Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kemal kılıçdaroğlu hangi dilleri biliyor

  1 ziyaretçi

  kemal kılıçdaroğlu hangi dilleri biliyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kemal Kılıçdaroğlu İngilizce biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu kaç yabancı dil biliyor, hangi dilleri biliyor?

  Kemal Kılıçdaroğlu İngilizce biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu kaç yabancı dil biliyor, hangi dilleri biliyor?

  Kemal Kılıçdaroğlu kaç dil biliyor? Kemal Kılıçdaroğlu İngilizce biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu Fransızca biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu Almanca biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu İspanyolca biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu Arapça biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu İtalyanca biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu hangi dilleri biliyor? İşte bilgiler...

  KEMAL KILIÇDAROĞLU İNGİLİZCE BİLİYOR MU?

  Bir yıl Fransa'da görev yapan Kemal Kılıçdaroğlu orta düzeyde Fransızca bilmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu İngilizce biliyor mu bilmiyor mu net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat orta seviyede Fransızca bildiği söylenilmektedir.

  Kemal Kılıçdaroğlu İngilizce biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu kaç yabancı dil biliyor, hangi dilleri biliyor?

  KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

  Kemal Kılıçdaroğlu (önceki soyadı: Karabulut, d. 17 Aralık 1948; Ballıca, Nazımiye), Türk ekonomist, siyasetçi, bürokrat ve Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) genel başkanıdır. 22 Mayıs 2010 tarihinden beri genel başkanlık görevini sürdürmektedir. 2002–2015 yılları arasında yapılan genel seçimlerde İstanbul 2. bölge milletvekili olarak meclise girmiştir. Haziran 2015 ve Kasım 2015 genel seçimlerinde İzmir 2. bölge milletvekili olarak tekrar meclise girmiştir. 2018 genel seçimlerinde yine İzmir 2. bölge milletvekili olarak meclise girmiştir.

  Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Maliye (Lisans) Bölümü'nden 1971 yılında mezun olan Kılıçdaroğlu, siyasete atılmadan önce 1992–1996 ve 1997–1999 yılları arasında Sosyal Sigortalar Kurumu'nun (SSK) genel müdürlüğünü yapmıştır. 2002 yılında CHP'ye katılmıştır ve ilk defa 2002 Türkiye genel seçimlerinde İstanbul 2. Bölge milletvekili olarak meclise girmiştir. Ardından 2007 Türkiye genel seçimlerinde de CHP milletvekili olarak meclise girmiştir. 2009 Türkiye yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmuştur fakat oyların %37'sini alarak ikinci sırada kalmıştır.

  2010 yılında Deniz Baykal'ın genel başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından yapılan 33. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı'nda 1,189 oy alarak genel başkan seçilmiştir. 2011 Türkiye genel seçimlerinde partisinin oyunu %5,11 oranında artırmıştır. CHP'nin de desteklediği Ekmeleddin İhsanoğlu'nun 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmesinden sonra parti içinde kendisine karşı yöneltilen eleştiriler artmıştır. Aynı yıl yapılan 34. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı'nda tekrar genel başkan seçilmiştir.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Kemal Kılıçdaroğlu ingilizce konuşabiliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu kaç yabancı dil biliyor, hangi dilleri biliyor?

  Kemal Kılıçdaroğlu ingilizce biliyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu hangi dilleri biliyor?

  kemal kılıçdaroğlu nun 6 dil konuşuyor olması - uludağ sözlük

  Vekiller kaç dil biliyor?

  Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a 5 dilde yanıt verdi

  Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a 5 dilde yanıt verdi

  Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a 5 dilde yanıt verdi

  Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın, “Deutsche Bank’a tehdit sallıyorlar, ‘Ödemeyi kesinlikle yapmayız’” sözlerine, 5 dilde yanıt vererek, “Erdoğan, halkımın parasında ve doğasında gözü olan herkese aynı şeyi söylüyorum, Türkiye’nin hazinesinden para alamayacaklar” dedi.

  Partisinin grup toplantısında konuşan ve muhalefetin karşı çıktığı Kanal İstanbul projesine ilişkin CHP'ye eleştirilerde bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, “Deutsche Bank'a tehdit sallıyorlar, ‘Ödemeyi kesinlikle yapmayız'. Bunlar daha şimdiden ya devlet nedir, devlet yönetmek nedir, bunlardan haberleri bile yok” açıklamasında bulundu.

  “O ZAMAN DEUTSCHE BANK'A DA SÖYLEYEYİM…”

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın sözlerine sosyal medyadan 5 farklı dilde yanıt verdi. Türkçe paylaşımında Deutsche Bank'ı etiketleyen Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, halkımın parasında ve doğasında gözü olan herkese aynı şeyi söylüyorum, Türkiye'nin hazinesinden para alamayacaklar! O zaman Deutsche Bank'a da söyleyeyim” ifadelerini kullandı.

  “TÜRKİYE'DEN TAZMİNAT ALAMAYACAK, TÜRKİYE TAZMİNAT TALEP EDECEK”

  Kılıçdaroğlu'nun Türkçe dışında Almanca, İngilizce, Fransızca ve Arapça olarak yaptığı paylaşımın çevirisi ise şu şekilde:

  “Milletimin çıkarlarına ve küresel iklim politikasına aykırı olan ‘Kanal İstanbul' projesini finanse edecek kurumlar Türkiye Cumhuriyeti hazinesinden tazminat alamayacak. Türkiye topraklarında projeden kaynaklanan her türlü doğal hasar için de tazminat talep edilecektir.”

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap