Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kan cicekleri 37 bolum fragmani

  1 ziyaretçi

  kan cicekleri 37 bolum fragmani bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle! 37 Bölüm Fragmanı - Kanal 7

  Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle! 37 Bölüm Fragmanı - Kanal 7

  Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle Kanal 7! Son bölüm izle. 37 Bölüm Fragmanı. Kan Çiçekleri dizisi. Günlük dizi.

  Kan Çiçekleri Son Bölüm İzle

  Ekranların sevilen yerli dizisi Kan Çiçekleri 24 Ocak Salı günü yayınlanan 36. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı.

  Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Dizi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde izleniyor. Diziye sosyal medyadan verilen destek de oldukça büyük.

  36. bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler arama motorlarında dizinin tam bölümünü nasıl izleyeceklerini araştırıyor. İşte dizisiyi full ve kesintisiz HD bir şekilde izleyebileceğiniz link. Ayrıca yeni bölüm fragman videosunu da yazımıza ekledik.

  İzleme Linki Kan Çiçekleri 36 Bölüm İzle

  Kan Çiçekleri 36 Bölüm Fragmanı

  Kanal 7, günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmıyor.  Kan Çiçekleri, ihtiras dolu senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi oluyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.


  Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk oluyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.


  Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?


  Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile  hafta içi her gün 16:30’da Kanal 7’de…


  Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş

  Yazı kaynağı : www.baskentpostasi.com

  Kan Çiçekleri yeni bölüm fragmanı İzle! Kan Çiçekleri 37. bölüm fragmanı izle

  Kan Çiçekleri yeni bölüm fragmanı İzle! Kan Çiçekleri 37. bölüm fragmanı izle

  Kan Çiçekleri yeni bölüm fragmanı İzle! Kan Çiçekleri 37. bölüm fragmanı izle. Kanal 7 dizisi Kan Çiçekleri’nin 37. bölümü merak konusu oldu. Kan Çiçekleri dizisi 2022 yılında yayına başlayan günlük yapımlardan biridir. Unik Film/Rains Pictures imzası taşıyan Kan Çiçekleri dram türünde bir yapımdır. Dizinin yönetmenliğini Levent Türkan ve Ömer Baykul yapmaktadır. Kan Çiçekleri’nin Senaryosu Münevver Yıldız, Nuriye Bilici ve Melike Yılman tarafından yazılmaktadır. Diziye ait tüm detaylar haberimizde.

  Kan Çiçekleri yeni bölüm fragmanı İzle!

  Senaryo grubunda ayrıca Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Kadir Samet Karaman, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım isimleri de yer alıyor. Kanal 7’de yayınlanan Kan Çiçekleri dikkat çeken yapımlar arasındadır. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

  Kan Çiçekleri konusu ne?

  Günlük dizileriyle çok izlenen Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Kan Çiçekleri oldu. Kan Çiçekleri hayalleri ile ailesinin geleceği arasında sıkışan Dilan ile Baran’ın hikayesini anlatmaktadır. Dilan ile Baran ailesinde süren kan davasına bir son vermenin yollarını aramaktadır. Karabey ve Demir ailelerinin arasındaki kan davasından Dilan ve Baran’ın aşkı doğacaktır. Mardin’den İstanbul’a uzanan hikayede büyük bir hayat mücadelesi ekrana yansımaktadır.

  Kan dökülmesin diye kanlıları Seyit’in kızı Dilan’la evlenen Baran büyük kayıplara yol açan bu kan davasını bitirebilecek mi? Bu zoraki evlilik kan davasını bitirmeye yetecek mi? Ezelden düşman olan Dilan ve Baran yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

  Yazı kaynağı : www.sonhavadis.com

  Kan Çiçekleri 37. Bölüm Fragmanı izle

  Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragmanı İzle – 25 Ocak Çarşamba Fragmanı

  Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragmanı İzle – 25 Ocak Çarşamba Fragmanı

  Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 25 Ocak Çarşamba günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 37.bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 37.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 37.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

  Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kan Çiçekleri 37.bölüm izleme detayları sizlerle.

  Dizi Haberleri Kan Çiçekleri dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dilan ve Baran arasındaki aşk her geçen gün ilerlerken Dilan’ın art arda yaptığı hatalar bir çuval inciri deyim yerindeyse mahvetti. Baran’ın Dilan’a karşı olan tüm güveni yerle bir oldu. Peki Dilan bu hatasını nasıl telafi edecek? Gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

  Hançerin hikayesi! Dilan’a abisi tarafından yollanan hançer ortalığı karıştırdı. Baran tamamen iyi niyeti üşüyen Dilan’a örtü örtmek istemiş Dilan ise hançeri Baran’ın kalbine saplamıştı. Neyse ki Baran’ın durumu iyidir. Ancak Dilan’ın bu hareketi Baran’ın fiziken kalbini yaralamasa da ruhen param parça etti. Dilan’a karşı olan tüm umudu o hançer yarasıyla akıp gitti.

  Kan Çiçekleri 37.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 25 Ocak Çarşamba Kan Çiçekleri’nde Yaşanacaklar!

  Dilan yaptığı hatanın farkına vardı. Ancak iş işten çoktan geçmiş durumda. Tüm bunların üstüne Baran’ın notu bulması işleri bambaşka noktaya götürecek. Dilan geçmişte yaşadığı yalnızlığa tekrar dönecek.

  Kendini nasıl affettirecek! Baran’ın açıkça Dilan’a yüz çevirmesi Dilan’ı yine yalnızlığa sürükleyecek. Dilan için artık işler daha da kötüye gidecek. Cihan’ın başına gelenler henüz sonuçlanmamışken Baran’a yaptığı Dilan açısından oldukça kötü bir imaj. Azade iki oğlunun da başına gelenleri öğrenirse Dilan’ı konaktan kovmayı bırakın oracıkta öldürebilir.

  Bu yüzden Dilan bir an önce kendini affettirmeli. Ancak bunu öylece yapması çok zor. Baran’dan özür dilemek işleri çözmeyecek. Burada Dilan’ın yapabileceği şeyler oldukça kısıtlı. Onun kendini kanıtlaması gerekli.

  Bu durum bizce yeni bir sınavla olacak. Fırat ve Hasan’ın yapacağı yeni kötülüklerde Dilan ortaya çıkmalı ve durdurmalı. Baran’ın kalbini kazanmak istiyorsa ya Cihan’a yapılanları aydınlatmalı ya da yaşattığı hataları düzeltmeli. Bu iki durumda çok ama çok zor işler. Ancak Dilan bir şekilde bu işlerin üstesinden gelecek.

  Dilan her ne kadar masum ve zarif bir kız olarak görünse de oldukça güçlü biride. Dilan’ın kendini ispatlaması için gereken tek şey önüne gelecek bir fırsat. Bu fırsat çok kısa zamanda ortaya çıkacak. Dilan Baran’ın kalbini tekrar kazanacak. Görünürde yaşananlar oldukça kötü görünse de ikilinin birbirlerine tamamen güvene bilmeleri için gerekli. Yapmamız gereken tek şey sabırlı olmak. Bu yaşanan tatsızlık ikiliyi daha çok güçlendirecek.

  Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak.

  Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

  Yazı kaynağı : medyaankara.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap