Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kanli ay tutulmasinin burclar uzerindeki etkisi

  1 ziyaretçi

  kanli ay tutulmasinin burclar uzerindeki etkisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

  Kanlı Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri

  2021 Kanlı Ay Tutulması: Hangi burç nasıl etkilenecek?

  Kanlı Ay Tutulması'nın burçlara etkisi: Dr. Astrolog Şenay Devi açıkladı! Süper Kanlı Ay Tutulması’ndan olumsuz etkilenecekler… - Yaşam Haberleri

  Kanlı Ay Tutulması'nın burçlara etkisi: Dr. Astrolog Şenay Devi açıkladı! Süper Kanlı Ay Tutulması’ndan olumsuz etkilenecekler… - Yaşam Haberleri

  İNSANLIK İÇİN UYANIŞ BAŞLADI

  Okçunun okuyla temsil edilen Yay enerjisi, niyetlerimizi belirlememizi ve okumuzu bu yöne doğru hedeflememizi sağlar. Niyetimiz yolculuğuna rehberlik etse de, nereye gideceğimiz bizim kontrolümüzde değildir.

  Bu Tutulma zamanında ortaya çıkan her ne olursa olsun, rehberlik için bu enerji ile bağlantı kurun. Daha büyük resme odaklanmak, zihniyetinizi arındırıp bakış açınızı genişletip genişletemeyeceğinizi görmek ve olaylara daha geniş bir perspektiften bakmak için kullanın bu güçlü dönüştürücü enerjiyi. Ayrıca, Mayıs 2020'de bu tutulma döngüsü ilk başladığında ortaya çıkan olayları gözden geçirin.

  Sonunu düşünen hayat yolculuğunda kahraman olamaz şimdi okunuzun hedefi bulmasına özen gösterin. Yakında yeni niyetlerin belirlenmesinin ve ortaya çıkacak yeni bir dönüşüm etkisinin sizi içine alacağı zamanının geleceğini bilin.


  Tutulmalar tipik olarak çiftler halinde gelir ve buna kardeş tutulma olan 11 Haziran 2021'de bir Güneş Tutulması eşlik edecek. Bu haziran tutulmasında, bu niyetleri belirleme ve şimdiye kadarki tüm yollardan yeni maceralar yaratma fırsatını yakalayacağız.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Kanlı ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? İşte burç yorumları

  Kanlı ay tutulması burçları nasıl etkileyecek? İşte burç yorumları

  Süper çiçek kanlı ay tutulması 2021 yılının en göz kamaştırıcı gök olayı olacak. Güneş ışınlarının atmosferden geçerken dalga boylarına göre renk değiştirmesi ile oluşacak kanlı ay tutulmasının burçlara etkisi de en çok merak edilen konulardan biri oldu.

  KANLI AY TUTULMASI NEDİR, NE ZAMAN OLACAK?

  En son 2019 yılında yaşanan kanlı ay tutulması bu yıl 26 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı gerçekleşecek.

  Uzun dalga boyundaki kırmızı ışık atmosferde dağılmadan ilerler. Bu nedenle gün içinde gökyüzünü masmavi görürken, gün doğarken ve batarken kızıla çalan bir renge bürünür.

  Tutulma esnasında da Ay'ı bu kızıl dalga boyları aydınlattığından dolayı kızıla çalan kan renginde bir renkte görülecek. Bu nedenle bu ay tutulmasına 'kanlı ay tutulması' adı veriliyor. Öte yandan 'süper çiçek kanlı ay tutulması' adı verilmesinin nedeni ise, tutulmanın yaz başlangıcında gerçekleşmesi ve bu mevsimde çiçek bolluğunun yaşanmasıdır.

  main-1500.jpg

  KANLI AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ NEDİR?

  Bu akşam yaşanacak ay tutulması, yaşamı değiştirecek etkileri salıvermek ve yeniden başlamak için ideal bir zaman haline getiriyor.

  Kanlı ay tutulması, ikizler güneşine karşı yay burcunun ateş burcunda gerçekleşecek. Yay, bilgiye ulaşmak için dünyanın sonuna gidecek, gerçeği arayan bir burçtur. Bu bizi kendimizle ve başkalarıyla gerçeğe dönüşmeye zorlayacaktır. Durumları görmezden gelmek yerine, kozmik olarak onlarla başa çıkmak ve yay burcundaki son yeni ay olan 26 Kasım 2019'dan beri halının altına süpürülen meselelerle yüzleşmek için zorlanacağız.

  Çiçek ayı (süper ay) aynı zamanda geniş Jüpiter'e (Yay burcunun gezegensel hükümdarı), şifalı Centaur Chiron'a ve kaderin karmik güney düğümüne de açı verecek. Jüpiter duygularımıza coşku katacak, Chiron ruhu iyileştirecek ve kaderin güney düğümü eski yaraları açacak.

  SÜPER ÇİÇEK KANLI AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

  KOÇ BURCU

  Eğitimler, hak, hukuk, adalet ve seyahat konularıyla ilgili bir dönemin tamamlanması gündeme gelebilir.

  BOĞA BURCU

  Bu tutulma sizi finansal konularda etkileyecek. Yeni bir yola gitmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU

  Tutulmayı ilişkiler evinizde yaşayacaksınız. Bazı şeylerin tamamlanma zamanı gelmiş olabilir.

  YENGEÇ BURCU

  İş hayatınızdaki konular gündeminizi oldukça meşgul edecek gibi duruyor. Ayrıca bu dönem sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

  ASLAN BURCU

  İkili ilişkiler ve çocuklarınızla ilgili konularda karar vermeniz gereken durumlar olabilir.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, tutulmayı aile evinizde yaşayacaksınız. Ailesel konular gündemdeki yerini alacak.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Venüs'ün burcu olan Teraziler, bu tutulma kardeş ve kuzenlerinizle ilgili konuları yakından ilgilendiriyor.

  AKREP BURCU

  Maddi konular sizi biraz zorlayabilir. Mars tarafından yönetilen bir burçsunuz. Aşamayacağınız engel yok.

  YAY BURCU

  Tutulma sizin burcunuzda sevgili Yaylar. Büyük bir değişime hazır mısınız?

  OĞLAK BURCU

  Gökyüzünün en dişli burçları arasında gösterilen sevgili Oğlaklar; bu tutulma ile ruhsal konular gündeminize geliyor.

  KOVA BURCU

  Bu senenin yıldızı olan sevgili Kovalar, tutulma sizi sosyal çevre alanınızdan etkileyecek.

  BALIK BURCU

  Bu senenin diğer bir yıldızı sizsiniz sevgili Balıklar. Şans ve bereketin gezegeni Jüpiter burcunuzda seyahat ediyor. Tutulmayı ise en yoğun şekilde hissedeceksiniz.

  gemini-full-moon.jpeg

  24-30 MAYIS 2021 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU

  Bu hafta parasal konular gündeminizi oluşturuyor sevgili Koç burçları. Çarşamba günü Yay burcunda meydana gelecek Ay Tutulması, yurt dışı, eğitim, ticaret, hukuk konularını etkiliyor. Davasnız varsa ya da ticaretle uğraşıyorsanız 26 Mayıs ve sonrasında işleriniz hızlanabilir. Hafta sonu başlayacak Merkür retrosunda özellikle finans konularında araştırmadan yatırım yapmamalı ve riskli durumlardan kaçınmalısınız. Ayrıca gerileme zamanı geçmişten haberler almanız mümkün.

  BOĞA BURCU

  İletişim, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konuların ön plana çıktığı bir haftaya giriyorsunuz sevgili Boğa burçları. Sevdiklerinizle beraber olmak isteyebilirsiniz, ailenizden uzakta yaşıyorsanız görüşme ya da buluşma planları yapabilirsiniz. Hayatınızda aşk ve mutluluk hakim olacak. Sevdiklerinizle beraber olmak keyfinizi yerinize getirecektir. Yay burcunda meydana gelecek Ay Tutulması’nda bir borç ya da ödenmesi gereken bir para gündeminize yerleşebilir. Bu konuyu tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Hafta sonu başlayacak Merkür retrosunda, iş konusunda önünüzü görmekte zorlanabilir ve biraz karamsar ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte kariyerde yapmak istediklerinize odaklanmalı ve retro bitiminden sonra harekete geçmelisiniz.

  İKİZLER BURCU

  Bu hafta gündeminizde ilişkiler olacak. Bunu sadece ikili ilişki olarak algılamamalısınız. Ortaklıklar, aileyle olan ilişkiler, arkadaşlıkları da düşünebilirsiniz. Ay Tutulması zamanında ilişkilerle ilgili önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Fakat bu hafta aynı zamanda Merkür retrosu başlıyor ve ani kararlar vermemek gerekiyor. Çünkü ani kararlar var olan ilişkilerde yüksek tansiyonlu durumlar oluşturabilir. Retro zamanı dilediklerinizi söylerken yanlış anlaşılma olasılığınız yüksek. Ayrıca taşınma ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

  YENGEÇ BURCU

  Haftaya keyifli, enerjik ve neşe dolu başlıyorsunuz sevgili Yengeç burçları… Bir önceki hafta aldığınız güzel haberler hayata umutla bakmanızı sağlıyor. Sevdiğiniz insanlarla beraber olacağınız, sosyalleşeceğiniz, dışarı çıkamasanız da telefon trafiğinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Çarşamba günü yaşanacak Kanlı Ay Tutulması’nda iş hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşanabilir. Fakat bu değişimler sizin yararınıza olacaktır. Yine eğitimi devam eden Yengeç burçları için güzel etkiler devrede olacak. Eşler, kardeşlerden yana da şansınız kuvvetli. Ancak her şey güzel gidiyor derken hafta sonu başlayacak Merkür retrosu, işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Sakın canınızı sıkmayın.

  ASLAN BURCU

  Ailenize, evinize odaklanacağınız bir haftaya giriyorsunuz Aslan burçları. Aile içinde önemli konuşmalar yapabilir, evinizden işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çarşamba günü yaşanacak Ay Tutulması’nda aşk ve eviniz tetiklenebilir. Bekarsanız aşkı tadabilirsiniz. Koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamasanız da arkadaşlık platformlarından ya da sosyal medyadan biriyle tanışabilirsiniz. Ancak tanıştığınız kişiler gerçek yüzünü gizleyebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Çocuk isteyenler için de gayet şanslı bir süreç olacaktır. 30 Mayıs’ta başlayacak Merkür retrosunda ise eski arkadaşlarla iletişime geçebilir, anıları yad edebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU

  Yeni girişimler, planlar ve programlar gündeminizi oluşturuyor sevgili Başak burçları… Uzun süredir yapmak istediğiniz bir konuyla ilgili yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Aynı zamanda şu anda seyahate rahat rahat çıkamasak da gelecek için tatil planları yapabilirsiniz. Kariyerde ise yükseliştesiniz. Sorumluluklarınız artarken, işlerin üstesinden başarıyla geliyorsunuz. Ayrıca taşına, yer değiştirmeyle ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Merkür retrosunda elektronik eşyalara ve evdeki görünmez kazalara dikkat etmekte fayda var.

  TERAZİ BURCU

  Yeni haftanın ilk günlerinde para meseleleri gündeminizi oluşturuyor sevgili Terazi burçları… Bankacılık işleri, ödemeler, krediler, hesaplamalarla boğuşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir eşyayla ilgili hesaplamalar yapabilirsiniz. Hafta ortasında Yay burcunda Ay Tutulması meydana geliyor. 26 Mayıs’taki tutulmada yakın çevre konularını ön plana çıkarabilir. Yine sosyal medya içerisinde bazı çekişmeler tam da bu tutulma zamanı devrede olabilir. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, iletişime dayalı işlerde önemli bazı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaratıcı alanlarda çalışıyorsanız ilham perileri sizinle olacak. Öte yandan bu süreçte iştah artışları yaşanabilir. Merkür retrosunda ise gizli bilgiler açığa çıkabilir, yakın olarak gördüğünüz kişilerin bir başka yüzünü fark edebilirsiniz. Aldanmalara dikkat!

  AKREP BURCU

  Başkalarından ziyade kendinize odaklanacağınız bir haftaya giriyorsunuz sevgili Akrep burçları… Pandemi döneminde çok yoruldunuz, çok sıkıldınız, başkalarının derdiyle çok ilgilendiniz. Şimdi sıra kendinize vakit ayırma zamanı. Hafta başı dış görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapabilir, bir şeyler satın alarak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek Ay Tutulması para konularını tetikliyor. Beklediğiniz paralarla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Varsa çocuğunuzla alakalı da mutluluk verici gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu başlayacak Merkür gerilemesinde mirasla ilgili konular konuşulabilir.

  YAY BURCU

  Yeni haftanın ilk günleri bir şeylere odaklanmak konusunda güçlük çekebilir, biraz tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Sevgili Yay burçları. Bunun nedeni ise çarşamba günü burcunuzda meydana gelecek Ay Tutulması. Tutulma zamanı ilişkilere ve sağlığa dikkat etmenizde fayda var. Tiroidler, boğaz problemleri, vertigo gibi birtakım çok ciddi olmayan sıkıntı ve problemler ön planda olabilir. Ancak daha sonra enerjiniz yerine gelecek ve daha fazla sosyalleşme isteğiniz doğacak. Pazar günü meydana gelecek Merkür retrosu, ilişkileri etkiliyor. Yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir, kendiniz ifade ederken zorlanabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU

  Çalışmayı, üretmeyi seven Oğlak burçları için güzel bir hafta başlıyor. Ortaklı işlerde güzel fırsatlar yakalama, yeni anlaşmalara imza atma olasılığınız yüksek. Ayrıca yakın bir arkadaşınız iş konusunda size bağlantılar sağlayabilir. Çarşamba günü yaşanacak Ay Tutulması’nda yurt dışı ile ilgili çok güzel olaylar alabilirsiniz. Eğitimi devam eden Oğlak burçlarının da şansı oldukça yüksek gözüküyor. Öte yandan isteğiniz dışında gerçekleşen bazı olaylara sinirlenebilirsiniz. Hafta sonu başlayacak Merkür gerilemesinde sağlık konularına dikkat etmeli, yeni projelerden kaçınmalısınız.

  KOVA BURCU

  İş ve kariyer konularının etkin olduğu bir haftaya giriyorsunuz sevgili Kova burçları. İş ile ilgili halledilmesi gereken konuları tamamlamaya bakacaksınız. İyi de yapıyorsunuz çünkü hafta sonu Merkür retrosu başlıyor ve işleri, iletişimi yavaşlatıyor. Çarşamba günkü Ay Tutulması ise sosyal çevre alanlarınızı tetikleyecek. Burası işten elde edilen gelirlerle de ilgilidir. Bununla ilgili konularda da hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Fakat riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. İlişkiniz varsa partnerinizle beraber gelecek planları yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU

  Oldukça şanslı etkiler barındıran bir haftadasınız sevgili Balık burçları. Ailevi konularla alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü meydana gelecek Ay Tutulması kariyer alanınızı etkiliyor. İş hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. İşinizi büyütebilir, heyecan verici imzalar atabilirsiniz. Pazar günü başlayacak Merkür retrosunda emlak konularıyla ilgili ani kararlar vermemeli, yeni girişimleri ertelemelisiniz.

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Kanl� ay tutulmas� bur�lar �zerindeki etkisi nedir?

  Kanl� ay tutulmas� bur�lar �zerindeki etkisi nedir?

  21 Ocak'ta ya�anacak ay tutulmas� öncesi milyonlarca ki�i günlük burç yorumlar�nda neler yazd���n� merak ediyor. Ayn� zamanda ay tutulmas�n�n burçlara etkisini merak eden vatanda�lar günün burç yorumlar�n� ara�t�r�yor. Burçlara ili�kin en güncel bilgiler ve de�erlendirmeler burç yorumlar� bu haberimiz üzerinde yer al�yor.

  Dünya 'Kanl� Ay tutulmas�n�' izledi! Güne�, Ay ve Dünya'n�n pe� pe�e dizilmesiyle olu�an kanl� Ay tutulmas�, �stanbul'da k�smen izlenebildi.  Dünyan�n ilgiyle takip etti�i kanl� Ay tutulmas�, bu sabah ba�lad�.

  AY TUTULMASI BURÇLAR ÜZER�NDEK� ETK�S� NED�R?

  Aslan burcunda Tam Ay Tutulmas� etkileri ile 18-30 Ocak tarihlerinde tazeleniyoruz:

  KOÇ BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 22 Nisan)

  Koç: A�k, flört, yarat�c�l�k, çocuklar

  Harekete geçmek istedi�iniz konu hakk�nda sürpriz geli�meler olacak. Kendinize olan güveninizin yüksek oldu�u bir gün. Maddi aç�dan rahatlamasan�z bile geli�melerin olumlu oldu�unu anlayacak ve giderek güçleneceksiniz. Ba� a�r�lar�n�z için bir doktora görünmenizde fayda var.

  Lidersin, sakin kal, odaklan! Mars’�n bize verdi�i güçle durumlar� yönetmenin zaman� geldi de geçiyor bile. Bu sene finansal olarak güçlü olman�n ve güçlü kalman�z�n sinyalleri geldi. Ayn� zamanda lider ba�lat�c� Koç olarak bu gücü realize etmemizin tam zaman�. �ç dünyam�z� ve köklerimiz etkileyecek bu Ay tutulmas�, sakin kalmay� bize ö�retmek üzere gerçekle�iyor. Sakin ve huzurlu kal�rsak tüm ili�kilerimizi yönetip gücümüze tekrar kavu�abiliriz. Küçük not: Bu tutulma a�k� getirecek olabilir, haz�r olal�m.

  BO�A BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 May�s)

  Bo�a: Ev, aile düzeni, özel hayat

  Parasal konulara yönelik yeni at�l�mlar yapabilirsiniz. Ancak, aceleci davranmay�n ve isteklerinizi bir kez daha gözden geçirin. Heyecan�n�z� kontrol etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu durum gerilim yaratabilir. A�k hayat�n�zda yeni ve heyecanl� geli�melere haz�r olun.

  Duygular�n� kabul et! Zaten Uranüs ile birlikte bir hayati de�i�im sürecindeyiz. Problem olarak gördüklerimizi problem olmaktan ç�karma ve çözme dönemindeyiz. Bu Ay tutulmas� ise günlük tüm konular� güzelle�tirmek için bir i�aret, bir f�rsat olarak kar���m�za ç�k�yor. Ayn� konular ve ili�kiler biraz duygusall�k yaratabilir. Ancak o duygusall��a kap�lmadan, do�ru ileti�im kurmaya devam edelim. Duygusall��a kap�lmama yolunda kural 1: “Duygular�n� kabul et!”

  �K�ZLER BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 May�s - 23 Haziran)

  �kizler: �leti�im, kom�ular, karde�ler

  Biraz gergin ve dikkatsiz olabilece�iniz bir gün. Olaylardan çok fazla etkilenebilir, olmayacak dü�ünceler içine girebilirsiniz. Olabileceklerin üzerinde beklentiler içinde bulunmaktan kaç�n�n. Sab�rl� olun. Parasal konular� bugün gündeminize almay�n.

  Ad�m at, hayata geçir! Yoksa ideal yol arkada��m�z, partnerimiz, orta��m�z m� gelecek hayat�m�za bu dönemde? Bu duygusal yaln�zl�k sona m� erecek? Tüm bunlar için önce hayattan almam�z gerekeni almal�y�z. Bir önceki tutulmada gelen mesajlar� hayata geçirmeli ve atmam�z gereken ad�mlar� atmal�y�z. �u ana kadar kurdu�unuz ileti�im ve ili�kiler size yol gösterecektir.

  YENGEÇ BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

  Yengeç: Maddi birikimler, kazanç, güvence

  Bir yak�n�n�zdan alaca��n�z tekliften çok ho�lanacaks�n�z. Konu üzerine yo�unla�abilir, yeni planlar yapabilirsiniz. Dostlar�n�z sizi destekleyecek. Parasal konulara yönelik s�k�nt�lar�n�z olabilir. Bunlar� büyütmeyin. Ak�am saatlerinde beklenmedik bir telefon can�n�z� s�kabilir.

  Meditasyon yapmaya, sab�rs�zl��� azaltmaya ne dersin?

  Birkaç gündür içimizde farkl� duygular hissediyorduk. Bizi minno� bir gerginli�e itebilir bu tutulma. Zaten Ay bizi fazlas�yla yönetiyor ve üzerine bir de bu tutulma gelince iç dünyam�z biraz kar��abilir. Meditasyon yapmaya ne dersin sevgili Yengeç? �imdiden sab�rs�zl���n� azalt�p bu hayati de�i�im için haz�rl�k yaparsan y�l ortas�ndaki tutulmayla gelecek de�i�ikli�e de haz�rlanm�� olursun. Yeni hayat yolunla ilgili kar��na f�rsatlar gelecek ve sonunda yüzünün gülmesini sa�layacak, onlar� de�erlendir lütfen.   

  ASLAN BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 A�ustos)

  Aslan: Fiziksel güç, yeni bir hayat felsefesi

  Büyük istekler ve yo�un bir çal��ma ortam� içine girebilirsiniz. Baz� olaylara çok fazla tepki göstermeniz mümkün. Dikkatinizin da��n�k oldu�u bir dönem. Tart��mac� ve k�r�c� bir tav�r içine girmekten kaç�nmal�s�n�z. Özel hayat�n�zda gergin halleriniz anlams�z tart��malara neden oluyor.

  “Can�m kendim” olarak içindeki gücü seyirciyle payla�

  Evet, biliyoruz “can�m kendim” mottosuyla hayat�n� ya��yorsun. Son iki senedir çok çal��t�n, çok u�ra�t�n. Bu da senin hayat�ndaki son de�i�im. E�er sadece “can�m kendim” der, sana söylenenleri duymaz ve de�erlendirmezsen bu hayati de�i�imi kaç�r�rs�n. O halde bu hayat çabas�n�n ne anlam� kal�r? Vakit, kendini ba�tan yazma vakti ve içindeki gücü seyircilere mütevaz� bir �ekilde yans�tma zaman�. De�i�imi ba�lat, yeni yoluna ilerle ve tad�n� ç�kar.

  BA�AK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 A�ustos- 22 Eylül)
   

  Ba�ak: Hayaller, iç dünya, gizli i�ler

  Duygusal aç�dan gergin olabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaç�n�n. Asl�nda tedbirli ve dikkatli davranabilirsiniz. Sevdi�inizin sizi anlamad���n� dü�ünebilir ve ilgisizli�inden yak�nabilirsiniz. Ancak sizi anlaman�n kolay olmad���n� da kabul etmelisiniz.

  Seni zorlayan ili�kileri bitirme zaman�! Geçmi�e bakmamak ve gelece�e do�ru gitmek için do�ru zaman. Özellikle toplumsal konularda kap�na f�rsatlar gelebilir. Hatta arkada�lar�ndan ve sosyal ortamlardan bekleyebilirsin bu f�rsatlar�. Hadi onlara gözünü aç. �ansl�s�n çünkü bu tutulma seni direkt etkilemeyecek ama etkisini göz ard� etmeden f�rsatlar� yakalaman için güzel bir zaman dilimi. �çini s�kan, daraltan ili�kileri bitirmek için de do�ru zaman.

  TERAZ� BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

  Terazi: Sosyal hayat, dostlar, idealler

  Yeni yat�r�mlarda bulunmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Üstelik, geli�meler tam bekledi�iniz gibi oluyor. Biraz sab�rl� davranman�z ve olaylar� gözlemeniz �art. Zaman zaman karamsar ve endi�eli olabilirsiniz. Stres sa�l���n�z� olumsuz etkiliyor, biraz rahatlay�n.

  Toplumda yükseli�e geçiyorsun! �� hayat�nda ve toplumsal konularda kendimizi ifade edi� biçimimizde de�i�iklikler meydana gelebilir. Kendine güvenerek kendini bu yumu�ak de�i�imi ya�amaya b�rak�rsan iç huzuru yakalayacak f�rsatlar edinebilir ve toplumda yükseli�e geçebilirsin. Bu yükseli� s�ras�nda sana e�lik edecek insanlar da bu dönemde yan�na gelebilir. Onlarla güzel ileti�imler kurabilirsin. Not: Hep ba�kalar�n� dü�ünüyorsun. Tutulma günü iç dünyana gelen mesaj� dinle ve kendini zirveye ta��!

  AKREP BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kas�m)

  Akrep: Kariyer, i� hayat�, ki�isel imaj

  Bugün alaca��n�z bir haber sizi keyiflendirecek. Olaylar kar��s�nda duygusal bir tav�r ortaya koyabilirsiniz. Ancak, bu tutumunuz k�sa sürecek. Olaylar�n geli�mesini sakin bir �ekilde izleyip bekleyebilirsiniz. Yak�n dostlar�n�zdan birinin sürprizi bugün keyfinizi yerine getirecek.

  Yeni yolun hay�rl� olsun! Geçen sene birçok de�i�imin ba�lang�c�n� ya�ad�n ve hissettin. Gökyüzü seni “Do�ru yola gir, do�ru insanlarla do�ru i�leri yap” diye çok zorlad�. Zorland�ysan ve geçmi�i geçmi�te b�rak�p içindeki güçle hareket ettiysen yeni yolun hay�rl� olsun! Henüz geçmi�i geçmi�te b�rakamad�ysan son f�rsat belki de. Bu tamamlan�� senin bir kartal gibi uçman için son uyar�, son te�vik dersek az olmaz. �ç dünyanda bir konuya sinirlendiysen bugünlerde temizlemen gereken o önemli konuyu buldun i�te! Onu temizlersen kartal gibi zirveye ç�kmak için tüm engelleri a�m�� olacaks�n. Yeteneklerinle donanm�� yeni kariyerin hay�rl� olsun!

  YAY BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kas�m-22 Aral�k)

  Yay: Uzaklar, seyahatler, hayata olan inanç

  Dikkatli ve kararl� davranman�z mümkün. Tabii bu arada gereken sabr� göstermeyi ba�aracaks�n�z. Kendinize olan güveniniz ve dikkatli davran��lar�n�zla çevrenizi etkileyecek, dostlar�n�z�n deste�ini alacaks�n�z. A�k hayat�n�zda gereksiz ku�kular sizin tarz�n�z de�il.

  Tesadüflere kap�n� aç! Yeni tesadüfler kap�n� çalabilir, hadi kap�y� aç! O tesadüfler seni özellikle uluslararas� platformlara ta��mak için geliyor. Seyahatler bu senenin gündemi ve meyvesi olabilir. Do�ru seyahatler planlad���ndan emin olursan Jüpiter’in etkisinden faydalanmak senin için kaç�n�lmaz ve güzelliklerle dolu olacak. Bu tutulmada gelece�ine odaklan, o kap�lara odaklan ve Jüpiter’in gücünü içinde hisset.

  O�LAK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aral�k - 22 Ocak)

  O�lak: Ortakla�a maddi ve manevi yat�r�mlar, payla��mlar, miras

  Duygular�n�z� harekete geçirecek durumlarla kar��la�man�z mümkün. Ancak, fazla tepki göstermeyecek ve sakin bir biçimde izlemeyi tercih edeceksiniz. Karar verdi�iniz konularla ilgili çal��malar�n�z� sürdüreceksiniz.

  Zorlu y�l bitiyor, güzelliklerin gelmesine az kald�! Ah, senin bir senedir ya�ad�klar�n… Gerçekten zorland�n ama az kald�. Özellikle ili�kilerinde, ortakl�k konular�nda son tamamlan��lar�n� ya��yorsun. �çindeki gücü ke�fetmek ve daha da yukar� ç�kmak için güzel bir f�rsat ve güzel bir dönem. Satürn’ün zorlay�c� de�il, güçlendirici etkisinden faydalanman ve bitirmen gerekenleri bitirmen için do�ru zaman bu zaman. Baz� maddi getiriler bekliyordun, gelebilirler, haz�rl�kl� ol!

  KOVA BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 22 �ubat)

  Kova: Özel ve i� hayat�ndaki ili�kiler

  Hayat�n�za anlam kazand�racak geli�meler olmaya ba�l�yor. Arkada�lar�n�zla aran�zdaki ili�kiler daha da s�cak ve yo�un olacak. Çok ho� organizasyonlar yapabilir, sevdi�inizle birlikte e�lenceli vakit geçirebilirsiniz. Bugünlerde unutkanl�klar�n�z maddi olarak sizi zora sokabilir, dikkat.

  Romantizm zaman�! Biraz romantizm ya�amaya ne dersin. Bunu pek bilmedi�ini biliyoruz ama denemek için bu tutulmadan faydalan�rsan ve tutulmadan (!) bunu ya�arsan �ahane olacak. Sa�l���na da dikkat et lütfen. Günlük ya�am dengesini do�ru ilerletir, kar��na ç�kan romantizm f�rsatlar�n� de�erlendirirsen o zekanla hayata dair daha da güzel projeler üretirsin.   

  BALIK BURCU 21 Ocak 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 �ubat - 22 Mart)

  Bal�k: Ofis hayat�, günlük i�ler, projeler, ekip, beslenme �ekli

  Olumlu dü�ünceler içine girmeye özen gösterin. Baz� durumlar kafan�z� kar��t�rabilir. Karar vermenizin zor oldu�unu anlayacak ve sab�rs�zl�k duyacaks�n�z. Ancak, acele etmeyin. Geli�meleri beklemenizde yarar var. Stresli halinizin kar��l��� ço�u zaman migren, unutmay�n.

  Gelsin yeni heyecanlar! Geçen sene en büyük s�navlar�n� ve de�i�imlerini günlük ili�kiler üzerinden ve odaklanman gereken iç huzurundan verdin. E�er bunlar� yapamad�ysan sa�l�kla ilgili bir yerlerde tezahürler ya�am�� olabilirsin. Ama müjde, çünkü art�k bitti. O de�i�im i�aretlerini do�ru ald�ysan iç huzurunu, günlük rutinlerini ve ili�kilerini do�ru oturttuysan, art�k belki de yeni hobiler, yeni heyecanlar ve yeni a�klar için do�ru zaman gelmi�tir.

  Yazı kaynağı : www.star.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap