Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kabatepe gökçeada feribot saatleri

  1 ziyaretçi

  kabatepe gökçeada feribot saatleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gestaş Sefer Tarifeleri

  - 24.06.2022 Cuma (bugün) Kabatepe-Gökçeada hattında, karşılıklı olarak saat 14:30'da ek sefer yapılacaktır.

  - 25.06.2022 Cumartesi (yarın) Kabatepe-Gökçeada hattında, Kabatepe'den saat 05:00'de ve 08:30'da, Gökçeada'dan saat 08:30'da ek seferler yapılacaktır.

  - 26.06.2022 Pazar günü Kabatepe-Gökçeada hattında, karşılıklı olarak saat 14:30'da ek sefer yapılacaktır.

  - Çardak Feribot İskelesi, kullanım izninin sona ermesi nedeniyle, Çanakkale Liman Başkanlığı tarafından kullanıma kapatılmıştır. Gelibolu İskelesi'nden gerçekleştirilen tüm seferlerimiz, Lapseki'ye yapılmaktadır. Anadolu yakasından Boğazı geçişte ise, Çardak İskelesi'nden seferler yapılamamakta, tek geçiş noktası olarak Lapseki İskelesi kullanılmaktadır. Sefer saatleri için: gdu.com.tr veya 444 0 752

  - Bozcaada İlçe Trafik Komisyonunun almış olduğu karar doğrultusunda;

  17 Haziran 2022 tarihi itibariyle Geyikli-Bozcaada hattında, 19-32 kişilik midibüs ve otobüs tipi araçların geçişleri yaz sezonu boyunca yasaklanmıştır. Tır, kamyon ve iş makinesi tipindeki araçlar ise, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geçiş yapabileceklerdir. Bu araçların Cuma, Cumartesi, Pazar ve özel günlerde adaya geçişlerine izin verilmemektedir.

  - Boğaz hatlarında (Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir, Gelibolu-Lapseki) yoğunluk olması durumlarında seferler saatsiz olarak yapılmaktadır.

  - İptal/ek sefer bilgileri ve daha fazlası için lütfen 444 0 752 GESTAŞ İletişim Merkezini arayınız. Sefer tarifeleri için: https://www.gdu.com.tr/gduonline/sefer-tarifeleri
  İyi yolculuklar dileriz.

  Yazı kaynağı : www.gdu.com.tr

  Gökçeada Feribot Saatleri

  Gökçeada Feribot Saatleri

  17-30 Haziran Tarihileri Arası Uygulanacak Feribot Sefer Tarifeleri

    Gökçeada feribot saatleri mevsim ve sezona göre değişiklik göstermektedir. Yüksek sezonda karşılıklı olarak , saatsiz seferler düzenlenmektedir. Güncel sitelerden Feribot Saatlerini öğrenerek en geç 15 dakika önce feribot kalkış limanlarında olunuz.

  ONLINE BİLET SATIŞI Tıklayınız...

  GESTAŞ’a 7/24 ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi Numarası

  444 0 752

  Olumsuz hava koşulları  ve pandemi tedbirleri dolayısıyla GESTAŞ’ın yaptığı sefer saatleri değişikliklerinden, sitemiz sorumlu değildir .

  Yazı kaynağı : e-gokceada.com.tr

  Gökçeada Feribot Saatleri

  Gökçeada Feribot Seferleri 2022

  Kabatepe Gökçeada Feribot Seferleri

  Kabatepe Gökçeada Feribot Seferleri
  Boğaz hattını kullanacak Gökçeada yolcularının dikkatine!

  Gökçeada’ya gitmek için Çanakkale Boğazı’nı kullanan ve 6 saat içinde Kabatepe’den Gökçeada’ya geçiş yapan yolcularımız sadece Gökçeada Hattı’na ait fiyat farkını ödeyerek geçiş yapabilirler. (Örneğin: Çanakkale’den Eceabat’a geçiş yapan bir otomobil 61 TL ücret öder, 6 saat içinde Kabatepe’den Gökçeada için bilet almak istediğinde sadece Gökçeada farkı olan 3 TL ödeyerek geçiş yapabilir)

  Aynı kurallar Gökçeada’dan Kabatepe’ye geçişlerde Boğaz Hattı’nı kullanan yolcular için geçerlidir.

  Yazı kaynağı : www.gemiseferleri.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap