Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kafalar pakistan olayı nedir

  1 ziyaretçi

  kafalar pakistan olayı nedir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kafalar Pakistan Olayı Ne? | Diziwiki Vikipedia

  Kafalar'ın Pakistan konusu büyük eleştiri alırken konu hakkında videolu açıklama geldi.

  Youtube’un sevilen kanallarından birisi olan Kafalar, son günlerde yayınladıkları fotoğraflar yüzünden sosyal medyada linç edildiler. Peki yaşanılan bu Pakistan olayı ne ve neden gündem oldular gelin isterseniz konu hakkında neler yaşandı birlikte bakalım!

  Bildiğimiz üzere Kafalar isimli kanalları ile birbirinden farklı içerikler üreten Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt geçenlerde Pakistan’a gitmiş ve oradan bir fotoğraf paylaşmıştı. Ülkemizde son zamanlarda mülteci konusunun gündemde olmasından dolayı böyle bir paylaşım sonrasında takipçilerden tepki gecikmedi. ‘Pakistan Güzellemesi’ tepkisi yapılması ile birlikte Kafalar’dan açıklama gecikmedi. Bu olaylar üzerine ekip hemen bir açıklama videosu ile takipçilerine açıklama yaptı.

  Türkiye’deki mültecilerden dolayı siyasiler ve sosyal medyanın uzun süredir üzerinde konuştuğu bir konu olmasından dolayı ve Kafalar’ın ise Pakistan’dan paylaşım yapmaları tepkilere neden olmuş oldu. Aslında tepki çekmesinin en büyük nedenlerinden birisi olan ekipteki kişilerin hükümetten bazı kişilerle videolarının bulunması olarak gösteriliyor. Ve yer alan iddialara göre para karşılığında buraya gittikleri konusu da gündemdeydi.

  Milyonlarca takipçisi olan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt bunun kumpas olduğunu savundu. Son yayınladıkları videonun da kapağı yine ‘Kumpas’ şeklinde oldu.

  Yazı kaynağı : diziviki.com

  10 mayıs 2022 kafalar'ın pakistan'a gitmesi

  Kafalar Ekibi Devlet Destekli Güzelleme İçin Pakistan Gezisi Mi Yapıyor? Olay Çözüldü!

  Kafalar'dan Pakistan iddialarına yanıt geldi: "Önceden planlanmış gezi, yapılanlar iftira ve kumpas!"

  Kafalar'dan Pakistan iddialarına yanıt geldi:

  Son zamanlardaki sığınmacı krizi ile ilgili hükümetin çıkışları ve Kafalar ekibinden Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin'in Pakistan'a gidişi sosyal medyaya bomba gibi düştü. Birçok sosyal medya kullanıcısı Kafalar ekibini AKP'nin PR'ını yapmakla ve sığınmacı krizi ile ilgili olumlu imaj yaratma amacıyla Pakistan'a gittiğini öne sürdü. Ayrıca Kafalar ekibine "neden eşlerinizle gitmediniz" tarzında sorular yöneltildi.

  İşte bu iddialara Kafalar ekibinden yanıt geldi. Youtube'a yükledikleri "KUMPAS!" isimli video ile iddiaları yalanlayan Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin, kendilerine yöneltilen iddiaların tamamen iftira ve kumpas olduğunu, Pakistan gezilerinin ise çok önceden planlanmış olduğunu söyledi.

  "AKP'nin PR'ını yapıyorlar" iddialarına da yanıt veren Kafalar, kimsenin primini yapmadıklarını ve kimseden para almadıklarını ifade ederek kendilerine iftira atıldığını belirtti.

  GEZİNİN ÖNCEDEN ÇEKİLDİĞİNE İLİŞKİN BELGELERİ PAYLAŞTILAR

  Kafalar ekibi, kendilerine yöneltilen iddiaları paylaştıkları belgelerle ve WhatsApp görüntüleri ile de yalanladı.

  "SİYASETSİNİZ BATSIN" DİYEREK AĞLADI

  Video kaydında Kafalar ekibinden Fatih Yasin ise "siyasetsiniz batsın" diyerek isyan etti ve çekim esnasında göz yaşlarına hakim olamadı.

  AKP'LİLERLE ÇEKTİRDİKLERİ VİDEO KARELERİ PAYLAŞILDI

  Ancak Kafalar'ın çektiği videoya da tepki yağdı. Videonun sonunda "siyasetiniz batsın" diyen Fatih Yasin'e AKP'li isimlerle çektirdikleri videolardan karelerle yanıt verildi.

  Yazı kaynağı : www.yurtgazetesi.com.tr

  "Kafalar" Pakistan'da... Youtuberlar AKP ile işbirliği mi yapıyor? "Neden ailelerini de götürmediler!"

  Paylaştıkları videolarla milyonlarca takipçisi olan Kafalar isimli Youtube kanalı ile ilgili sosyal medyada "iktidarla işbirliği içindeler" iddiaları paylaşıldı. Son zamanlarda yaşanan Suriyeli, Afgan ve Pakistanlı sığınmacılarla ilgili çıkan tartışmaların ardından Kafalar'ın Pakistan'a gitmesi de bu eleştirilerin başlıca nedeni oldu.

  SÜLEYMAN SOYLU VE BÜLENT TURAN İLE AYNI VİDEODA YER ALDILAR

  Daha önce de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ile video çeken Kafalar ekibinden Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin bu kez de Pakistan'daki video çalışmaları ile gündeme geldi.

  SOSYAL MEDYADAN TEPKİ VAR: NEDEN AİLENİZ İLE PAKİSTAN'A GİTMEDİNİZ?

  Sosyal medya kullanıcılarının Pakistan'da çekilen o görüntüleri yayınladığı paylaşımlarda Kafalar ekibi üyeleri Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin'in evli oldukları ve neden aileleri ile birlikte Pakistan'a gitmedikleri soruldu.

  HÜKÜMETİN POLİTİKALARININ REKLAM ÇALIŞMALARINA ÖNCÜLÜK İDDİASI

  Kafalar ekibi ile ilgili iktidara yakın olduğu ve hükümetin politikalarının reklam çalışmalarına öncülük ettiği de iddialar arasında

  İşte sosyal medyadaki o tepkiler:

  Yazı kaynağı : www.yurtgazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap