Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kefken askeri kamp telefon numarası

  1 ziyaretçi

  kefken askeri kamp telefon numarası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  KEFKEN ASKERİ SOSYAL TESİSLERİ

  Kefken askeri sosyal tesisleri

  Kefken askeri sosyal tesisleri

  Kefken Askeri Sosyal Tesisleri

  Telefon : 0262 563 68 93

  Adres : Kefken Mah. Cumhuriyet Cad. No 243 Kandıra/Kocaeli

  Yazı kaynağı : www.kefken.net

  Kefken Kovanağzı Askeri Kampı askeri personel için bir cennet | Cennet Kefken’e Hoşgeldiniz!

  Kefken Kovanağzı Askeri Kampı askeri personel için bir cennet. Tatil için Kefken’i tercih etmeniz için iyi bir sebeptir. Türk Silahlı Kuvvetleri personeli ve yakını iseniz Kovanağzı kampını görmeden gitmeyiniz. Tertemiz kumlar, pırıl pırıl bir deniz ve sesizlik…

  Kovanağzı, Kefken plajları arasında en güzel olanlardan biridir. Askeri kamp Kefken merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir. Kandıra merkez otogarından hareket eden Kefken-Cececi minibüsleri kampın hemen önünden geçmektedir.

  Kovanağzı Asker Kampı kuzey rüzgarlarına kapalı, tertemiz denizi ile tatil için idealdir. Kumsalın bir yanı halk plajı bir yanı ise askeri kamp alanıdır. Askeri kamp alanı her yıl yaz sezonuna askeri personel için hazırlanır. Gayet nizami ve temiz bir düzende tüm yaz hizmet verir.

  Tüm yıl boyu zor koşullarda hizmet eden askeri personel ve yakınları tatil için Kovanağzı Asker Kampını tercih ettiklerinde iyi bir tatil geçireceklerdir. Sahilin hemen ardında pinkik yerleri, restorant ve caferya gibi imkanlar vardır. Plaj çok büyük olmasa da özel statüde olması nedeniyle kalabalık söz konusu değildir. Sığ ve dalgasız bir deniz çocukar için oldukça rahat hareket imkanı sağlar. Sahil kumu çok ince ve oldukça temizdir. Deniz içinde sabit bir duba platform mevcuttur. Şenzlog ve duş imkanı oldukça iyidir. Ayrıca cankurtaran personel ile güvenlik üst düzeydedir.

  Kamp sahilinden özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında harika bir günbatımı izlemek mümkündür. Güneş usulca tam karşınızdan denizle kucaklaşır. Kamp ve civarından balık tutmak mümkündür.

  askeri-kamp

  Kovanağzı Askeri Kampına yakın görülesi yerler mevcuttur. Bölgenin en ilgi çeken yerlerinden Pembe Kayalar sahilin karşısında görülmektedir. Akşam saatlerinde yürüyüş yaparak bu doğal güzelliği mutlaka görmelisiniz. Yakın yerlerden Kapri ve Midye Koyunda denize girebilirsiniz. Kamp Kumcağız ve Cebeci Paljlarının tam ortasında kalır. Kerpe plajı için 5-6 km bir yol katetmeniz gerekmektedir. Kerpe’de meşhur Kartal Kayalıklarını ve Miço koyunu görmenizi tavsiye edebiliriz.

  Kamp için Kefken’e geldiğinizde Karadeniz’in meşhur balıklarından kalkan, tekir, palamut ve lüfer balıklarından tadmanızı öneririz. Ayrıca kampın yanına kurulan yerel pazarda bölgede üretilen bahçe ve hayvansal ürünlerinden en tazelerine ulaşbilirsiniz.

  Yaz aylarının vazgeçilmez tatil mekanlarından olan Kefken’de TSK personel ve aileleri için güzel bir kampın olması Kefken’in Türk Silahlı Kuvvetleri’ne olan inancının göstergesidir.

  Not: Kamp telefonu:KOCAELİ/KANDIRA/KEFKEN ÖZ.ET.MRK 0 262 563 68 93

  Yazı kaynağı : www.kefken.com

  Kefken Askeriye Yaz Kampı

  Kandira Kefken Askeri Kamp

  Kandira Kefken Askeri Kamp

  Kefken Askeri Kamp firması, Kocaeli / Kandıra ilçesinde ki Kefken mahallesindedir. Kocaeli 'da Tatil Yeri arayanlar için Kefken Askeri Kamp adresi: Kefken, 41600 Kandıra/Kocaeli

  Yazı kaynağı : www.benimisyerim.net

  Orduevleri ve Kamplar

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap