Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kaymakamlar kararnamesi 2022 ne zaman

  1 ziyaretçi

  kaymakamlar kararnamesi 2022 ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kaymakamlar Kararnamesi Ne Zaman ��kacak? - Memurlar.Net

  Vali Yrd. ve Kaymakamlar Kararnamesi ile yeni atamalar yapıldı

  Vali Yrd. ve Kaymakamlar Kararnamesi ile yeni atamalar yapıldı

  Yorumunuz gönderildi.

  Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye bildirilmiştir.

  Uygun görüldüğünde sitede yayınlanacaktır.

  Yazı kaynağı : www.guncel15.com

  valiler kararnamesi ne zaman çıkar

  valiler kararnamesi ne zaman çıkar

  Valiler kararnamesi nedir?

  Valiler, il genel idaresinin başı ve merciisi olup; vali olarak atanacaklarda; birinci sınıfa yükselmiş ve birinci sınıfa yükseldikten sonra birinci sınıfa yükselme niteliğini kaybetmemiş olma şartı aranıyor.


  Valiler, İçişleri Bakanlığının inhası, Bakanlar Kurulunun kararı ve Cumhurbaşkanının tasdiki ile atanıyor. Peki valiler kararnamesi ne demektir?


  Bakanlığın, hangi valiyi nereye atadığı, valiler kararnamesi ile duyuruluyor. Valiler kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlanıyor.


  Valiler Kararnamesi en son 16 Elül 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kararname ile, bazı valiler yer değiştirirken, bazı valiler ise merkeze alındı. 


  Valiler Kararnamesi Örneği

  16 Eylül 2014 tarihinde 29121 sayılı Resmi Gazete'de vali atama kararı yayımlandı. 15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince, birçok valinin yeri değişti. Peki hangi valiler yer değiştirdi?


  ATAMA KARARI

  Karar Sayısı : 2014/6780


  Ekli listede görev yerleri ile...

  Yazı kaynağı : emlakkulisi.com

  Valiler kararnamesi 2022 Resmi Gazete'de yayımlandı! Hangi illerde valiler değişti?

  Valiler kararnamesi 2022 Resmi Gazete'de yayımlandı! Hangi illerde valiler değişti?

  Vali atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Valiler Kararnamesi ile 9 ilin valisi Vali-Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilirken, 9 ile yeni vali atandı. Kararname ile vekaleten görev yapan İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanı Savaş Ünlü ve Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Volkan Barış Göçmez asaleten atandı. Teftiş Kurulu Başkanlığı görevine Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İller İdaresi Genel Müdürlüğü görevine ise Mülkiye Müfettişi Selçuk Aslan getirildi. İşte, Valiler Kararnamesi ile değişen valilerin listesi ve detaylı bilgiler

  VALİLER KARARNAMESİ 2022

  Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararla, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Bartın Valisi Sinan Güner, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Uşak Valisi Funda Kocabıyık, Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık ve Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu Vali-Mülkiye Başmüfettişi olarak atandı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap