Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kök hücre tedavisi yapan hastaneler

  1 ziyaretçi

  kök hücre tedavisi yapan hastaneler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul'daki En İyi Ortopedik Kök Hücre Tedavi Doktorları | İstanbul'daki En İyi 10 Ortopedik Kök Hücre Tedavi Doktoru

  İstanbul'daki En İyi Ortopedik Kök Hücre Tedavi Doktorları | İstanbul'daki En İyi 10 Ortopedik Kök Hücre Tedavi Doktoru

  Neden Vaidam

  NABH Sertifikalı Sağlık Keşif Platformu

  Vaidam, doğru sağlık hizmeti seçimlerini belirlemenize ve yapmanıza yardımcı olmak için sizi birinci sınıf tıp uzmanlarına, hastanelere, sağlık seçeneklerine ve güvenilir seyahat ortaklarına bağlayacak NABH sertifikalı sağlık keşif platformudur.

  Araştırılmış ve Kişiselleştirilmiş Tedavi Planı - Tek Çatı Altında

  Hindistan'daki en iyi hastaneleri arayabilir, kalp, kemik veya böbrek kanseri ve rahatsızlıklarını tedavi edebilir, onlar hakkında okuyabilir, hastanelerdeki tesislerin fotoğraflarını ve hastanelerin bulunduğu yerleri görebilir ve tedavi maliyetlerini kontrol edebilirsiniz. .

  Bütçeniz İçinde Kaliteli Tedavi

  Bir sorgu gönderdiğiniz anda, hasta ilişkileri ekibi sizden ayrıntıları toplayacak, bunları Vaidam'ın panelinde doktorlar ve hastanelerle paylaşacak ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı alacaktır. Bütçeniz dahilinde kaliteli tedavi almak için araştırma yapıyoruz

  Seyahate Çıkma Tedavisi

  Vaidam konsiyerji, hastalara Hindistan'a seyahat etmek için tıbbi vize almaları için, en iyi havayolu ücretleri ve konaklamanız için düzenlemeler konusunda yardımcı olur. Konsiyerjimiz ayrıca günlük seyahat, dil ve yemek konularında size yardımcı olur. Vaidam, mükemmel ev sahibiniz olmak için her şeyi yapar. Vaidam'ın tüm hizmetleri hastalara ücretsizdir.

  Uluslararası Erişim

  Hindistan'da (Yeni Delhi, Mumbai, Chennai, Haydarabad veya Ahmedabad) veya Türkiye'de (İstanbul, Ankara veya Antalya) tıbbi bakım arıyorsanız, Vaidam Health'in bu şehirlerin her birinde bir ağı vardır.

  Yazı kaynağı : www.vaidam.com

  Türkiye'nin En İyi Ortopedik Kök Hücre Tedavi Hastaneleri

  Türkiye'nin En İyi Ortopedik Kök Hücre Tedavi Hastaneleri

  2005'te kurulan Anadolu Sağlık Merkezi, Türkiye'nin Gebze ilçesinde bulunmaktadır. ABD'deki bir numaralı tıp merkezi olan ABD'deki Johns Hopkins Hastanesi'ne bağlı. Hastane İstanbul'da Ataşehir'de ayakta tedavi klinikleri var. 

  Akreditasyonlar

  Anadolu Sağlık Merkezi, JCI (Uluslararası Ortak Komisyonu), OECI, ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikaları, OHSAS 18001 ve ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği) ile akredite edilmiştir.

  Mevcut tedaviler

  Hastane nörolojik bilimler, kardiyovasküler sağlık, onkoloji, jinekoloji ve IVF, tanı ve görüntüleme gibi çok çeşitli hizmetleri kapsamaktadır. Onkoloji Teşhisi, Cerrahi Onkoloji, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Hematolojik Onkoloji ve Onkardioloji olmak üzere dokuz onkoloji bölümü bulunmaktadır.

  Ek Hizmetler

  Hastane, havaalanında karşılama ve bırakma imkanı, vize yardımı ve Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Farsça ve Almanca dillerinde tercüman sağlamaktadır. Uluslararası hastalar için dil yardımı ücretsizdir. Hastane tıbbi raporları İngilizce ve Rusça olarak inceler.

  Yazı kaynağı : www.vaidam.com

  SAFLAŞTIRILMIŞ KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

  SAFLAŞTIRILMIŞ KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

  Memorial Şişli Hastanemizde gerçekleştirilen mezenkimal kök hücre tedavisi ile kıkırdak doku onarımı, erken dönem kireçlenme tedavisi, cilt yenileme ve gençleştirme, yara izlerinin iyileştirilmesi tek seansta mümkün!

  KÖK HÜCRE

  Kök hücre, değişik hücre tiplerine dönüşebilen farklılaşmamış hücredir. Bu hücreler embriyonun temel yapısını oluşturur, ancak doğumdan sonra da vücudumuzda bulunurlar. Yetişkin hayatta kök hücrelerin bulunduğu başlıca dokular; kemik iliği, yağ dokusu ve kandır. Bir yaranın kapanmasında rol oynayan hücrelerin başında fibroblast denilen ve kolajen üreten hücreler, endotel denilen damar oluşturan hücreler ve keratosit denilen derinin üst tabakasını oluşturan hücreler gelir. Kemik iliğinden ya da yağ dokusundan elde edilen kök hücreler vücudun belirlenen bölgelerine verildiğinde, o bölgenin şartlarına göre kök hücre ihtiyaç duyulan hücre tiplerine dönüşür ve yara iyileşmesi belirgin şekilde hızlanır.

  Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır?

   Pratik ve tek seans ile uygulanan yöntem, ameliyathane şartlarında ve sedasyon altında; göbek, bacak içi, kalça gibi bölgelerde fazla olan yağ dokudan alınarak saflaştırılan kök hücreler, gerekli görülen bölgelere enjekte edilir.

  Kök Hücre Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

  Cerrahi işleme uygun olmayan ya da cerrahi işlemi tercih etmeyen hastalarda kullanılabilir.

  Kişinin kendi yağ dokusundan elde edildiği için alerjik yan etkiler beklenmez.

  Toksik değildir, sentetik bileşenler içermez.

  Sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.

  Tek seansta uygulama yapılır.

  Hayvansal (sığır, domuz) bileşenler içermez.

  Ortopedi ve Travmatoloji Alanında Kök Hücre Tedavisi

  Kök hücre tedavisinde hastanın ve rahatsızlığın durumu, yaş ve cinsiyet gibi durumlar göz önüne alınarak kök hücre tedavisine karar verilmelidir.

  Dermatoloji ve Estetik Cerrahide Kök Hücre Tedavisi

  Yağ enjeksiyonu ile kök hücre işlemi başta yüz bölgesi olmak üzere gerdan, boyun, eller gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir.

  Yağ Enjeksiyonu ile Kök Hücre İşlemi Cilde Nasıl Etki Ediyor?

  Kök hücreler uygulandıkları alanlara hızlıca uyum sağlayan yapılardır. Cilde uygulandıklarında da hangi bölgeye enjekte edildilerse buradaki eksik doku ve hücreleri tamamlama görevini üstlenirler. Aynı zamanda kolajen üretimine de destek verip cildin elastikiyetini artırırlar. Bu sayede sıkılaşma ile birlikte ciltte canlı, parlak ve genç bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

  Bilgi ve randevu için form doldurabilir veya 444 7 888 no’lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.memorial.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap