Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kütahya milletvekili aday adayları 2023

  1 ziyaretçi

  kütahya milletvekili aday adayları 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kütahya'da İlk Kadın Milletvekili Aday Adayı oldu

  Kütahya'da İlk Kadın Milletvekili Aday Adayı oldu

  Seçim sürecinin başlamasının ardından partilerde milletvekili aday adayları belli olmaya başladı.

  Bu kapsamda Ak Parti Kütahya Milletvekili Aday adaylığına  D.T. Zehra Öğüt Demirel oldu. Demirel adaylığını füzenlediği basın açıklaması ile duyurdu.

  Zehra Öğüt Demirel basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; 

  Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra sevdalısı olduğum doğup büyüdüğüm Kütahya’mda meslek hayatıma 2008 yılında özel bir hastanede başlayıp akabinde meslek hayatımı devlet memuru olarak sürdürürdüm.

  Meslek yaşamım boyunca halka hizmetin hakka hizmet olduğu şiarını asla unutmadan mesai merhumu gözetmeden devletimize layık bir nefer olma anlayışını hep korudum.

  Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin hazırlandığı hayatlarına katkı sağlamak için TÜGVA Kütahya Kadın Aile Koordinatörlüğü görevini üstlendiğim süre içerisinde gençlerimize edindiğim tüm tecrübeleri kendileri ile paylaşıp hayallerini kurdukları hayata ulaşmaları için destek olmaya özen gösterdim.

  Bundan tam bir yıl önce 15 Mart 2022 günü kamu görevinden istifa edip doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum Kütahya’ma son teknoloji cihazların ve konforun yer aldığı bir klinik açma kararı alıp hayata geçirdim.

  Bugün sizlerle AK Parti çatısı altında bir araya geldik.

  Saygıdeğer misafirlerimiz;

  14 Mayıs 2023 günü yapılacak Genel İdare Seçimlerimde AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adayı olduğumu sizlerin huzurunda ilan ediyorum.

  Bu kutlu davanın neferi olma kararı aldığımda hayatımın her noktasında olduğu gibi desteğini esirgemeyen aileme, aldığım kararı sevinç ve saygı ile karşılayan dostlarıma, yanımızda olup bizlere güç veren STK Temsilcilerimize, Kütahya’mızın 546 Mahalle ve Köy Muhtarlarına, iş insanlarımıza ve geçmiş dönem Parti yöneticilerimize şükranlarımı sunuyorum.

  Bizler; Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde davamızın neferi olarak aynı bilinç ve kararlılıkla, yılmadan, yorulmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz.

  Vakit, son günlerde de şahit olduğumuz gibi bazılarının içinde bulunduğu mevki, koltuk kavgası vakti değil..!

  Vakit, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin istikbâli için Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, yüz yıllık hayallerimizi ilmek ilmek işleme vakti.

  Son olarak AK Parti’mizin Kurucu Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmam üzere kurucular kurulu üyelerimize, İl, İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyeleri ile  teşkilat mensuplarımıza, parti üyelerimize, minnet ve şükranlarımı sunuyor her birine yaptıkları katkı için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam! Allah'a emanet olun.

  Yazı kaynağı : www.btv.com.tr

  Kütahya'da İl Müdürü milletvekili aday adaylığı için istifa etti

  Kütahya'da İl Müdürü milletvekili aday adaylığı için istifa etti

   Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tahir Emre Can, AK Parti’den Uşak milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

  Uşak Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri sonrasında Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Türkiye Gençlik Vakfı Uşak Kurucu İl Başkanı Tahir Emre Can, görevinden istifa ederek AK Parti’den Uşak milletvekili aday adayı oldu.

  Doğup büyüdüğü Uşak ve Türkiye’ye hizmet etmek adına küçük yaşlardan bu yanan siyasete ilgi duyduğunu belirten Tahir Emre Can, “Uşak Ak Parti Gençlik Kolları Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde kurucu başkan olarak görev aldım. 2004 yılında AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildim. Yeni Türkiye’ye gönül vermiş Ak gençlerin de desteğiyle 2 yıl boyunca birçok başarılı projeye ve programa imza attık. 2006 yılında memur olduktan sonra aktif siyasetin içinde yer alamasam da yaptığım her görevde davama, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve ülkeme hizmetten geri durmadım. Uşak’taki bin 600 kişilik yurt kapasitesinin önce 8 bine ardından 10 bine çıkarılmasında öncülük etmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren’ bir gençliğin yolunu açmak adına mücadele ettim. Bunda sonra süreçte ise Uşak ve Türkiye’ye faydalı hizmetler sunabilmek için Uşak milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

  Yazı kaynağı : www.medyamidas.com

  Kütahya Milletvekili adayları listesi - Kütahya

  Kütahya'yı 2023 hedefine ulaştırmak için aday oldum

  BU YARIŞTA BEN DE VARIM

  AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Fatma Çakır tüm birikimlerini daha geniş kitleler için hizmete dönüştürmek istediğini belirtti. Çakır “Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum ve bu yarışta ben de varım diyorum” ifadelerini kullandı.

  Kütahya’nın basın ve spor alanında tanınmış simalarından Fatma Çakır, 28. Dönem Milletvekili seçimleri için Kütahya AK Parti Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Çakır “Geçen dönem çıktığım adaylık yoluna yeniden çıkıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın, partimizin ve devletimizin büyük mücadele verdiği bu süreçte onlarla birlikte mücadeleye, her türlü çileye talibim” dedi.

  Milletvekili Aday Adayı Fatma Çakır 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan, gerek Cumhurbaşkanlığı gerekse Milletvekilliği, genel seçimlerinin öncelikle ülkemize, milletimize ve ülke olarak elimizden geldiğince destek verdiğimiz mazlum ülkeler için hayırlara vesile olmasını diliyerek “Öncelikle Kütahya’mızın, hemşerilerimizin, bilahare ülkemizin ve milletimizin, refah ve mutluluğuna katkıda bulunmak ve bu yolda hizmet verebilmek için AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim” şeklinde konuştu.

  ‘BASINIMIZIN SORUNLARI

  ÖNCELİĞİM OLACAK’

  Meslektaşlarına seslenen Çakır, bugüne kadar birlikte yerel basın mensupları olarak Kütahya’daki gelişmeleri, ilimizin sorunları ve bu sorunların çözümü için yapılan, yapılamayan çalışmaları hep beraber gözlemleyerek gelindiğini ifade etti. Önümüzdeki süreçte bu sorunların çözümünde büyük yararı olacağına inandığını belirten Çakır “Bu birikimin Allah nasip ederse görev tevdi edildiğinde yine sizlerin desteği ile hayata geçirebileceğimizin inancındayım. Tabi bunun için de öncelikle basınımızın, beraber yaşadığımız sorunlarının çözümü konusunda öncelikli çalışmalarım olacaktır.  Bu arada Sayın Ahmet Arabacı ile birlikte yayın hayatını başlattığımız DORUK Gazetemiz yine ilke ve prensiplerinden sapmadan, tarafsızlığından asla ödün vermeden, yayın hayatına devam edecektir” diye konuştu.

  “BEN PAMUĞA DOĞANLARDAN DEĞİL

  KÜLE DOĞANLARDANIM”

  Ev hanımı bir anne ile memur emeklisi bir babanın kızı olduğunu ve kenar bir mahalleden okuluna gelip gittiğini aktaran Çakır “Zaman zaman ayakları ıslanan, üstü çamur olan, sobalı evinde sobanın başında ders çalışarak eğitimini tamamlayan birisi olarak hayatımı sürdürürken; önce Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü “Onur Öğrencisi” olarak bitirip; 5 yıl süreyle Hürok Mermer’de çalışırken Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini de 2. Üniversite olarak bitirip; en sonunda Kütahya DORUK Gazetesi ile çalışma hayatımı sürdürdüm” dedi.

  Kick Boks Uluslararası Hakemi ve Kıdemli Antrenörü olarak spora ve gençlerimize de hizmet etmekte olduğunuda belirten Çakır sözlerine şöyle son verdi; İşte tüm bu birikimlerimi daha geniş kitlelere hizmete dönüştürmek için aday adayı oldum.  Ben pamuğa doğanlardan değil, küle doğanlardanım. Milletvekilliğinin sadece pamuğa doğanların değil, küle doğanların da hakkı olduğunu kanıtlamak için aday adayı oldum.  Kısaca özetlemeye çalıştığım hayatımın bu zorlu yolculuğunda büyük emek sarf eden başta anneme, babama, aileme ve özellikle hayatımın büyük bir bölümünde benden desteğini hiç esirgemeyen ortağım Ahmet Arabacı’ya emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, bu hizmet yarışının içinde olmanın gururuyla herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.  Yeni Türkiye Yüzyılı sürecinde gayret bizden, takdir Allah’tan…

  Yazı kaynağı : gazeteyenikutahya.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap