Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kdz ereğli belediyesi emlak vergisi ödeme

  1 ziyaretçi

  kdz ereğli belediyesi emlak vergisi ödeme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Karadeniz Ereğli Belediyesi

  Karadeniz Ereğli Belediyesi - Arsa Metrekare Birim Değeri Sorgulama

  EREĞLİ BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME VE SORGULAMA

  Karadeniz Ereğli Belediyesi e-belediye linkinden sadece Emlak Vergisi ödemelerinizi değil belediyeye ait bir çok işlemi de takip etmek ve işleme koymak için kullanabilirsiniz.

  Zonguldak Ereğli Belediyesi ne gibi hizmetleri online olarak sunuyor diye merak ediyorsanız yanıtı şöyle: Ereğli Belediyesine olan tüm Borçlarınızın Sorgulaması, Sicil Bilgilerinizin Sorgulaması, Belediyeye yaptığınız tüm ödeme ve Tahsilatların sorgulanması, Ereğli Belediyesi Bilgi Edinme hizmetinden faydalanılması. Yeni evlenmek isteyen çiftler Ereğli Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama hizmetini kullarak işlemlerini ve sorgulamalarını gerçekleştirebilirler. Emlak ve gayrimenkul konularında bilgi sahibi olmak isteyenler, Ereğli Belediyesi Arsa m2 Fiyatları sorgulayabilirler ve Ereğli Belediyesi İnşaat Maliyetlerine bakabilirler.

  Kdz. Ereğli Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri, Ereğli Belediyesi Aşınma Oranları, Ereğli Belediyesi Rayiç Değeleri, Ereğli Belediyesi e-imar sistemi, Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemleri diğer işlemler arasında yer almaktadır. Bu arada Ereğli Belediyesi adrese bağlı imar durumu sorgulamak isterseniz veya Ereğli Belediyesi sınırları içerisinde günlük Nöbetçi Eczane listesine ulaşmak isterseniz Ereğli Belediyesi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Belediyenin güncel İhale ilanları ve ihale sonuçları da benzer şekilde online olarak sorgulanabilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  Kdz. Ereğli Belediyesi borçları yapılandırıyor

  Kdz. Ereğli Belediyesi borçları yapılandırıyor

  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediyesi, borcu bulunan vatandaşların borçlarını yeniden yapılandırma işlemlerine başladı.

  Kdz. Ereğli Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün konuya ilişkin açıklaması şu şekilde: "7256 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu kapsamında Belediyeye olan borçların yapılandırma işlemleri başlatılmıştır.Emlak, Su, ÇTV, Kira gibi her türlü borcunu yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızın 31.12.2020 tarihine kadar Belediyemiz Mali Hizmetler Müdürlüğü Borç Takip Servisi'ne başvuru yapması gerekmektedir." - ZONGULDAK

  İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Ereğli Belediyesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap