Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kanal d canlı yayın izle hd kesintisiz donmadan

  1 ziyaretçi

  kanal d canlı yayın izle hd kesintisiz donmadan bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kanal D Canlı Yayın - Canlı TV İzle (Kanal D HD Yayını)

  Kanal D

  Kanal D

  Kanalın Geçmişten Günümüze

  Kanal D, Doğuş Yayın Grubu tarafından 16 Eylül 1993 yılında test yayını ile yayıncılık hayatına başlamış bulunmaktadır. Kanalın sahibi ise Aydın Doğan olmaktadır. Test yayınlarından sonra normal yayını ise 19 Aralık 1993 yılında yaparak Türk televizyonlarındaki yerini almış bulunmaktadır. İlk kurulduğu andan itibaren ön planda olan kanal, halen daha izlenen ve önde gelen kanallar arasında yer almaktadır.

  Özellikle her sezon yeni bir dizi yayınlaması ve önceki yayınlanan dizilerin uzun soluklu olması nedeni ile dizi izleme açısından ilk sıralarda tercih edilen bir kanal konumunda olmaktadır. En çok dizi yayınlayan 2. kanal olarak bulunmaktadır. 2009 yılı verileri ile birlikte o günden bu güne  en çok izlenen kanal unvanına da sahip olmaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren günümüze kadar kanalın direktörlüğünü Doğan Yayın Grubu yapmaktadır.  Kanalın Genel Yapısı ve Programları


              
  Kanalın genel yayın yönetmenliği İrfan Şahin tarafından gerçekleştirilmektedir. Kanalın genel merkezi olarak hem İstanbul' da hem de Ankara'da binaları bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa'daki yaşayan insanların da takip etmesi için Kanal D ile eşdeğer yayın yapan Euro D kanalı da bulunmaktadır. Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan ve KKTC ülkelerinden de kanalın yayını izlenmektedir.

  Kanalın adının açılımı eskiden Kanal Doğuş iken şimdi ise Kanal Doğan olarak değiştirilmiştir. Kanalı D SMART 22. kanal, Digitürk 24. kanal, Filbox 21. kanal üzerinden izleme imkanı da bulunmaktadır. Kanalın frekansları ise 12034 V 27500 5/6 ayarları girilerek ile de kablolu tv üzerinden izleme imkanı bulunmaktadır. 
             
  Kanalda yayınlanan en eski ve soluklu dizi olarak Arka Sokaklar gözükmektedir. Polisiye bir dizi olan Arka Sokaklar, ilk yayınlandığı günden itibaren seyircileri ile buluşmaya halen daha devam etmektedir. Bunun yanında neredeyse hafta içi her akşama farklı bir dizi yayını yapılmaktadır. Şu an devam etmekte olan Pop Star şarkı yarışması da hem yarışmacılar hem de jürileri ile reytinglerde önemli işler yapmaktadır. Her sabah ve akşam ekrana gelen haber bültenleri ile de gündeme dair ne varsa anında izleyicilere aktarılmaktadır. Ayrıca Kanal D kanalına ait bu programları Kanal D HD kanalı üzerinden daha canlı izleme imkanı da bulunmaktadır.

  KANAL D Dizi Ve Programları (2021)

  Camdaki Kız

  camdaki kız yeni bölüm izleDünyalar güzeli genç bir kadın olan Nalan, herkesin sevdiği ve değer verdiği bir insandır. Tek çocuk olduğu için her zaman el üstünde tutulmuş, en iyi okullardan mezun olmuştur. Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Koroğlu’nda mimar olarak çalışmaya başlayan Nalan, şirket sahibi Sedat Koroğlu’yla bir anda evlilik arifesine gelince olaylar gelişir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız yeni bölüm ile her Perşembe saat 20:00’de yayınlanıyor.

  Sadakatsiz

  sadakatsiz yeni bölüm canlı izleAsya, Volkan ve çocukları Ali harika bir çekirdek ailedir. Ailenin babası Volkan, hem iyi bir baba, hem de harika bir eştir. Ailenin kusursuz, her yönüyle muhteşem bir ilişkisi vardır. Ta ki Asya, Volkan’ın atkısındaki uzun ve sarı saç tellerini görene kadar. Bu muhteşem çekirdek ailenin ilişkisi burada bozulmaya başlar ve olaylar gelişir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz yeni bölüm ile her Çarşamba saat 20:00’de.

  Arka Sokaklar

  arka sokaklar izle kanal dArka Sokaklar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görev yapmakta olan bir grup polisin yaşamlarını konu ediniyor. İstanbul’da geçen dizi, her bölüm ile İstanbul sokaklarında yeni bir maceraya atılıyor. Bir yandan İstanbul her yönüyle ele alınırken, bir yandan da polislerin aile yaşamları gözler önüne seriliyor. Türkiye’nin en uzun dizilerinden biri olan Arka Sokaklar yeni bölüm ile her Cuma ekranlara geliyor.

  Arda ile Omuz Omuza

  arda ile omuz omuza kanal dTürkiye’nin önemli şeflerinden biri olan Arda Türkmen’in sunumu ile gerçekleşen Arda ile Omuz Omuza, her hafta ünlü konukların katılımıyla ekranlara geliyor. Arda Türkmen’in mutfağından çıkan birbirinden lezzetli tarifler izleyiciler ile paylaşılıyor. Gerek dünya mutfağından örnekler, gerekse de evinizde yapabileceğiniz basit tarifler bu program üzerinden takip edilebiliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arda ile Omuz Omuza yeni bölüm ile Her Pazar saat 12:00’de.

  Konuştukça

  konuştukça kanal dEkranların sevilen yüzlerinden biri olan Özlem Yıldız’ın sunumuyla gerçekleşen Konuştukça, her hafta birbirinden özel konuklar ağırlıyor. Bazen ünlü şefleri ağırlayarak birbirinden özel mutfak sırlarını paylaşan program, bazen de ünlü hekimlerin katılımıyla bazı hastalıklara ve bu hastalıklara ait tedavi yöntemlerine açıklık getiriyor. Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Konuştukça canlı olarak Her Cumartesi ve Pazar günü saat 08:30’da ekranlara geliyor.

  Hekimoğlu

  kanal d hekimoğluDizinin ana karakteri olan Ateş Hekimoğlu, yanına aldığı üç uzman doktorla arkadaşı İpek’in yönetici konumda olduğu vakıf hastanesinde görev yapmaktadır. 40’lı yaşlarındaki oldukça başarılı doktor Ateş’in yaşam tarzı ise genel doktor tanımından biraz uzak. Ateş’in en belirgin özelliği hastadan çok hastalığa odaklanması. Yani onun için her hastalık çözülmesi gereken bir gizem her vaka ise bir bulmaca. Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu her Salı saat 20.00’da Kanal D’de!

  Kanal D Yayında Olmayan Dizi ve Programlar

  Afili Aşk

  kanald afili aşkKerem, İstanbul’un eski ve zengin tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin oğludur. Ayşe ise Kerem’in yönetmeye başladığı aile şirketine ait atölyelerin birinde işçi olarak çalışan iyi yürekli bir mahalle kızıdır. Ayşe ilk defa kendisi için bir şey yapmaya karar verir ve Kerem’i kendisine aşık etmek için ilk hamleyi yapar. İkili, içinden çıkamayacakları bir maceraya bu şekilde başlamış olurlar. ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi Afili Aşk Perşembe akşamları saat 20.00’de Kanal D’de

  Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

  kanal d müge ve gülşen'le 2. sayfaMüge ve Gülşen’le 2. Sayfa’da gündemdeki en son magazin haberleri, çok değerli konuklar eşliğinde derinlemesine tartışılıyor. Her bölümüyle olay yaratan programın sunuculuğunu ise ekranların sevilen yüzleri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel yapıyor. Kanal D’nin en sevilen programlarından biri olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Salı günleri saat 11.00’de yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarından sevenleriyle buluşuyor.

  Hizmetçiler

  kanal d hizmetçilerBir Meksika dizisi olarak 2009 yılında yayınlanan Ellas Son La Alegria Del Hogar dizisi üzerinden uyarlanacak Hizmetçiler dizisi Türkiye'den önce ABD'de de uyarlama olarak yayınlanmıştı. Dizinin başrol karakteri Ela, köylü bir genç olmasına rağmen birgün ünlü bir konakta Atahanlılar ile yolu kesişir. Sonrasında Cennet Konakları'nda hizmetçiliğe başlayan Ela dışında Hacer, Çiçek ve Atiye de hikayenin önemli parçaları olarak birer hizmetçi görevi görmektedir. Ancak hizmetçiler, konak sahiplerinin sadece evini değil hayatlarındaki gizli sırları da temizlemektedir. Hizmetçiler, Cumartesi akşamları saat 20.00’da Kanal D’de!

  KANAL D Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

  Türksat 4A Uydusu

  D-Smart 22.Kanal (HD)

  Digitürk 24.Kanal (HD)

  KabloTV 25.Kanal (HD)

  Tivibu 23. Kanal (HD)

  Turkcell TV+ 22.Kanal (HD)

  KANAL D Frekans Bilgisi

  Frekans: 11977

  Sembol Oranı: 27500

  Polarizasyon: Yatay (H)

  FEC: 5/6

  Diziler Çekimler Ne Zaman Başlayacak 2020?

  Covid sebebi ile ara verilen Kanal D dizileri normalleşmenin başladığı haziran aylarında tekrardan çekimlere başlanması için umut oldu. Sizleri çok yakında bu konu hakkında bilgilendireceğiz.

  Yazı kaynağı : www.canlitv.dev

  Kanal D

  Kanal D

  Kanal D Hakkında

  Doğuş Yayın Grubu tarafından kurulan ve 16 Eylül 1993 yılında test yayınına başlayan Kanal D günümüzde en fazla izlenen ulusal kanallar arasında yer almaktadır. Test yayınlarından sonra normal yayın hayatına 19 Aralık 1993 yılında başlayan ve Türk televizyon tarihindeki yerini alan Kanal D kurulduğu günden bugüne kadar her zaman öncü bir kanal olma ilkesi ile yayın yapmıştır. Profesyonel yapım şirketleriyle çalışan Kanal D kaliteli dizilerle birlikte farklı formatlara sahip yarışma programlarını da izleyicilerine sunmuştur. Bugüne kadar en fazla dizi yayını yapan kanal unvanına sahip olan Kanal D, 2009 yılında en çok izlenen kanalı unvanını elde etmiştir. 2019 yılına kadar Doğan Yayın Grubu bünyesinde yer alan Kanal D, 2019 yılında yapılan satış ile Demirören Yayın Grubu’na geçmiştir.

  İzleme Seçenekleri

  Kanalın yayın programları kanalın genel yayın yönetmeni günümüzde İrfan Şahin tarafından yapılmakta olup kanalın genel merkezi İstanbul’da ve Ankara olmak üzere iki farklı noktadadır. Türkiye yayınının dışında Avrupa’da yaşayan gurbetçiler için de Euro D adı altında yayın hizmeti veren Kanal D başta karasal yayın olarak Türksat 3A – 4A olmak üzere Dsmart, Digiturk, filbox,Tivibu, kablo TV üzerinden yayın yapmaktadır Bugüne kadar yayınlamış olduğu dizilerle Türk televizyonculuğunun lideri konumunda bulunan kanal D uzun soluklu dizi olan Arka Sokaklar ile en fazla izlenen televizyon yayını unvanını da bir çok kez kazanmıştır.

  Yayınlamış olduğu popüler diziler aynı zamanda yurtdışına satıldığı için farklı bir yayıncılık politikasına sahip olan Kanal D yurtdışında yayınlanan değişik formatlardaki şarkı, eğlence ve ödüllü yarışmalar ile izleyicileri kendine bağlamıştır. Sabah ve akşam yapmış olduğu haber bülteni yayınları ile gündeme dair haberleri yorumlayarak haber hizmeti veren Kanal D haber programlarını bir dönem haber programını ünlü haberci ve Ancherman Mehmet Ali Birand tarafından sunulmuştur. Haber programlarının yanı sıra farklı formatlarda spor programları, öğle kuşağı kadın programları, sağlık programları ve Talk Showlar ile izleyicilerine yayın yapan kanal uzun yıllar Türk televizyonculuğunun lider kanalı konumunda yer almıştır.

  Kanal D Dizi ve Programları (2021)

  Sadakatsiz 

  sadakatsiz kanal d7 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yeni dizi Sadakatsiz, BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlamasıdır. Başrollerini Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin paylaştığı dizinin yapımcılığını ise Medyapım ve Mednova üstlenmiştir.  Kocasının onu aldattığını düşünen bir kadının hikayesini ele alan bu dizi belki de pek çoğumuzun kalbine dokunacak.  Hekimoğlu  hekimoğlu kanal dYabancı bir dizinin konusundan uyarlanmış olan Hekimoğlu dizisi, gizemli bir imaja sahip doktorun yaşadığı maceraları anlatmaktadır. Başrolde bulunan doktor Ateş’i Timuçin Esen canlandırmaktadır. Timuçin Esen’in bu rolü canlandırmasıyla birlikte doktorluğa olan tutkunuz gitgide artacak. Kaan Yıldırım’ın da bu dizide yer alması ile birlikte genç kızları ekrana kilitleyen Hekimoğlu dizisi, her salı Kanal D ekranlarında sizlerle buluşuyor.  Arka Sokaklar  arka sokaklar kanal dTürk televizyonunda en uzun süre ekranda kalmayı başaran Arka Sokaklar dizisi, İstanbul’da görev yapan bir grup polisin mesleki ve özel hayatını anlatmaktadır. İzlerken adeta, kendinizi çatışmaların içinde hissedecek, bizzat olayları yaşayacaksınız. Gerilim dolu ama bir o kadar da duygusal bir yaşam tarzını sizlerle Kanal D ekranlarında 2006 yılından beri buluşturan bu dizi, hala fazlasıyla sevilerek izlenmektedir.

  Çok Güzel Hareketler 2

  çok güzel hareketler 2 canlı izle kanal dYılmaz Erdoğan’ın 2. nesil çıraklarının her hafta birbirinden eğlenceli skeçlerle ekranlara geldiği Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölüm ile her Pazar Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. BKM’nin Çok Güzel Hareketler programının devamı niteliğinde olan program, Safa Sarı, Atakan Çelik, Evliya Aykan, Cemile Çiğdem Canyurt gibi genç yetenekleri ekranlara getiriyor. Her hafta bir kahkaha tufanı yaşatan program, Pazar günleri en çok izlenen program.  Gelinim Mutfakta  gelinim mutfakta kanal dKanal D erkanlarında yer alan, yemek yapmayı seyircilere sevdiren Gelinim Mutfakta adlı program gündüz kuşağında yer almaktadır. Gelinlerin yaptığı yemekleri kayınvalideler puanlamaktadır. Ancak, hangi yemeği hangi gelin yaptı belli değildir. Böylece, kayınvalideler kendi gelinlerini bulmakta son derece zorlanır. Günün birincisine çeyrek altın, haftanın birincisine ise bilezik kazandıran bu program, yarışanlara fazlasıyla para kazandırmaktadır. İzleyiciler ise, kayınvalide ve gelinlerin yaşadıkları diyalogları izleyerek, eğlenceli vakit geçirirler.

  Kanal D Biten Dizi ve Programlar

  Zahide Yetiş'le Gelin Görün

  zahide yetiş'le gelin görünModa konusunda kendine güvenen kayınvalideler ile temizlik, misafirperverlik ve hamaratlık konusunda kendine güvenen gelinler Zahide Yetiş’le Gelin Görün programında yarışıyor. Her hafta bir gelinin evine konuk olunacak yarışmada 10 bin tl ödülün sahibi bakalım kim olacak? Sizlerde bu yarışı merak ediyorsanız hafta içi her gün saat Kanal D ekranlarında olmayı unutmayın.

  Çatı Katı Aşk  çatı katı aşk kanal dÇatı Katı Aşk dizisi, geniş bir aileye eklenen iki yabancı ile başlamaktadır. Ateş ve Yasemin’in yaşayacağı aşkı aynı zamanda ise, onların yalanlarıyla aşklarındaki sallantıyı da göreceksiniz. Bu dizi aslında, herkesin hikayesini anlatmaktadır. Emek emek yuva kuranların hikayesi.. Kanal D ekranlarında bir süre perşembe günleri yer aldıktan sonra, şimdi de cumartesi günlerimizi süsleyecek.  Yeni Hayat  yeni hayat kanal dKanal D ekranlarında yer alan Yeni Hayat dizisi, kadrosunda bulunan oyuncular sebebiyle büyük ilgi görmektedir. Serkan Çayoğlu, Tayan. Ayaydın ve Melisa Aslı Pamuk başta olmak üzere birçok sevilen oyuncunun yer aldığı bu dizi, perşembe günleri yayınlanmaktadır. Nefretin nasıl aşka dönüşeceğini gördüğünüz bu dizinin, kısa bir süre içerisinde final yapacağına dair birçok söylenti bulunduğunu bahsetmeden de geçmeyelim..

  Dudullu Postası  dudullu postası kanal dPerşembe akşamları Kanal D erkanlarında yer alan Dudullu Postası isimli dizide, Taner Ölmez’in yer alması büyük ilgi gördü. Aynı zamanda Mucize Doktor dizisinde rol alan ve çok sevilen Taner’in, bu diziye de renk katacağı kesin.. Ayrıca, Hazer Ergüçlü, Erkan Can ve Güven Kıraç da bu dizide yer almaktadır. Konusuna gelirsek, Dudullu’da yerel gazete çıkaran Asım’ın aşkını, arkadaşlıklarını ve gazetenin gidişatını izleyeceğiniz bu dizi, seyirciler tarafından sevilerek izlenmektedir.

  Yazı kaynağı : www.canlitv.page

  Kanal D Canlı izle - Kesintisiz Kanal D HD izle

  Kanal D Canlı İzle : Kanal D Kesintisiz HD Seyret

  Kanal D Hakkında

  Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak olarak kurulan Kanal D, yayın hayatını Türkiye’de sürdüren ulusal televizyon kanalıdır. Kanal D, varlığını günümüzde Demirören Holding bünyesinde devam ettirmektedir. Show TV’den sonra en çok dizi yayınlayan ve dizileriyle ünlenmiş bir kanaldır.  84 yerli ve 13 yabancı dizi ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu başarılarını 2009 yılında Türkiye’de en çok izlenen kanal unvanını alarak devam ettirmiştir.

  Kanal D yayın hayatına ilk olarak test yayını ile 16 Eylül 1993’te başlamıştır. Ardından 19 Aralık 1993 tarihinde normal yayına başlamıştır. Yayın hayatına başladıktan sonra 1994 yılında kanalın hisseleri Aydın Doğan’a verilmiş ve logo değişerek günümüzde yayınlandığı halini almıştır. Euro D ise kanalın Almanya merkezi yut dışı şubesidir. Dizileri ve kaliteli haber yayıncılığı ile Türk televizyon tarihine damgasını vurmuştur.

  Kanal D yayın hayatı boyunca Aşk-ı Memnu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kuzey Güney, Yaprak Dökümü, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi birçok fenomen diziye ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca yayınlamış olduğu program içerikleri ile de seyircisini ekran başına kilitlemeyi başarmış ve birçok konuda Türk televizyon tarihine öncülük etmiştir.

  Tüm Türkiye’de izlenebilen kanal, Avrupa’da da geniş bir izleyici kitlesine sahip. Euro D adıyla, Avrupa’ya özel yayınlara sahip olan bir kanala sahip olan Kanal D, Türkiye’nin tamamından ve Dünyanın pek çok ülkesinden izlenebiliyor. Kanal D, Avrupa’nın tamamını kapsayan bir yayın ağına sahip. Türksat uydusu üzerinden yaptığı bu yayınlar haricinde, Azerbaycan, Kıbrıs ve komşu ülkelerden de izlenebiliyor. Türkiye’de tüm ücretli ve ücretsiz yayın platformlarından izlenebilen Kanal D, aynı zamanda karasal yayına da sahip.

  Kanal D Hangi Dizi ve Programları Yayınlıyor?

  Yayın hayatına son veren dizi ve programlarıyla meşhur olan Kanal D günümüzde de başarılı projelere imza atıyor. Zalim İstanbul ve Hekimoğlu Kanal D dizileri arasındadır. Arka Sokaklar dizisi ise fenomen hale gelerek 10 yıldan fazla süredir yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Ayıca eski fenomen dizi tekrarlarını da yayınlamaya devam etmektedir.

  Kanal D programları ise Hayat Tamircisi, Balçiçek ile Dr. Cankurtaran, Neler Oluyor Hayatta, Arda’nın Mutfağı, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa, Son Moda, Çarkıfelek, Magazin D ve Gelinim Mutfakta şeklinde sıralanmaktadır. Türk ve Dünya Sineması’nın unutulmaz filmlerini de film kuşağı akışında ekrana getirmektedir. Kanal D Ana Haber Bülteni’ni ise Deniz Bayramoğlu sunmaktadır.

  Çatı Katı Aşk

  çatı katı aşk kanal dÇatı Katı Aşk dizisi birbirine bağlı güçlü ilişkileri olan bir ailenin çatı katına iki yabancının taşınmasıyla başlar. Çatı katına taşınan bu iki yabancı Ateş ve Yasemin beraber kalabilmek bir içi yalan söyler. Bu yalan ailenin yanında kalmaları için bir bilettir. Eve taşınan komşularına kol kanat geren aile biraz katı kurallar çerçevesinde yaşar. Bu ailenin çocukları Ateş ve Yasemin’i söyledikleri son derece zorlar. Aşkın da hikayeyi güçlendirdiği Çatı Katı Aşk dizisi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

  Yeni Hayat

  yeni hayat kanal dBirbirine düşman iki ailenin yollarının kesişip aşkın bir çatışmaya nasıl dönüşeceğini anlatan Yeni Hayat dizisi, izleyenlerini hem aşkla hem de amansız bir çatışmayla bir görsel şölene davet ediyor. Yeni Hayat dizisi tam anlamıyla bir imkansız aşkı konu alıyor. Bir aile sahibi olan Adem özel harekattaki işinden ayrılınca zor zamanlar yaşar. Tam bu dönemde bir özel korumalık teklifi alır; kendisi için en imkansız olan aşka da bu işte rastlar. Bu aşkın hikayesine izleyiciler Kanal D ekranları sayesinde tanık oluyor.

  Hekimoğlu

  hekimoğlu kanal dHekimoğlu dizisi İstanbul’un en başarılı doktoru olan Ateş Hekimoğlu’nun hayatını ve meslek hayatında yaşadıklarını konu alıyor. Ateş Hekimoğlu’nun farklı karakteri izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji uzmanı olan doktor, en çözülemez hastalıkları üstün zekası ile çözerek insanları sağlığına kavuşturuyor. Son derece başarılı bir doktor olsa da doktorun hastane yönetimi ile başı derttedir. Ateş Hekimoğlu’nun mücadelesi ve başarılarını anlatan dizi Kanal D ekranlarında izleyicisini bekliyor.

  Dudullu Postası

  dudullu postası kanal dDudullu Postası dizisi bir arayışın hikayesini konu alıyor. Dudullu’da yaşayan, gazetecilik mesleğini hayatının anlamı olarak kabullenen Asım; yaşadığı bu yerde yerel bir gazete çıkarmaya heveslenir. Bu hayattaki en büyük aşkı mesleği olsa da ne yazık ki Asım bu meslekte son derece başarısızdır. Bütün başarısızlığına rağmen Dudullu halkını bu gazeteyi çıkarmaya ve Dudullu’da senelerdir kayıp olan babaları bulmaya ikna eder. Kayıp babaların aranış hikayesini anlatan Dudullu Postası dizisi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

  Arka Sokaklar

  arka sokaklar kanal dArka Sokaklar dizisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’de görev yapan bir grup polisin hikayesini anlatıyor. İstanbul’u korumayı kendilerine kutsal bir görev olarak addetmiş kişiler aynı zamanda kendi hayat hikayeleri ile de izleyiciyi kendine hayran bırakıyor. Dizinin her bölümü farklı bir hikayeyi anlatıyor. Kimi zaman insanı güldüren, kimi zaman ağlatan; kimi zamansa heyecanı doruklara çıkaran Arka Sokak hikayeleri izleyiciyle Kanal D ekranlarında buluşuyor.

  Kanal D Nasıl İzleyebilirim?

  Kanal D Türksat 4A, Frekans:11977, Symbol Rate:27500, FEC:5/6, Polarizasyon: H-Yatay

  D-Smart 22.Kanalda izleyebilirsiniz.

  Digiturk 24.Kanalda izleyebilirsiniz.

  Türksat 3.Kanalda izleyebilirsiniz.

  KabloTV S09’da izleyebilirsiniz.

  Tivibu 23.Kanalda izleyebilirsiniz.

  Vodafone TV 22.Kanalda izleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.canlitv.today

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap