Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  karayolları personel alımı sonuçları

  1 ziyaretçi

  karayolları personel alımı sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  KPSS 2022/7 tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı atama ne zaman?

  KPSS 2022/7 tercih sonuçları ne zaman açıklanacak? 2022 Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı atama ne zaman?

  YERLEŞTİRME NASIL YAPILACAK?

  KPSS 2022/7 kılavuzunda yer alan sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme, ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılacaktır.

  Yerleştirme işlemlerinde aynı puanı alan adaylar arasından mezuniyet tarihi itibarıyla önce mezun olmuş olana, bunun aynı olması halinde de yaşı büyük olana öncelik tanınacaktır.

  Yazı kaynağı : www.ahaber.com.tr

  Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım sonuçları açıklandı mı? KPSS 2022/7 tercih başvuru sonuçları!

  Karayolları Genel Müdürlüğü personel alım sonuçları açıklandı mı? KPSS 2022/7 tercih başvuru sonuçları!

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0157 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  KPSS 2022/7 Tercih Sonuçları? Karayolları 224 Personel Alımı Taban KPSS Kaç?

  KPSS 2022/7 Tercih Sonuçları? Karayolları 224 Personel Alımı Taban KPSS Kaç?

  Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan KPSS 2022/7 tercihleri ile Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Ön Lisans ve Lisans mezunu personek alımı için tercih kılavuzu yayımlanmıştı. KPSS Puanına göre tercihler alınmış olup yapılacak KPSS değerlendirmesi ile sonuçlar duyuruluyor. Yapılan duyuruya göre 224 kamu personeli adayı atanıyor. Peki KPSS Değerlendirmesi Nasıl yapılıyor? Sonuç Sorgulama ekranı?

  KPSS 2022/7 Tercihlerinde Son Saatler:

  Karayolları Genel Müdürlüğünün 224 kamu personeli alımı yapıyor. Henüz tercih yapmamış olan adaylar için artık son şans. KPSS 2022/7 tercihleri 14 Nisan 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 21 Nisan 2022 tarihine kadar tercihlerin yapılmış olması gerekmektedir. En geç Bu gece 23:59 a kadar devam edecek tercihler içim Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan yapılacak.

  Tercih yapmak isteyen adaylar Elektronik ortamda 30 TL tercih ücretini ödemeleri ve tercih kılavuzunda belirtilen nitelik kodlarına uygun olmaları gerekmektedir.

  TRCİH KILAVUZLARI BURADA: KPSS 2022/7 Tercih Kılavuzu: KGM 224 Memur Alımı! Ön Lisans ve Lisans

  KGM 224 Personel Alımı KPSS Değerlendirmesi Nasıl Yapılıyor?

  Tercihlerin sona ermesi ile birlikte adaylar tercih sonuçlarını beklemeye başladılar. Tercih sonuçları KPSS puan türüne göre hesaplanmaktadır. Bildiğiniz gibi tercihler farklı şehirlerde ve farklı kontenjanlarda olmak la beraber Tercih değerlendirmeside alanına göre KPSS puanlarını ele alarak yapılan sıralama ile en yüksek puandan en düşük Puana kadar yapılacak değerlendirme ile belirlenecektir

  Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  Karayolları Genel Müdürlüğü 224 kamu personeli alımıyapılacak. Alımlar Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan yapılacak. Bu kapsamda

  Ön Lisans mezunu 61 Tekniker alınacak.

  Lisans mezunu 5 Avukat,115 Büro Personeli, 3 Mimar, 38 Mühendis, 2 Şehir Plancısı  olmak üzere 163 personel alımı yapılacak.

  KPSS Taban Puan Kaça Düşer

  KPSS 2022/7 tercihleri Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan alınmak olup tercih puanlarının biraz düşük olacağı tahmin ediliyor. Özellikle Büro personeli kadrosunda en düşük 65 KPSS Puanı ile başvuru bekleniyor. Diğer kadrolarda da taban atama puanı 65 70 arasında beklenyor.

  KPSS Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  Karayolları Genel Müdürlüğü 224 kamu Personeli alımı için tercihlerin 21 Nisan 2022 tariih ile sona ermesinden sonra sonuçlar açıklanması için adaylar bekleyişlerini sürdürüyor. Sonuçlar için ÖSYM çok fazla bekletmeden en geç Mayıs ayı ilk günlerinde yani Bayramdan sonra açıklaması bekleniyor.

  TERCİH SONUÇLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap