Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kardeşlerim 49 bölüm full izle atv

  1 ziyaretçi

  kardeşlerim 49 bölüm full izle atv bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kardeşlerim videosunu izle | Son Dakika Haberleri

  Kardeşlerim 49. Bölüm

  Akif'ten şok eden teklif...

  "Cebimizde kalan son şey umutsa, kaybetmiş sayılmayız…"

  Oğulcan betona gömülme tehlikesiyle karşı karşıya kalırken, cezaevindeki Şengül'ün cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Liselerarası Dans Yarışması'na katılacak öğrenciler arasında sürpriz bir sonuç ortaya çıkarken; kozmetik markaları için ilk adımı atmak isteyen Nebahat ve Ayla, Akif'in şok edici teklifiyle karşılaşırlar. Ömer ile Oğulcan için şaşırtıcı bir hamle yapan Harika ise; Emir'in zorbalığı karşısında, Asiyelerle beraber hiç beklemediği bir durumun içine çekilir.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Kardeşlerim 49. bölüm izle tek parça! Kardeşlerim son bölüm full izle!

  Kardeşlerim 49. Bölüm İzle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm izle! Kardeşlerim son bölüm tek parça full izle

  Kardeşlerim 49. Bölüm İzle! ATV Kardeşlerim yeni bölüm izle! Kardeşlerim son bölüm tek parça full izle

  Kardeşlerim dizisinin 49. bölümü 23 Nisan Cumartesi günü ATV kanalında yayınlandı.

  Kardeşlerim 48. Bölümde ne oldu?

  Çocuklar, baygın bir halde hastaneye kaldırılırken, yaşananlara sebep olan Şengül de büyük bir pişmanlık duygusu içindedir. Liselerarası Dans Yarışması'nda Ataman Koleji'ni temsil edecek öğrencilerin seçmeleri için, tüm çiftler canla başla çalışmaya başlarlar. Nebahat, Akif ile Suzan'ın evliliğine darbe vurmak için kolları sıvarken, Tolga ve Emir'in yaptığı sinsi oyun ise, Oğulcan'ı çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakır.

  Kardeşlerim 47. Bölümde ne oldu?

  Kaan ve Süsen, ağır yaralı bir halde hastaneye kaldırılırken, hastane koridorunda Akif ve çocukların gergin bekleyişi başlar. Babasından kalan hisseleri yönetecek olan Berk; annesini de yanına alarak, şirkete giderken, Oğulcan da Ömer'le beraber ailelerini geçindirebilmek için yeni bir iş kurar. Gönül'ü Orhan'dan uzak tutmak için ilk adımını atan Şengül, farkında olmadan hayatının en büyük hatasını yapar.

  Kardeşlerim 46. Bölümde ne oldu?

  Orhan'ın Gönül'le olan samimiyeti, Şengül'ü harekete geçirirken; Suzan'ın Akif'le evlilik için hazırlıklara başlaması da Nebahat'i çileden çıkartır. Tolga'nın yaptığı sinsi hareket, Doruk ve Kaan cephesinde önemli gelişmelerin yaşanmasına neden olur. Harika'nın Emir'le yakınlaşması, Oğulcan için büyük bir yıkım olurken; bildiklerinin ağırlığıyla Ömer'in karşısında iyice ezilen Süsen'in yaptığı hamle, Ataman Koleji'ne korku dolu anlar yaşatır.

  Kardeşlerim dizisinin konusu

  Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatıyor. Dizide; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.

  Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar bu böyle devam eder… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

  KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

  NGM Yapım'ın imza attığı; yapımcılığını Nazlı Heptürk, yönetmenliğini Serkan Birinci ve senaryosunu da Gül Abus Semerci'nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ise şöyle:

  Celil Nalçakan (Akif Atakul)

  Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)

  Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)

  Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)

  Cüneyt Mete (Orhan Eren)

  Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)

  Yiğit Koçak (Ömer Eren)

  Aylin Akpınar (Emel Eren)

  Simge Selçuk

  Damla Su İkizoğlu

  Onur Seyit Yaran

  Cihan Şimşek

  Kaan Sevi

  Kardeşlerim 49. Bölüm Full İzle

  ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 23 Nisan günü yayınlanan 49. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

  Kardeşlerim 49. Bölüm Tek Parça Full İzle Linki

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  ATV Kardeşlerim 49. Bölüm Youtube'dan full izle! Kardeşlerim dizisi son bölüm tek parça izle

  ATV Kardeşlerim 49. Bölüm Youtube'dan full izle! Kardeşlerim dizisi son bölüm tek parça izle

  Önemli isimlerin başrollerde olduğu Kardeşlerim dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Kardeşlerim dizisinin son bölümü yayınlandı mı? ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Kardeşlerim dizisi 49. bölüm yayınlandı mı? Kardeşlerim son bölüm izle! Kardeşlerim 49. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?

  Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Kardeşlerim 49. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

  ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim son bölüm full izle! 23 Nisan 2022 Cumartesi tarihinde Kardeşlerim son bölüm full internete yüklendi.

  İşte Kardeşlerim dizisi hakkında merak ettikleriniz...

  Kardeşlerim 49. Bölüm Tek Parça Full İzle

  Kardeşlerim 49. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  Kardeşlerim 49. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  Kardeşler Dizisi hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda oynuyor?

  Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi günleri saat 20:00'da ATV ekranlarında yer alıyor.

  Kardeşlerim dizisinin konusu nedir?

  Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler.,

  Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.

  Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar…

  Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

  Kardeşlerim dizisinin oyuncuları kimdir?

  Yönetmen: Serkan Birinci

  Hikâye ve Senaryo: Gül Abus Semerci

  Oyuncular: 

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap