Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kişiye özel tıp bayramı mesajları

  1 ziyaretçi

  kişiye özel tıp bayramı mesajları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Tıp Bayramı Mesajları

  Tıp Bayramı Mesajları

  Tıp Bayramı Sözleri

  Tıp Bayramı Mesajları

  Sağlık bir canlının sahip olabileceği en büyük varlıktır. Sağlık yerinde olmadığı müddetçe hiçbir şey anlamlı ve keyifli değildir. Bu durumda da en büyük görev hekimlere düşmektedir.

  Her yıl 14 Mart’ta Tıp Bayramı ve bağlı olduğu hafta da Sağlık Haftası olarak kutlanılan bu önemli günde siz de sağlık sektöründe çalışan sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilirsiniz.

  Sağlık sektörüne emek veren ve gece gündüz demeden çalışan sevdiklerinize ve teşekkür etmek istediğiniz doktorlarınıza yapabileceğiniz sürprizler ile birlikte iletebileceğiniz birbirinden güzel mesajları sizler için listeledik.

  İlişkili Ürün Kategorileri:

  » Tıp Bayramı için Hangi Çiçek Gönderilir?

  » Tıp Bayramı Hediye Önerileri (100+ Öneri)

  » Tıp Bayramına Özel Bonnyfood Aranjmanları

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  RESİMLİ 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajları, sözleri 2023! Hemşireye, doktora komik Tıp Bayramı mesajları, görselleri

  Tıp Bayramı Mesajları

  Tıp Bayramı Mesajları

  Dünya Tıp Günü, dünya genelinde sağlık çalışanlarının katkılarını kutlamak ve onurlandırmak için düzenlenen yıllık bir etkinliktir. Bu gün, doktorlar, hemşireler ve diğer tıbbi profesyonellerin bireylerin ve toplulukların sağlığını korumada oynadıkları kritik rolü tanımak için bir fırsat sunar. Bu gün, sağlık çalışanlarının günlük olarak karşılaştığı fedakarlıkları ve zorlukları hatırlatır ve toplumun onların çabalarını takdir etmesi ve desteklemesi için teşvik eder.

  Tıp Bayramı, sağlıkla ilgili önemli konular ve zorluklar hakkında farkındalığı artırmak için bir fırsat da sağlar. Sağlıklı davranışları teşvik etmek, tıbbi bakım ve tedaviye erişimi desteklemek ve halk sağlığına öncelik veren politikalar ve uygulamalar için savunuculuk yapmak için bir zaman dilimidir. Bu konulara dikkat çekerek, Dünya Tıp Günü, sağlık alanında değişim ve ilerlemenin bir katalizörü olarak hizmet verir ve sonunda herkes için daha sağlıklı ve adil bir dünya oluşturur. Tıp bayramında, doktorlara sağlık hizmetleri alanındaki katkıları için minnettarlık ve takdir ifade etmek için mesajlar gönderilir. Bu mesajlar kartlar, mektuplar, e-postalar veya sosyal medya gönderileri gibi farklı şekillerde olabilir. Tıp Günü'nde doktorlara gönderilen yaygın mesajlara aşağıda yer verilmiştir. 

  Tıp bayramı mesajları

  Tıp bayramı sırasında, doktorlara gönderilen mesajlar, onların sıkı çalışmaları ve özverili çabaları için takdir göstermek amacıyla gönderilir. Bu mesajlar genellikle hastalarının sağlık ve refahını iyileştirmek için gösterdikleri kararlılığa teşekkür etmekle birlikte, bunu yapmak için verdikleri fedakarlıkları da takdir eder. Doktorlar toplumun sıklıkla görmezden geldiği kahramanlarıdır ve bizleri sağlıklı ve mutlu tutmak için yorulmadan çalışırlar. Bu nedenle, tıp bayramı sırasında onların harcadıkları çabanın ve özverinin takdir edilmesi önemlidir. İşte onların günlerini aydınlatacak güzel sözler için bazı fikirler.

  Öne Çıkan Mesajlar

  * Bakımınız ve uzmanlığınız, birçok sağlık sorunumun üstesinden gelmemde yardımcı oldu ve yaptığınız her şey için minnettarım. Muhteşem bir doktorsunuz ve Tıp Bayramınız Kutlu Olsun.
  * Bilginiz, uzmanlığınız ve şefkatiniz hayatımda gerçekten bir fark yarattı. Sağlığımı yönetmeme yardımcı olmak için her zaman ileriye gitmekten çekinmediniz diye teşekkür ederim.
  * Doktor olarak yaptığınız her şey için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Hastalarınıza olan bağlılığınız gerçekten ilham verici ve benim gibi bir hastanın doktorunuz olarak sizinle çalışabildiğim için şanslıyım.
  * Hastalarınıza olan bağlılığınız ve sağlık hizmetlerini iyileştirme konusundaki kararlılığınız için sizi takdir ediyorum. Harika bir doktor ve tıp topluluğu için gerçek bir varlık olduğunuz için teşekkür ederim.
  * Her zaman sağlığımı öncelikli tuttuğunuz ve mükemmel bakım sağladığınız için teşekkür ederim. Gerçekten olağanüstü bir doktorsunuz ve benim sağlık hizmeti sağlayıcım olarak sizi sahip olduğum için çok şanslıyım.
  * İyi kalpliliğiniz, şefkatiniz ve profesyonelliğiniz sizi olağanüstü bir doktor yapıyor. Hastalarınıza yardım etmek ve dünyada olumlu bir etki yaratmak için yaptığınız her şey için teşekkür ederim.
  * Sağlığımı ve refahımı iyileştirmek için gösterdiğiniz yorulmak bilmez çabalar için teşekkür ederim. Gerçek bir sağlık kahramanısınız ve benim gibi bir hastanın doktoru olduğunuz için çok şanslıyım.
  * Tıbbi yolculuğum boyunca sürekli bir destek ve rehberlik kaynağı oldunuz. Sağlığım ve refahım için gösterdiğiniz kararlılığınız için sonsuz teşekkürler.

  Tıp Bayramında Doktorlara Gönderilebilecek Mesajlar

  Bizi sağlıklı ve güvende tutmak için yaptığınız yorulmak bilmez çabalarınız göz ardı edilemez. İhtiyaç duyduğumuz anlarda bizim koruyucu meleklerimiz olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Siz bir şifacı olmanın ne demek olduğunun özeti gibisiniz. İlginiz, uzmanlığınız ve özveriniz gerçekten ilham verici.

  Bu özel tıp gününde, sizi gösterdiğiniz çaba ve dokunduğunuz sayısız hayat için teşekkür etmek istiyoruz. Kahraman olmanın ne anlama geldiğinin örneğisiniz.

  Tıp bayramı mesajları

  Elleriniz iyileştirme gücüne, sözleriniz rahatlatma gücüne, varlığınız ise ilham verme gücüne sahip. Her adımda bizim için orada olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Sevglili Hocam, mesleğinize adanmış Tıp Bayramınız kutlu olsun! Başkalarına yardım etme tutkunuz ve bağlılığınız gerçekten olağanüstü.

  Tıp bayramı mesajları

  Özveriniz ve hastalarınıza karşı olan merhametiniz gerçekten takdire şayan. Dünyamızı daha iyi bir yer yapmak için yaptığınız her şey için minnettarız.

  Doktorlar olarak korkuyu umuda, acıyı rahatlamaya ve umutsuzluğu sevince dönüştürebilme gücüne sahipsiniz. En karanlık anlarımızda parlayan ışık olduğunuz için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  İyilikseverliğiniz, empati yeteneğiniz ve uzmanlığınız sayısız insanın hayatına dokundu. Sizi tanımaktan onur duyuyoruz ve yaptığınız her şey için minnettarız.

  Belki de yeterince sık dile getirilmiyor ama yaptığınız her şeyi takdir ediyoruz. Sağlık sistemimizin omurgası ve birçok insanın hayatına etki ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Bu özel günde, yaptığınız inanılmaz işi ve dokunduğunuz hayatları kutluyoruz. Bir şifacı olmanın gerçek anlamını temsil ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Sevgili Arkadaşım, Tıp Bayramın kutlu olsun! Siz doktorlar, gerçek bir kahramansınız ve tıp alanında yaptığınız çalışmalarla hayatımızı daha iyi bir hale getiriyorsunuz.

  Sağlık çalışanları olarak bizlere gösterdiğiniz özveri, çalışma azmi ve sabır için teşekkür ederiz. Yaptığınız her şey, bizim için çok kıymetli ve önemli.

  Sizler hastalarınız için sadece bir doktor değil, aynı zamanda bir arkadaş ve danışman olarak da var oluyorsunuz. Gösterdiğiniz ilgi ve özen için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Bir doktor olarak, hastalarınızla empati kurarak ve onlara umut vererek yaptığınız çalışmaların değeri asla ölçülemez. Sağlık sistemimizin en önemli parçalarından birisiniz.

  Sizler her zaman hastalarınızın yanında oluyorsunuz, ne olursa olsun. Bu özverili yaklaşımınız ve hastalarınızla kurduğunuz güçlü bağlar için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Yaptığınız işin değeri, sadece bir meslek olarak görülmemeli. Gerçek anlamda hayat kurtarıyorsunuz ve sağlıklı bir toplum için çok önemli bir rol üstleniyorsunuz. Teşekkürler.

  Hastalarınızın sağlık ve refahını iyileştirmeye yönelik kararlılığınız için teşekkür ederiz. Mesleğinize olan bağlılığınız gerçekten ilham vericidir.

  Tıp bayramı mesajları

  İhtiyaç sahiplerine insanca bakım ve destek sağlama konusundaki yorulmak bilmez çabalarınızı takdir ediyoruz. Çalışmalarınız sayesinde sayısız birey ve aile hayatında gerçek bir fark yaratmıştır.

  Hastalık ve hastalıklara karşı verilen mücadelede gerçek bir kahramansınız. Bilgi, beceri ve şefkatiniz sayesinde birçok hayat kurtarılmış ve sonuçlar iyileştirilmiştir.

  Tıp alanındaki katkılarınız paha biçilmezdir ve herkes için sağlık hizmetlerini geliştirmeye yönelik devam eden çabanız için minnettarız.

  Tıp bayramı mesajları

  Çalışmalarınız insan sevgisi ve şefkatinin gücüne dair bir kanıttır. Sağlık hizmetleri topluluğunun bir üyesi olarak sizinle gurur duyuyoruz.

  Hastalarınızın sağlığını iyileştirmeye adanmışlığınız için teşekkür ederiz. Çalışmalarınız ve bağlılığınız gerçekten ilham verici.

  Tıp alanındaki çalışmalarınız gerçekten etkileyici ve insanların hayatlarına fark yaratmak için yaptığınız her şeyi takdir ediyoruz.

  Tıp bayramı mesajları

  Bilgi, beceri ve merhametiniz hepimiz için bir ilham kaynağıdır. İhtiyaç sahibi olanlara yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Tıp alanına yaptığınız katkılar paha biçilmezdir ve tüm sağlık hizmetlerinin geliştirilmesine olan bağlılığınız için minnettarız.

  Hastalık ve hastalıklarla mücadelede gerçek bir kahramansınız ve başkalarına yardım etme konusundaki kararlılığınız için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Uzmanlığınız ve merhametiniz, sayısız birey ve ailelerin hayatında gerçek bir fark yaratmıştır. Sağlık hizmetlerine yaptığınız katkılar için minnettarız.

  Sağlık hizmetleri topluluğunun bir üyesi olarak sizinle gurur duyuyoruz ve başkalarının hayatlarını iyileştirmek için yaptığınız yorulmak bilmez çabalar için teşekkür ederiz.

  Doktor olarak yaptığınız iş insan sevgisi ve merhametinin gücünün bir kanıtıdır. Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz.

  Tıp bayramı mesajları

  Sağlık hizmetlerindeki mükemmeliyet için gösterdiğiniz sıkı çalışma, bağlılığınız ve fedakarlığınız için teşekkür ederiz. Başkalarına yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Doktor olarak yaptığınız iş sayısız hayatın kurtarılmasına ve birçok kişinin sonuçlarının iyileştirilmesine yardımcı oldu. Sağlık hizmetlerine yaptığınız katkılar ve dünyada fark yaratmak için yaptığınız her şey için minnettarız.

  Tıp bayramı mesajları

  Tıp bayramı sırasında, doktorlara gönderilebilecek bu güzel sözler onların çalışmalarını takdir etmek ve onların moralini yükseltmek için harika bir yol olabilir. Doktorlar, sıklıkla zorlu koşullarda çalışarak hayatlarımızı kurtarıyorlar ve onların özverili çalışmaları sayesinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebiliyoruz. Bu nedenle, tıp bayramı sırasında doktorlarımıza minnettarlığımızı ve saygımızı göstermek için bu tür sözlerin kullanılması önemlidir.

  Tıp bayramı mesajları

  Tıp bayramı için doktorunuza etkileyici bir hediye vermek istiyorsanız bu kategorimizdeki hediye seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz:

  https://www.hediyemen.com/doktorlara-hediye

  Yazı kaynağı : www.hediyemen.com

  14 Mart 2023 TIP Bayramı Mesajları: TIP Bayramı'na Özel Doktora, Hemşireye ve ATT'ye Gönderilebilecek Anlamlı, En Güzel, Komik, Resimli Kutlama Mesajları!

  14 Mart 2023 TIP Bayramı Mesajları: TIP Bayramı'na Özel Doktora, Hemşireye ve ATT'ye Gönderilebilecek Anlamlı, En Güzel, Komik, Resimli Kutlama Mesajları!

  14 Mart Tıp Bayramı mesajları günün anlamı ve önemine binaen gönderiliyor. Her daim zorlu şartlar altında görev yapan doktorlar, hemşireler ve genel olarak sağlık çalışanları özellikle koronavirüs sürecinden fedakarca görev yapmışlardı. İşte bugün onların bayramı. 14 Mart 2023 TIP bayramı mesajları ile kutlama yapılabilir. Bu sebeple örnek teşkil etmesi açısından doktora, hemşireye, ATT'ye gönderilebilecek anlamlı, en güzel, komik ve resimli TIP bayramı mesajlarını sizler için derledik. İşte WhatsApp, Facebook Messenger, Telegramve TikTok üzerinden gönderebileceğiniz kısa, uzun, esprili, farklı, hiç duyulmamış 14 Mart 2023 tıp bayramı tebrik mesajları ve kutlama kartları haberimizde!

  14 Mart 2023 TIP bayramı mesajları bugüne özel iletiliyor. Savaşlarda, salgınlarda ve en zorlı koşullarda görevlerini ifa eden ve kutsal mesleklerin başında gelen doktorluk, hemşirelik ve genel olarak sağlık çalışanları için kutlama yapabileceğiniz gün, bu gün! 14 Mart 2023 tıp bayramı mesajları ile tanıdığınız doktor, hemşire, ATT ve bilimum sağlık çalışanının tıp bayramı mesajını kutlayabilirsiniz. Bu sebeple biz de sizler için en güzel, en farklı, hiç duyulmamış, kısa etkili, komik ve esprili TIP bayramı mesajları listesini sizler için derledik. İşte WhatsApp, Telegram, Instagram DM, Facebook Messenger ve Twitter üzerinden gönderebileceğniz anlamlı, komik, espirili, uzun, kısa, tarihi, bilimsel, GİF'li ve resimli 14 Mart TIP bayram mesajları taslakları!

  14 MART 2023 TIP BAYRAMI MESAJLARI 

  14 Mart tıp bayramı tüm sağlık çalışanları için kutlu olsun.

  Karşılaştığınız türlü güçlüklere rağmen, kutsal mesleğinizin icrasında yurttaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayretiniz bizler için iftihar kaynağıdır. Bu vesileyle size minnet ve şükran duygularımı ifade etmeyi bir görev sayar, 14 Mart Tıp Bayramınızı içten duygularımla kutlarım.

  İnsanla uğraşıp, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen Tüm Sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Aldığımız her nefesi borçlu olduğumuz doktorların bayramını kutlarım.

  İlk kutlama, 1919 yılının 14 Mart’ında işgal altındaki İstanbul’da gerçekleşmiştir. O gün, tıbbiye 3. sınıf öğrencisi Hikmet Boran’ın önderliğinde, tıp okulu öğrencileri işgali protesto için toplanmış ve onlara devrin ünlü doktorları da destek vermişti. Böylece tıp bayramı, tıp mesleği mensuplarının yurt savunma hareketi olarak başlamıştır.

  Tıp bayramlarını kutlar, tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu bir yaşam temenni ederim.

  Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım. Sağlık çalışanlarından Allah razı olsun, günleri kutlu olsun. 

  Bize umudun varlığını anımsatan doktorların daha iyi koşullarda çalışması dileğiyle.

  Sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin son bulacağı günler dilerim. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

  En onurlu eylem, bir insanın hayatına dokunmaktır. Kurtardığınız nice can için size minnettarız. Gününüz kutlu olsun.

  DOKTOR TIP BAYRAMI MESAJLARI

  Yüce gönüllü tüm doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın, personelimizin ellerinden öperim. Gününüz kutlu olsun.

  Daha iyi koşullarda sağlık hizmeti yürütebilmek için kar kış demeden çalışan sağlık personelini saygıyla selamlıyorum.

  14 Mart Tıp Bayramı mesajları ile sevdiklerinizi hatırladığınız dile getirip , onları mutlu edebilirsiniz. Haberimizden en güzel Tıp Bayramı mesajlarına ve tarihçesine ulaşabilirsiniz.

  Görevini sadece edilmiş bir yemin olarak görmeyen, tüm kalbi ve vicdanı ile mesleğini icra eden başta hekimler olmak üzere bütün sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutluyorum.

  Hayatını insanlığın hizmetine adayan ve bu kutsal görevi yerine getirmek için kendi hayatından sürekli fedakarlık etmek durumunda kalan bütün sağlık personellerinin Top Bayramı kutlu olsun.

  Fedakarlıkla bir ömür boyunca mesleğini yerine getiren ve her gün onlarca hastaya derman olan tüm sağlık personelinin Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Meslek hayatı boyunca karşılaştığı bütün zorluklara göğüs gererek mesleğini en iyi ve doğru şekilde yerine getiren, mesleğinin kutsallığını ve önemini bilerek işini icra eden bütün doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Bugün sağlıkla ve mutlulukla hayatıma devam edebilmemin sebebi, sizin yoğun emek ve ilginizdir. Her şey için teşekkür eder Tıp Bayramınızı kutlarım.

  Yalnızca doktorlar, bir hastalığı tedavi etmenin, hayatlarımıza sağlık getirmenin ve bütün umudumuzu kaybettiğimizde yanımızda olmanın sihirli güçleriyle donatılmışlardır. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

  Bu 14 Mart, sağlık çalışanlarına karşı gerçekleşen şiddet olayları için bir artık bir son olsun.

  HEMŞİRE TIP BAYRAMI MESAJLARI

  Hayatımızı emanet ettiğimiz sağlık emekçilerine bu özel günlerinde şükranlarımı sunuyorum.

  Tüm acil sağlık çalışanlarının ve sağlık personelinin 14 mart Tıp Bayramını içtenlikle kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

  Hayatımızın her alanında yanımızda olan çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.

  Tıp alanının her safhasında mesai harcayan tüm tıp emekçilerimizin bayramını kutluyorum.

  Benim için bir doktordan öte danışman oldunuz. Bu zorlu süreçte benden desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

  Hayatın boyunca tıpkı bir mum gibi gittiğin yeri aydınlattın. Şimdi de kendine en uygun olan mesleği seçtin. Eminim ki okulunu bitirip güçlü bir hekim olduğunda dünya çok daha umut dolu bir yer olacak. Seninle gurur duyuyorum, Tıp Bayramın kutlu olsun.

  Sadece görevinizi yaptığını düşünürken bile binlerce kişiye umut ve mutluluk dağıtan bütün tıp sektörü çalışanlarının Tıp Bayramın kutlu olsun.

  TIP BAYRAMI KUTLAMA TEBRİK KARTLARI

  14 Mart, aynı zamanda direnişin de sembolüdür. En zor zamanlarda dahi sorumluluk almaktan çekinmeyen tüm sağlık emekçilerinin bayramını kutlarım.

  Cerrahından hasta bakıcısına dek bir insanın hayata tutunması adına kendinden ödün veren sağlık emekçilerine bin selam olsun.

  Tıp mensuplarının Tıp Bayramını en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

  En karanlık anımızda bize umut olan sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.

  Bir yerde doktor varsa, yaşam ve umut vardır. Varlığınıza minnettarız. Gününüz kutlu olsun.

  Meşakkatli mesleğimizi insan onuruna yakışır şekilde yerine getirmeye çalışan tüm fedakâr sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Büyük sorunlarla baş etmeye çalışan sağlık personelinin sadece 14 Mart zamanlarında değil, tüm sene boyunca hatırlanması dileğiyle.

  Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.

  ANLAMLI DUYGULANDIRAN TIP BAYRAMI MESAJLARI

  Bebeklikten son nefesimizi verdiğimiz ana kadar yaşamın kutsallığını anımsatan tüm sağlık emekçilerinin gününü kutlarım.

  Gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların sağlıklı ve daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı esirgemeyen, sunan verilen görevleri zamanında ve tam yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarım.

  Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutlarım.

  Zor koşullarda, üstelik baskı ve stres altında çalışan tüm sağlık personelinin bu özel gününü selamlıyorum.

  Gece gündüz demeden koşturan, başka anne babalar çocuklarının sağlığına kavuştuğunu görebilsin diye kendi çocuğunu bile çok göremeyen, fedakarlık kelimesini buram buram hissettiren bütün sağlık sektörü çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Sağlıktan öte hiçbir şey yokmuş. İnsan kaybettiğinde anlıyor. Emeklerinizin karşılığı ödenmez. Beni yeniden ayağa kaldırdığınız için sizlere teşekkür ediyor ve Tıp Bayramınızı kutluyorum.

  Dünyada olmadan yaşanamayacak tek şey sağlıktır. Tüm emekleriniz için teşekkür ediyor, tüm sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.

  Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır. (Hz. Muhammed s.a.v)

  Beni Türk hekimlerine emanet edin. Atatürk

  KOMİK TIP BAYRAMI MESAJLARI

  Canım annem/babam/arkadaşım, tüm hayatını başka insanları iyileştirmeye adadın. Seninle her defasında bir kez daha gurur duyuyorum. Tıp Bayramın kutlu olsun.

  Sevgili doktorum, bugün eğer güne mutlu uyanabiliyorsam bu sizin sayenizde. İşinizi bir meslekten öte görüp tüm hastalarınızla bu kadar içten ilgilendiğiniz için size teşekkür ederim. Sizin ve ekip arkadaşlarınızın Tıp Bayramını kutlarım.

  Ettiği Hipokrat yemininin hakkını veren, her zaman şifalı ellerini iyilik, doğruluk ve sağlık için kullanan hekimlerimizin Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutluyor, sağlık alanında çalışanlarına gösterilen kaba davranışların sonsuza kadar yok olmasını diliyorum.

  Ülkemizin 7 bölgesinde de köy, kent demeden görev alan, insan hayatının kutsallığına inanan tüm doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Başka hangi meslek vardır ki derde bu kadar derman olsun. Bir nefesin kıymetini en az sizin kadar anlayan başka kim olabilir? Tüm kalbi ile mutluluk ve yaşam dağıtan tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramı kutlu olsun!

  Tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutlar, sağlıklı bir toplum olabilme yolundaki katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.

  Karşılaştığı her güçlükle mücadele eden, türlü fedakarlıklarla şifa dağıtan ve mesleğinin kutsallığının farkında olup onu layığı ile yerine getiren bütün doktorlarımızın Tıp Bayramı kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap