toplam 5 bloklu 149 konut ve 9 dükkan bulunuyor.

  Projeye başvurmak için başvuru sahibinin TC vatandaşı ve reşit olması, kendisi veya eşine ait evinin olmaması, daha önce Kiptaş’tan konut satın almamış olması gerekmektedir. Ancak ebeveynleri ile yaşayan 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler üzerine evi olmaması halinde projeye başvurabilir.

  Ayrıca başvuru sahibinin, ön başvuru tarihi itibariyle İstanbul il sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir. Ayrıcalıklı gruplar (Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, en az %40 oranında engelli vatandaşlar ve sağlık çalışanları) için en az 1 yıl şartı gerekmemektedir.

  Ön başvuru bedelini banka havalesi/eft ile yapan, kura sonucunda hak sahibi olamayanlar ve yedek üyelere başvuru bedeli kura çekilişinden itibaren 5 iş günü içerisinde aynen ve faizsiz olarak iade edilecektir.

  Ön başvuru bedelini kredi kartı ile ödeyen ve kura sonucunda hak sahibi olamayanlar ile yedek üyelere ise en geç 05.07.2021 tarihinde aynen ve faizsiz olarak iade edilecektir.
  Ön başvuru ödemesi havale/eft ile yapılmışsa paranın ödendiği İBAN numarasına, ödeme kredi kartıyla yapılmışsa tahsil edildiği kredi kartına iade edilecektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap