Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  karayolları 1. bölge müdürlüğü

  1 ziyaretçi

  karayolları 1. bölge müdürlüğü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bolge1

  ​​​​İletişim Bilgileri


   

  BÖLGEYİ İLGİLENDİREN ŞİKAYETLER İÇİN LÜTFEN BU LİNKE TIKLAYINIZ !

  Yazı kaynağı : www.kgm.gov.tr

  01. Bölge Müdürlüğü - İstanbul

  KURULUŞ: 2.Dünya Savaşı sırasında Trakya yöresinde askeri ve sosyal amaçlarla yapılan yol çalışmaları, Nafia Müdürlükleri ile birlikte bağımsız kontrol amirlikleri tarafından da tedvir edilmekte idi.

  1943 Yılında; Kontrol Amirlikleri ,Şose ve Köprüler Reisliğine bağlı olarak kurulan ve merkezi İstanbul’da olan Mıntıka Müdürlüğü bünyesine alınmışlardır.Trakya’nın tamamında ve Anadolu cihetinde ise Kocaeli,Sakarya,Bursa ve Bilecik İllerindeki Yol Yapım ve Köprü faaliyetleri ile görevli olan söz konusu Müdürlük 1946 Yılında Türkiye genelinde teşkil edilen 10 Adet Yollar Bölge Müdürlüklerinden biri olarak görevlendirilmiştir.1950 Yılında Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Kuruluşunu takiben, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü olarak aynı iller içinde tespit edilen Devlet ve İl Yolları şebekesinde Yol Yapım,Onarım ve Bakım çalışmalarından sorumlu olarak görevine devam etmiştir.

  1965 Yılında Bursa Bölge Müdürlüğünün kuruluşu ile Bursa ve Bilecik İlleri 14. Bölge Müdürlüğü bünyesine alınmıştır.

  1967 Yılında ise Boğaziçi Köprüsü ve 1. Çevre Yolu Yapımı nedeni ile Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü kurulmuştur.

  11.08.2011 tarihli "Bakan Olur"u ile Karayolları 17.Bölge Müdürlüğündeki tüm hizmetlerin yürütülmesi Karayolları 1. Bölge Müdürlüğüne devredilmiştir. Bölgemiz sorumluluk alanı içinde:


  2043 km. devlet yolu,

  1147 km. il yolu,

  792 km. otoyol

  ​olmak üzere toplam 3982 km yol bulunmaktadır. Bunun % 82 si 3296 km’ si Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) dır.

  Bölge nüfusu 16.863.800 tir. km2 ye 99,87 metre yol ve 489 kişi düşmektedir. ​

  Bölgemiz sınırları içindeki tescilli araç sayısı 3.500.000 dur.

  Yazı kaynağı : www.kgm.gov.tr

  Iletişim

  Karayolları Genel Müdürlüğü

  İnönü Bulvarı No: 14

  06100 Yücetepe/ANKARA

  BAĞLI OLDUĞU VERGİ DAİRESİ: MALTEPE VERGİ DAİRESİ: MALTEPE VERGİ DAİRESİ

  KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI VERGİ NUMARASI: 8150701826


   

  Yazı kaynağı : www.kgm.gov.tr

  KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - FATİH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ ANA KONTROL MERKEZİ BAŞMÜHENDİSLİĞİ

  KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - MİMARSİNAN 12. ŞUBE ŞEFLİĞİ

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Kagithane şehrinde T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği konumuna Toplu Taşıma

  Kagithane, Türkiye'deki T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Hamidiye Camii; Kuşkonmaz / Kemerburgaz Yönü; Hz. Ebubekir Cami; Kuşkonmaz / Kağıthane Yönü; Kuşkonmaz / Kagıthane Yönü; Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü / Kagıthane Yönü.

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 48, 48T, 500T Metro: M7 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-35, MİNİBÜS: B-43

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği için yol tarifi alın.

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kagithane konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  T.C Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliği için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap