Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kalp yarası 11 bölüm full izle youtube tek parça

  1 ziyaretçi

  kalp yarası 11 bölüm full izle youtube tek parça bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kalp Yarası 11. Yeni Bölüm izle, Kalp Yarası son bölüm izle, Kalp Yarası tek parça izle, Kalp Yarası yeni bölüm, 13 Eylül 2021 11.bölüm izle, Kalp Yarası son bö

  Kalp Yarası 11. Yeni Bölüm izle, Kalp Yarası son bölüm izle, Kalp Yarası tek parça izle, Kalp Yarası yeni bölüm, 13 Eylül 2021 11.bölüm izle, Kalp Yarası son bö

  Gökhan Alkan, Merve Çağıran, Yağmur Tanrısevsin ve Toprak Can Adıgüzel gibi ünlü isimlerin başrolünü paylaştığı Kalp Yarası 11.bölümü yayınlandı. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası son bölüm internete yüklendi. İşte, 13 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Kalp Yarası dizisinin tek parça linki…

   Kalp Yarası 11. Bölüm izle

  Kalp Yarası 11. Bölüm tek parça izle.

  Kalp Yarası dizisi oyuncuları kimdir?

  Gökhan Alkan (Ferit)

  Merve Çağıran (Hande Velioğlu)

  Yağmur Tanrısevsin (Ayşe)

  Toprak Can Adıgüzel (Yaman Öztürk)

  Kemal Burak Alper (Taha)

  Zehra Yılmaz (Betül)

  İnanç Konukçu (Sinan)

  Rıza Akın (Hüseyin)

  Nail Kırmızıgül (İhsan)

  Melih Çardak (Sadık)

  Yonca Şahinbaş (Vedia)

  Şenay Gürler

  Mahir Günşiray

  Meltem Gülenç

  Burçin Abdullah

  Naz Sayıner

  Kemal Burak Alper

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Kalp Yarası 11. Bölüm Full İzle 13 Eylül 2021

  Kalp Yarası 11. Bölüm Full İzle 13 Eylül 2021

  Kalp Yarası 11. bölüm ile 13 Eylül Pazartesi akşamında ATV ekranlarında yayında. Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ile Gökhan Alkan’ın oynadığı Kalp Yarası dizisi son bölümünde, Ferit ile Ayşe artık karı koca olmanın keyfini yaşamaktadır.

  Ferit ve Ayşe gerçekten karı koca olmanın keyfini yaşarken, Baha'nın ortaya çıkıp "Ayşe benim eski nişanlım" demesiyle her şey alt üst olur. Ayşe'nin kendisine yalan söylediğini anlamasıyla hayal kırıklığına uğrayan Ferit, bir karar aşamasındadır. Ayşe ise her şeyden habersiz, aşkın büyüsüne kapılmış haldedir. Ancak Ferit'in verdiği karar onun da hayatını alt üst edecektir.

  Kalp Yarası 11. Bölüm Full İzle

  Hande, Ayşe'den kurtulmuş olmanın sevincini yaşamaktadır. Ancak Baha tehlikesi henüz ortadan kalkmamıştır. Bu durumun farkında olan ve iyice köşeye sıkışan Hüseyin bir karar alır. Bu karar Ayşe ve Ferit'in hayatını tümüyle değiştirecektir.

  Adnan'ın yaşadığı sağlık problemi ise konakta ve şirketteki tüm dengeleri değiştirir. Geçmişin sırlarıyla birlikte Sancakzadelerin hiç bilmedikleri bir düşman kendini gösterir.

  Kalp Yarası 11. Bölüm Full İzle

  ATV’de 13 Eylül akşamı yayınlanan Kalp Yarası dizisinin 11. bölümünü tek parça full halde Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Kalp Yarası videosunu izle | Son Dakika Haberleri

  Kalp Yarası 10. Bölüm

  Hande'nin hain planı, Ferit ve Ayşe'nin arasını bozacak mı?

  Ferit ve Ayşe'nin oyunla başlayan evliliği adım adım gerçeğe dönmeye başlamışken, onları öpüşürken görüp deliye dönen Hande'nin durmaya hiç niyeti yoktur. Ferit'in aklını karıştırmayı başaran Hande, her şeyi göze alarak bu büyük aşkı bitirmek için harekete geçer. Hande'nin bu tavrı Ayşe ve Ferit'in ilişkisine bambaşka bir boyut kazandırır.

  Öte yandan Adnan, Ferit'in hayatına kast edildiğinin farkındadır ve bu işin arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Adnan ve Bahtiyar'ın araştırmaları onları hiç beklemedikleri bir kişiye götürür.

  Yaman, Hande'ye engel olabilmek için Betül'le evliliğini tehlikeye atarken, Ferit ve Ayşe, kendilerini Hande'nin hain planının tam ortasında bulurlar.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap