Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kütahya ak parti milletvekili adayları 2023

  1 ziyaretçi

  kütahya ak parti milletvekili adayları 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kütahya'da İlk Kadın Milletvekili Aday Adayı oldu

  Kütahya'da İlk Kadın Milletvekili Aday Adayı oldu

  Seçim sürecinin başlamasının ardından partilerde milletvekili aday adayları belli olmaya başladı.

  Bu kapsamda Ak Parti Kütahya Milletvekili Aday adaylığına  D.T. Zehra Öğüt Demirel oldu. Demirel adaylığını füzenlediği basın açıklaması ile duyurdu.

  Zehra Öğüt Demirel basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi ; 

  Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra sevdalısı olduğum doğup büyüdüğüm Kütahya’mda meslek hayatıma 2008 yılında özel bir hastanede başlayıp akabinde meslek hayatımı devlet memuru olarak sürdürürdüm.

  Meslek yaşamım boyunca halka hizmetin hakka hizmet olduğu şiarını asla unutmadan mesai merhumu gözetmeden devletimize layık bir nefer olma anlayışını hep korudum.

  Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin hazırlandığı hayatlarına katkı sağlamak için TÜGVA Kütahya Kadın Aile Koordinatörlüğü görevini üstlendiğim süre içerisinde gençlerimize edindiğim tüm tecrübeleri kendileri ile paylaşıp hayallerini kurdukları hayata ulaşmaları için destek olmaya özen gösterdim.

  Bundan tam bir yıl önce 15 Mart 2022 günü kamu görevinden istifa edip doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum Kütahya’ma son teknoloji cihazların ve konforun yer aldığı bir klinik açma kararı alıp hayata geçirdim.

  Bugün sizlerle AK Parti çatısı altında bir araya geldik.

  Saygıdeğer misafirlerimiz;

  14 Mayıs 2023 günü yapılacak Genel İdare Seçimlerimde AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adayı olduğumu sizlerin huzurunda ilan ediyorum.

  Bu kutlu davanın neferi olma kararı aldığımda hayatımın her noktasında olduğu gibi desteğini esirgemeyen aileme, aldığım kararı sevinç ve saygı ile karşılayan dostlarıma, yanımızda olup bizlere güç veren STK Temsilcilerimize, Kütahya’mızın 546 Mahalle ve Köy Muhtarlarına, iş insanlarımıza ve geçmiş dönem Parti yöneticilerimize şükranlarımı sunuyorum.

  Bizler; Cumhurbaşkanımızın Liderliğinde davamızın neferi olarak aynı bilinç ve kararlılıkla, yılmadan, yorulmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz.

  Vakit, son günlerde de şahit olduğumuz gibi bazılarının içinde bulunduğu mevki, koltuk kavgası vakti değil..!

  Vakit, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin istikbâli için Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, yüz yıllık hayallerimizi ilmek ilmek işleme vakti.

  Son olarak AK Parti’mizin Kurucu Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmam üzere kurucular kurulu üyelerimize, İl, İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyeleri ile  teşkilat mensuplarımıza, parti üyelerimize, minnet ve şükranlarımı sunuyor her birine yaptıkları katkı için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam! Allah'a emanet olun.

  Yazı kaynağı : www.btv.com.tr

  Kütahya Milletvekili adayları listesi - Kütahya

  Kütahya'da İl Müdürü milletvekili aday adaylığı için istifa etti

  Kütahya'da İl Müdürü milletvekili aday adaylığı için istifa etti

   Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tahir Emre Can, AK Parti’den Uşak milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

  Uşak Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü ile Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevleri sonrasında Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Türkiye Gençlik Vakfı Uşak Kurucu İl Başkanı Tahir Emre Can, görevinden istifa ederek AK Parti’den Uşak milletvekili aday adayı oldu.

  Doğup büyüdüğü Uşak ve Türkiye’ye hizmet etmek adına küçük yaşlardan bu yanan siyasete ilgi duyduğunu belirten Tahir Emre Can, “Uşak Ak Parti Gençlik Kolları Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde kurucu başkan olarak görev aldım. 2004 yılında AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildim. Yeni Türkiye’ye gönül vermiş Ak gençlerin de desteğiyle 2 yıl boyunca birçok başarılı projeye ve programa imza attık. 2006 yılında memur olduktan sonra aktif siyasetin içinde yer alamasam da yaptığım her görevde davama, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve ülkeme hizmetten geri durmadım. Uşak’taki bin 600 kişilik yurt kapasitesinin önce 8 bine ardından 10 bine çıkarılmasında öncülük etmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren’ bir gençliğin yolunu açmak adına mücadele ettim. Bunda sonra süreçte ise Uşak ve Türkiye’ye faydalı hizmetler sunabilmek için Uşak milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

  Yazı kaynağı : www.medyamidas.com

  Kütahya'yı 2023 hedefine ulaştırmak için aday oldum

  AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI İÇİN SON BİR HAFTA

  AK PARTİ’DE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI İÇİN SON BİR HAFTA

  AK Parti İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme toplantısı; İl Yürütme Kurulu Üyelerinin, İlçe Başkanlarının, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilinin, İlçe Belediye Başkanlarının, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının katılımları ile gerçekleştirdi. Toplantıda 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine yönelik yapılacak çalışmalar, AK Parti Milletvekili Aday Adaylığı başvuru süreci, 6 Şubat’ta 11 ilde yaşanan asrın felaketi depremlerin etkileri ve Balıkesir’de misafir edilen 19 bine yakın depremzedenin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalar değerlendirildi.

  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADI…

  AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran toplantıda yaptığı konuşmada; 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine yönelik yapılacak çalışmalar hakkında teşkilatı bilgilendirdi. Balıkesir’de AK Parti’den milletvekilli aday adayı olacakların bir hafta içerisinde başvurularını yapması gerektiğini belirten AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, “Cumhurbaşkanımızın seçim kararını açıklaması ve imzalamasının ardından 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim süreci başladı. AK Parti İl Başkanlığımıza, Milletvekili aday adaylığı için başvuracak arkadaşlarımızın 1 hafta içerisinde müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Yani Cuma gününe kadar başvurular devam edecek” dedi. 

  ADAYLIK BAŞVURU ÜCRETLERİ AFAD DEPREM HESABINA YATACAK.

  Başaran şöyle konuştu:

  “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Milletvekili Aday Adaylarının adaylık başvuru ücretlerini parti yerine, AFAD’ın deprem hesabına yatırmalarını istedi ve tüm partilere de bu konuda çağrı yaptı. Aday adaylığı başvurularının tamamlanmasıyla, 19 Mart’ta başlayacak temayül yoklamaları sürecinin ardından aday adayları tek tek mülakata çağrılacak; ardından Cumhurbaşkanımız listeye son şeklini verecek. Aday listeleri 7 Nisan’da YSK’ya teslim edilecek. Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Genel Merkez’de yapılan toplantıda adaylık başvuru ücretleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. AK Parti’nin adaylık başvurusu için erkek adaylardan 20 bin lira, kadın ve genç adaylardan 10 bin lira, engellilerden ise 5 bin lira talep etmesi öngörüldü. AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayı olacak arkadaşlarımızın bu takvim sürecine göre hareket etmeleri gerekmektedir. Şimdiden aday adayı olacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

  BAŞARAN: TÜRKİYE İÇİN HEMEN ŞİMDİ DİYEREK YARALARIMIZI SARIYORUZ…

  6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketi depremlerde devlet ve millet olarak gönül birliği içerisinde mücadele ettiklerinin altını çizen AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Bu depremlerde 11 ilimiz büyük bir yıkımla karşı karşıya kaldı. Devlet olarak depremin ilk anından itibaren tüm kurumlarımızla, STK’larımızla, gönüllülerimizle, partililerimizle, milletimizle topyekun arama kurtarma çalışmalarına katıldık. Dünya da eşi benzeri az görülen bir dayanışma ve yardımlaşma göstererek çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Çadırları, Konteynırları ve geçici barınma evlerini hızlı bir şekilde kurduk ve kurmaya devam ediyoruz. Ayrıca, bir yılda yapacağım 500 bin deprem konutlarının projelerini tamamlayarak temellerini atıp, inşaasına başladık. Şehir merkezlerimizi tekrar ayağa kaldırmak için de enkaz kaldırma çalışmalarımızda aralıksız devam ediyor. Enkazları kaldırdıktan sonra şehir merkezlerimizi de tarihi dokularıyla, kültürüyle tekrar ihya edip ayağa kaldıracağız.

  “AK PARTİ BALIKESİR TEŞKİLATLARI OLARAK DEPREMZEDELERİMİZİN YANINDAYIZ…”

  AK Parti Balıkesir Teşkilatları olarak ilk andan itibaren sahada ve ilimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Balıkesir Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediyemizin önderliğinde çok yönlü çalışmalarımız devam ediyor. 3 milyonu geçen depremzedemiz ülkemizin bir çok iline göç etti. Balıkesir’imizde de 19 bine yakın depremzedemizi misafir ediyoruz. Bu konuda yoğun bir çalışma programı gerçekleştiriyoruz. Depremzedelerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Asrın felaketini yaşadığımız depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

  “DEPREM BÖLGESİNİ TEKRAR AYAĞA KALDIRACAĞIZ…”

  Biz büyük bir milletiz. Allah’ın izniyle hep birlikte, yek yürek olarak tüm yaralarımızı saracağız. Depremin yaşandığı 11 ilimizi tekrar ayağa kaldırıp, acılarımızı birlikte dindireceğiz. Bugüne kadar AK Parti geçmişte yaşanan felaketlerde kısa zamanda yaşanan felaketlerin yaralarını sarmayı bildi. Şimdide 11 ilimizi tekrar ayağa kaldıracak, geleceğimizi milletimizle birlikte kuracağız. Türkiye güçlüdür, milletimiz güçlüdür. Türkiye için hemen şimdi! Diyerek çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  “BALIKESİR’DE MİSAFİR ETTİĞİMİZ DEPREMZEDELERİMİZ İÇİN ADRES BEYAN SÜRECİ BAŞLADI…”

  14 Mayıs seçimlerinde depremzedelerin oy kullanmalarına yönelik duyuru ve bilgi aktarımında bulunan AK Parti Balıkesir İl Başkanı  Ekrem Başaran, “İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, depremzedelerin 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde seçme ve seçilme hakkını kullanabilmesi için yapması gerekenlere ilişkin, “Diğer il veya ilçelerden birine taşınmış ise taşındığı yerdeki adrese; yurt, otel, pansiyon gibi geçici yerlerde dahil, aynı il ya da ilçe içerisinde ikamet adresi dışında başka bir konut, prefabrik ev, yurt, konteyner, çadırkent, huzurevi ve benzeri gibi yerde barınıyor ise bu tür geçici yerlere yönelik yapacakları yeni adres beyanını; 17 Mart saat 23.59’a kadar nüfus müdürlüklerine ayrıca e-Devlet ve nüfusmatikler üzerinden yapabilecekler. Bu konuda da Balıkesir’imizde misafir ettiğimiz depremzedelerimize yönelik AK Parti Teşkilatları olarak gerekli çalışma programlarımızı yaptık. Depremzedelerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

  BAŞARAN, “BİZİM DERDİMİZ MİLLET, 6’LI KOALİSYONUN DERDİ KOLTUK…”

  14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ülkemizin ve milletimizin geleceği için büyük önem arz ettiğini söyleyen Başaran, “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi 6 masanın yani 6’lı koalisyonun gündeminde maalesef ülkemizin ve milletimizin hiçbir meselesi yok. Onlar bir ittifak değil tıpkı eski Türkiye’de olduğu gibi tamamen kavga, ayak oyunu ve pazarlık üzerine kurulu bir koalisyon yapısındalar. Güçlendirilmiş parlamenter sistem diye çıktıkları yolculuğun sonu at pazarlığından beter cumhurbaşkanı yardımcılığı pazarlık ve paylaşım kavgasına dönüştü. Bizim derdimiz millet, onların derdi koltuk.

  BAŞARAN, “14 MAYIS DESTANINI CUMHUR İTTİFAKI ORTAKLARIMIZLA BİRLİKTE YAZACAĞIZ…”

  Seçim kampanyamızı depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza hürmetimizin ve mağdur insanlarımıza olan saygımızın gerektirdiği hassasiyetle yürüteceğiz. Sandıklara sıkı sahip çıkacak, en küçük bir kaçağa göçeğe, hileye hurdaya meydan vermeyecek güçlü bir organizasyon kuracağız. ’14 Mayıs destanını, bir süredir beraber yol yürüdüğümüz, aramıza yeni katılan ve katılacak olan dostlarımızla Cumhur İttifakı olarak beraberce yazacağız. AK Parti Balıkesir Teşkilatları ve Cumurhur İttifakı ortaklarımızla birlikte Balıkesir’de milletvekilliğinde 9’da 9 yaparak seçimleri kazanacağız. Cumhurbaşkanımızı tekrar seçip, TBMM’deki milletvekili sayımızı arttıracağız. Türkiye için, Balıkesir için Hemen Şimdi! Diyoruz. Tüm teşkilatlarımızla seçimlere hazırız ve çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Alınan seçim kararının ülkemize, milletimize ve Balıkesir’imize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

  Yazı kaynağı : politikam.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap