Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  justin bieber kendall jenner

  1 ziyaretçi

  justin bieber kendall jenner bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kendall Jenner

  Justin Bieber, Kendall Jenner ile Görüntülendi - Dailymotion Video

  What Really Happened Between Kendall Jenner And Justin Bieber?

  Pin on Celebs Spotted

  Pin on Style Stars

  Justin Bieber, Kendall Jenner Yeni Aşka Yelken Açtı

  Justin Bieber, Kendall Jenner Yeni Aşka Yelken Açtı

  Ünlü şarkıcı Justin Bieber, eski aşkı Selena Gomez'i görmezden gelerek Kardashian ailesinden model Kendall Jenner'a sosyal medya üzerinden mesaj gönderdi. Bieber, hafta sonu katıldığı iHeart Radyo Ödülleri töreninde yılın erkek sanatçısı ödülünü aldı. Performansını sergilemeden öncesinde sahne arkasında fırtınalı aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez'i görmezden gelerek yanından selam bile vermeden geçip gitti.

  "TEBRİKLER KEN, GÜZEL GÖRÜNÜYORSUN"

  Ünlü şarkıcı Bieber, Instagram hesabından kapağında model arkadaşı Kendall Jenner'ın bulunduğu Vogue dergisinin nisan sayısının fotoğrafını paylaşarak altına; "Tebrikler Ken, güzel görünüyorsun" satırlarını yazdı. Kendall ve Justin flörtünün Selena Gomez'in ünlü şarkıcıyla birlikte olduğu zamanlarda bile sürdüğü dedikodusu kulaktan kulağa dolaşıyordu.

  SELENA VE JUSTİN'İN TEKRAR BİR ARAYA GELECEĞİ KONUŞULUYORDU

  Justin Bieber geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında Selena Gomez ile tutkulu bir öpüşme fotoğrafını paylamış ardından Gomez, ünlü şarkıcının bir konserinde görüntülenmişti. Tüm bu olanlar, bir dargın bir barışık ilişkilerine en nihayetinde nokta koyan ünlü çiftin tekrar birleşeceği yorumlarına sebep olmuştu.

  KENDALL-BİEBER AŞKI ZOR GÖRÜNÜYOR

  Son yaşananlar ışığında, Kendall Jenner ünlü şarkıcı Justin ile duygusal bir ilişkiye girer mi soruları magazin basınının gündemini meşgul etti. Bilindiği gibi Kendall Jenner, Bieber'ın bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı kız arkadaşı Hailey Balwdin ile yakın arkadaş.

  KASET İDDİASI BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ

  Daha önce internette yayınlanan ve bu ikiliye ait olduğu ileri sürülen cinsel içerikli kaset büyük ses getirmişti.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap