Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kağıthane belediyesi emlak vergisi ödeme

  1 ziyaretçi

  kağıthane belediyesi emlak vergisi ödeme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kağıthane Belediyesi

  DUYURU

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYINLANAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ İLE İLGİLİ GENELGELER GEREĞİ, BAŞKANLIĞIMIZ KARARIYLA KORONAVİRÜS SALGINININ YAYILMA RİSKİNE KARŞI ÖNLEM AMACIYLA NİKAH SALONUMUZ’DA YAPILAN NİKAHLAR GELİN, DAMAT VE ŞAHİTLER İLE SINIRLANDIRILMIŞ OLUP, BAŞKA DAVETLİ ALINMAYACAKTIR.

  NİKAHLARIMIZ HAFTA İÇİ PAZARTESİ, SALI, PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ YAPILMAKTADIR. NİKAH MÜRACAAT SAATLERİMİZ 10:00-12:30 İLE 13:30 15:00 ARASIDIR. BELEDİYEMİZDEN NİKAH GÜNÜ ALAN ÇİFTLERİMİZİN İPTAL VEYA ERTELEME İŞLERİ İÇİN BELEDİYEMİZ EVLENDİRME MEMURLUĞUNA ŞAHSEN MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

  KAĞITHANE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

  Nikah sorgulama için lütfen tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.kagithane.istanbul

  Kağıthane Belediyesi

  Posta Çeki ile Vergi Ödeme

  Kağıthane Belediyesi çağdaş hizmet anlayışı ile mükelleflerin belediye ye gelmeden mükelleflerimizin işlemlerini yapabilmeleri yolunda gereken tüm alt yapı ve yatırımları yapmaya devam etmektedir.

  Posta Çeki Hesabı

  Emlak ve çevre temizlik vergilerinizi belediyemize gelmeden internet ortamında e-Belediyecilik hizmetimizi kullanarak ödeyebileceğiniz gibi Gelirler müdürlüğümüzün adına 448044 numaralı posta çeki hesabımıza da yatırabilirsiniz.

  Banka Hesabı

  Ziraat Bankası Kağıthane Şubesi TR 47 0001 0009 1701 8153 2150 01 İBAN numaralı banka hesabımıza yatırabilirsiniz.

  Vergi ödemesi yapmak için lütfen tıklayınız.(e-Belediye uygulaması)

  Ödemelerinizi yaparken dikkat edilecek hususlar;
  Adınızı ve soyadınızı yazınız,
  Sicil numaranızı yazınız,
  Vergi dönemini ve cinsini mutlaka belirtiniz.

  Vergi Takvimi

  Yazı kaynağı : www.kagithane.istanbul

  Kağıthane Belediyesi

  Şişli Belediyesi

  KAĞITHANE BELEDİYESİ EMLAK VERGİSİ ÖDEME

   Kağıthane Belediyesi internet sitesi üzerinden Emlak Vergisi Borcu Sorgulama ve Ödeme işlemleri dışında; Kağıthane Belediyesi Beyan Bilgileri, Kağıthane Belediyesi Rayiç Değeleri, Kağıthane Belediyesi Borç Sorgulama, Kağıthane Belediyesi Sicil Bilgileri Sorgulama, Kağıthane Belediyesi Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Bunun yanısıra Kağıthane Belediyesi Bilgi Edinme, Kağıthane Belediyesi Nikah Rezervasyon ve Nikah Salonu Sorgulama, Kağıthane Belediyesi Arsa m2 Fiyatları, Kağıthane Belediyesi İnşaat Maliyetleri, Kağıthane Belediyesi Aşınma Oranları, Kağıthane Belediyesi Çevre Temizlik Vergisi Bedeli Sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adrese bağlı imar durumu sorgulama, Kağıthane Belediyesi Ruhsat Sorgulama İşlemleri,  Nöbetçi Eczane öğrenme, Kağıthane Belediyesi İhale ilanları ve ihale sonuçları için aşağıda verilen Kağıthane Belediyesi İnternet Sitesi linkine tıklayabilirsiniz.

  Aşağıda ayrıca Kağıthane Belediyesine ait iletişim bilgileri verilmiştir:

  Yazı kaynağı : www.emlakvergisiborcu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap