Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kayseri erciyes üniversitesi tıp fakültesi hastanesi

  1 ziyaretçi

  kayseri erciyes üniversitesi tıp fakültesi hastanesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  T.C. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri

  Erciyes Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

  Adres : Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü TALAS YOLU ÜZERİ KÖŞK MAH. PROF. DR. TURHAN FEYZİOĞLU CAD.
  (BİNA 14 K BLOK 1. KAT) 38030 - MELİKGAZİ / KAYSERİ

  Telefon : +90 352 437 49 20 / +90 352 437 69 34

  Fax : + 90 352 437 52 88

  E-Posta : [email protected]

  Yazı kaynağı : erudsim.erciyes.edu.tr

  Tıp Fakültesi

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi

  Tahlil Sonuçları

  Erciyes Üniversitesi Hastanesinden randevu alabilmek ve laboratuvar ortamında gerçekleştirilen TAHLİL SONUÇLARI bilgilerini aşağıdan ulaşılabilir. İletişim bilgileri alanında hastanenin adres, harita ve telefon bilgileri de bulunmaktadır.

  Türkiye’nin en kalabalık 14. Şehri olma özelliği taşıyan Kayseri; İç Anadolu Bölgesinin turizm ve sanayi bakımından ön planda olan önemli şehirlerden biridir. Bu doğrultuda yaklaşık bir buçuk milyon nüfusu ile de hizmet sektörünün öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Kayseri’de sağlık hizmeti ve sağlık turizmi gelişmiş ve gerek devlet hastanesi gerek şehir hastanesi gerekse de Erciyes Üniversitesi’ne bağlı olan tıp fakültesi hastanesi ile sağlık alanında kamu yararına önemli değerler sunmaktadır.

  Kayseri Erciyes Üniversitesi pek çok alanda olduğu gibi tıp alanında da her geçen gün çalışmalarının meyvesini toplamakta ve kamu sağlığının korunması adına yeni veriler elde etmektedir. Bunlarla birlikte Kayseri halkı ve çevre şehirlerin halkı için Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesi; güvenilir ve konforlu hizmet sunulan sağlık kurumudur.

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Özellikleri

  Sağlık problemleri insan yaşamını ve toplum huzurunu olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle uygarlık tarihi boyunca hastalıkların tedavisi üzerine her dönemde dönemin teknik imkanları doğrultusunda pek çok çalışma gerçekleştirilmiştir. Günümüzde de modern tıp anlayışı ile birlikte Türkiye’de pek çok üniversite hastanesinde de olduğu gibi Erciyes Üniversitesinde de ileri düzey sağlık çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

  Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesinde sağlık hizmeti alınabilmekte; tanı ve tedavi yöntemleri son teknolojik ekipman ve cihazlar yardımı ile uygulanabilmektedir. Kayseri Erciyes Üniversitesi Hastanesini diğer hastanelerden ayıran özellikleri ise aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir;  

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

  Her sağlık kurumunda olduğu gibi Erciyes Üniversitesi Hastanesinde de hizmet alabilmek için ilgili hastane birimi ve polikliniklerden randevu alınması gerekmektedir. Randevu almanın ise birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler aşağıdaki şekildedir;

  Her bir adımda vatandaşlık bilgilerinizin gerektiğini unutmayınız ve randevu saatinizden yaklaşık 15 dakika önce hastanede olunuz.

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları

  Modern tıp olanakları sayesinde hastalıkların nitelikli bir şekilde tedavi edilebilmesi adına kesin tanı yöntemleri uygulanmaktadır. Söz konusu tanı yöntemleri ise çeşitli tahlillerdir. Gerek kan gerekse de idrar tahlillerinizi Erciyes Üniversitesi Hastanesinde konforlu bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tahlil sonuçlarınızın ne zaman çıkacağı laboratuvar görevlileri tarafından size bildirilecektir.

  Tahlil sonuçlarını öğrenme yöntemleri aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir;

  Tahlil sonuçlarınızın alanında uzman bir hekim tarafından değerlendirilmesi ve gerektiği durumlarda tedavi yöntemlerinin uygulanması gerektiğini unutmayınız.

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Poliklinik Saatleri

  08.00 – 17. 00

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Adres ve İletişim

  Adres: Köşk Mah. Prof. Dr. Turhan Feyzioğlu Cad. No:42 38039 Melikgazi/Kayseri

  Telefon: 0 352 207 66 66

  E-posta: [email protected]

  Erciyes Üniversitesi Hastanesi Haritası

  Diğer Kayseri Devlet Hastaneleri

  Yazı kaynağı : tahlilsonuclari.site

  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, Melikgazi nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri, Melikgazi nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

  Melikgazi şehrinde Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri konumuna Toplu Taşıma

  Melikgazi, Türkiye'deki Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Fakulte Ici 1; Fakulte Girisi Acil; Fakulte Karsisi; Ilahiyat Fakulte; Hastaneler.

  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 24, 44, 456, 532, 596, 62, 71, 81

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri için yol tarifi alın.

  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Melikgazi konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap