Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kan çiçekleri 58 bölüm izle kanal 7 full izle

  1 ziyaretçi

  kan çiçekleri 58 bölüm izle kanal 7 full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm İzle! Kan Çiçekleri yeni bölüm full izle! Kan Çiçekleri son bölüm izle

  Kan Çiçekleri 58.Bölüm izle

  Kan Çiçekleri 58.Bölüm izle

  Kan Çiçekleri 58.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Kan Çiçekleri Dizisi 58. Bölüm İzle 16 Mart 2023 Perşembe - Kanal7

  Kan Çiçekleri Dizisi 58. Bölüm İzle 16 Mart 2023 Perşembe

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm İzle

  16 Mart 2023 Perşembe

  EVLİLİK KAN DAVASINI BİTİRMEYE YETECEK Mİ?
  KAN ÇİÇEKLERİ SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜYLE KANAL 7’DE

  Kanal 7, günlük dizilerde birinciliği kimselere kaptırmıyor. Kanal 7’nin yepyeni dizisi Kan Çiçekleri, çarpıcı senaryosuyla ekranların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alacak.

  Kanal 7’nin yeni dizisi Kan Çiçekleri sürükleyici öyküsüyle evlere konuk olmaya hazırlanıyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den, İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde bir hapishanedir ve Baran’ın servetine göz koyan amcası kan davasını yeniden alevlendirmek ister. Tehlike bu gönülsüz çifti bir araya getirir. İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi?

  Baran ve Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri Kan Çiçekleri ile 05 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 16:15’de Kanal 7’de…

  Künye
  Yönetmen: Levent Türkan, Ömer Baykul
  Görüntü Yönetmeni: Çetin Çavan, Halil Uzun

  Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş
  Senarist: Nuriye Bilici, Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Kadir Samet Karaman, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım
  Sanat Yönetmeni: Çiğdem Şerefoğlu
  Kostüm Tasarım: Gülay Kuriş
  Müzik: Minör
  Tür: Drama
  Yapım: Unik Film / Rains Pictures

  Yazı kaynağı : m.kanal7avrupa.com

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart 2023 Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart 2023 Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Kanal 7 'nin Yeni Sezon bölümleriyle yayınlanan Kan Çiçekleri adlı  dizi Hafta İçi Her Gün 16:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Kan Çiçekleri yeni sezonda çok izlenen ve merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Kan Çiçekleri Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Kan Çiçekleri dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Kan Çiçekleri dizisinin 58. bölümü bugün 16 Mart Perşembe günü 17.00'da Kanal 7' de izleyenleri ile bir araya gelecek. Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..
  Kan Çiçekleri 58. Bölüm Fragmanı İzle..

  Kan Çiçekleri Dizisinde Hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın öyküsü Kan Çiçekleri ile ekrandaki yerini alıyor.

  Kan Çiçekleri Dizisi 57. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

  Kan Çiçekleri Dizisi Oyuncuları Kimdir?
  Kan Çiçekleri Dizisinde  Barış Baktaş,  Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş gibi birçok oyuncu yer almaktadır.

  Kan Çiçekleri Dizisinin Konusu Nedir?
  Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi Kan Çiçekleri ile izleyici karşısına çıkacak. Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp verir. Bu iki aile, Mardin’den,  İstanbul’a sürüklenirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra bekledikleri haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Fakat Baran kan dökülmesini istemez ve bunu durdurmak için aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlilik yolunu seçer. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Fakat bu evlilik ikisi içinde adeta bir hapishanedir.

  Kan Çiçekleri 58. Bölüm 16 Mart Perşembe Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

  Yazı kaynağı : www.ehaber27.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap