Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kanarya gecekuşu sokak küçükçekmece/istanbul

  1 ziyaretçi

  kanarya gecekuşu sokak küçükçekmece/istanbul bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gecekuşu Sokak Nerede Haritası Kanarya Mh. Küçükçekmece İstanbul

  CNN Türk bombacı teröristin saklandığı o eve girdi! Hemen sobada yakmak istedi

  CNN Türk bombacı teröristin saklandığı o eve girdi! Hemen sobada yakmak istedi

  Beyoğlu İstiklal Caddesi'ne TNT türü patlayıcı bırakarak kaçan terörist kadının yakalanması için olay yerine geliş gidiş güzergâhlarını gören 1200 güvenlik kamerası incelendi. E

  kipler, kadının taksi ile olay yerinden ayrılarak Esenler'e gittiğini tespit etti. Esenler'de yapılan operasyonun ardından kadının Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde bulunan bir evde olduğu bilgisine ulaşan ekipler buraya yaptıkları operasyonla Ahlam Albashır'ı yakaladı.

  Saldırıyı gerçekleştiren teröristin evini CNN Türk görüntüledi. CNN Türk muhabiri Merve Tokaz evin içinden tüm detayları aktardı;

  İstiklal patlamasının bir numaralı faili kadın terörist Ahlam Albashir... Ekipler tarafından bu noktada Küçükçekmece, Gecekuşu Sokak'ta bu adreste gözaltına alınmıştı. Burası 3 katlı bir apartman. Türkiye'de kaldığı adres bu değildi. Buraya yaşlı bir kadınla birlikte misafir diye getirildi. Burada Suriyeli bir aile yaşıyordu. Herşeyden habersizlerdi aslında. Patlamayı gerçekleştirdikten sonra Küçükçekmece'deki bu adrese geldi terörist. Oldukça tedirgin olduğunu biliyoruz ve buraya endişeli bir şekilde geldi.

  Evin salonunda yaklaşık 5 dakika boyunca oturdu ve Ailenin ifadelerine göre burada telefonuyla mesajlaştıktan sonra evin soğuk olduğunu söyledi. Şu detayı da paylaşalım... Patlamayı gerçekleştirdiği kıyafetler, o kamuflajlı pantolunu ve siyah üstüydü. Kıyafetlerini bu eve geldikten sonra hızlı bir şekilde değiştirdi ve hemen mutfaktaki çekmeceyi açarak kıtafetlerini çöp kutusuna atmak istedi.

  HEMEN SOBADA YAKMAYA ÇALIŞTI

  Sonrasında ise ev sahibi olan kadın mutfağa geldi. Dedi ki; "Ne yapıyorsun, kıyafetlerini neden atıyorsun?"
  Ev sahibi olan kadından, bu kıyafetleri sobaya atıp yakmasını istedi. Kadın teröristin izini kaybettirmek için nasıl bir çaba sarf ettiğini de bu hareketiyle görmüş oluyoruz.

  Kıyafetlerini değiştirdikten sonra hemen yatacağı bu odaya geldi. Terörist geceyi burada geçirmeyi planlıyordu.

  Eve geldiği poşet ve paraları da görebiliyoruz. Üzerinde bilekleri görebiliyoruz. Yine adaptör var. Yine teröristin kullanmış olduğu yüzük ve hapı da görüyoruz.

  Gece 02.50 sularıydı... Operasyon timleri kadının bu adreste olduğunu belirledikten sonra sessiz, itinalı bir şekilde bu adrese geldi. Sessizce çıkıldı ve kapıyı çaldıktan sonra polis ekipleri içeriye girdi. Kadın terörist sesleri duyduktan sonra ne yaptı? Burada perdeli bir balkon var. Bu perdeyi açtı. .Kaçmak için plan yaptı ki hemen camı kırarak kendisini aşağıya atmaya çalıştı. Yakalanmamak için aslında her şeyi göze aldığını ifade edelim.

  "BİZ DE ŞAŞKINIZ"

  Mahalle sakinlerinden Zeki Erbek, "Gece saatlerinde burada bir kadını aldılar. Taksim'deki patlama olayında dolayı buraya baskın yaptılar. Mahallemizde böyle bir şey nasıl yaşandı inanın biz de şaşkınız" dedi. Sezgin Ceylan ise, "Sabaha karşı söylentiler çıktı. Burada birileri oturuyormuş. Misafir olarak göndermişler bombacı kadını. Bir gün sizde kalsın ertesi gün Almanya'ya göndereceğiz demişler. Polisler gece burada nöbet tutuyordu" dedi.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Gece Kuşu Sokak, 8, Küçükçekmece nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

  Gece Kuşu Sokak, 8, Küçükçekmece nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile nasıl gidilir?

  Küçükçekmece şehrinde Gece Kuşu Sokak, 8 konumuna Toplu Taşıma

  Küçükçekmece, Türkiye'deki Gece Kuşu Sokak, 8 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Gece Kuşu Sokak, 8 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Gece Kuşu Sokak, 8 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Gece Kuşu Sokak, 8 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Dr.Sadik Ahmet Caddesi - Kanarya-Besyol Yönü; Doktor Sadık Ahmet Caddesi; Kanarya İstasyonu - Halkali (Bn1) Yönü; Papatya - Sögütlüçesme Yönü; Kanarya - Halkalı (Bn1) Yönü.

  Gece Kuşu Sokak, 8 adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 89A, BN1 Tren: MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Gece Kuşu Sokak, 8 için yol tarifi alın.

  Gece Kuşu Sokak, 8 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Küçükçekmece konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Gece Kuşu Sokak, 8 için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Gece Kuşu Sokak, 39, Küçükçekmece nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Gece Kuşu Sokak, 39, Küçükçekmece nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

  Küçükçekmece şehrinde Gece Kuşu Sokak, 39 konumuna Toplu Taşıma

  Küçükçekmece, Türkiye'deki Gece Kuşu Sokak, 39 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Gece Kuşu Sokak, 39 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Gece Kuşu Sokak, 39 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Gece Kuşu Sokak, 39 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Kartal Sokak; Kanarya İstasyonu - Kanarya-Tepeüstü Yönü; Papatya - Sögütlüçesme Yönü; Kanarya - Halkalı (Bn1) Yönü.

  Gece Kuşu Sokak, 39 adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 79Y, 89A, BN1, MK16, MR40 Tren: MARMARAY (HALKALI - GEBZE) Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-08, MİNİBÜS: A-36

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Gece Kuşu Sokak, 39 için yol tarifi alın.

  Gece Kuşu Sokak, 39 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Küçükçekmece konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Gece Kuşu Sokak, 39 için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Metro ve Tren fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap