Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  jurassic world dominion turkce dublaj izle

  1 ziyaretçi

  jurassic world dominion turkce dublaj izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Jurassic World Hakimiyet

  Jurassic World Hakimiyet

  Jurassic World: Hâkimiyet filminde oyuncu kadrosunda bulunan isimler Spider-Man 3 ve The Help filmlerinde izlediğimiz Bryce Dallas Howard, Guardians of the Galaxy Vol. 2 ve Passengers filmlerinden Chris Pratt, Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum ve Daniella Pineda gibi isimler yer alıyor. Ayrıca bu yapımda filme serinin önceki filmlerinde izlediğimiz birkaç oyuncu da eşlik ediyor. Bunlar, ilk Jurassic Park filminde rol alan Laura Dern, Sam Neill ve Jeff Goldblum gibi isimlerdir. Üçlü yine ilk filmdeki rollerini canlandıracaklar.
  İlk Jurassic Park yapımı olumsuz yorumlarına rağmen beklenenden daha fazla ilgi ve sevgi gördüğü için seriye devam edilmesi kararı alındı. Film gişede de iyi bir başarı elde etmişti. Bu şekilde çekilen film serisinin her bir filmi seyircide ayrı ilgi uyandırdı. Bu film de Jurassic Park serisinin altıncı filmidir. Jurassic World serisinin bu yapımı Jurassic World üçlemesinin üçüncü filmi olan Jurassic World Yıkılmış Krallık filminin devamı niteliğindedir. Konu akışı olarak onun devamını ele alıyordur. Filmin aslında 10 Haziran 2022 tarihinden çok daha önce çekilmesi ve yayınlanması planlanıyordu. Lakin Covid-19 nedeniyle çekimlerin durdurulduğu zamanlar oldu ve mecburen çekimler bitmesi planlanan tarihe yetişemedi. Film Kanada ve İngiltere'de çekildi. Bazı çekimler için İngiltere’deki stüdyolar kullanıldı.
  Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim The Book of Henry filminin yönetmeni olan Colin Trevorrow’dır. Senaryodaki isimler ise Pacific Rim: Uprising’in senaristi Emily Carmichael, Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker filminin senaristi Derek Connolly, 93 yapımı Jurassic Park filminin senaristi Michael Crichton ve yine filmin yönetmeni olan Colin Trevorrow’dır.
  Film tür olarak bilim-kurgu ve aksiyon kategorilerine girmektedir. 2015 yılında başlayan Jurrasic World üçlemesinin bu filmle son bulacağı tahmin ediliyor. Filmin yapımcısı olan Frank Marshall ise Jurassic World: Hâkimiyet filmini bazı konuşmalarında yeni bir çağın başlangıcı olarak ifade ediyor. Bu da serinin devam edebileceği gibi bir durumu gözler önüne seriyor.

  Yazı kaynağı : www.fullhdfilmizlesene.pw

  Jurassic World Hakimiyet - Jurassic World: Dominion

  Jurassic World Hakimiyet - Jurassic World: Dominion

  Jurassic World Hâkimiyet filmi, 2015 yılında çıkan Jurassic World serisinin üçüncü ve son filmidir. Film ülkemizde 10 Haziran 2022 tarihinde seyirciyle buluşurken filmin ekran süresi 2 saat 26 dakika olarak karşımıza çıkıyor. Film IMDB listelerine 6.0’lık puanı ile giriş yapmıştır.

  Bir önceki filmde yaşananların üzerinden dört yıl geçmiştir. Yani Isla Nublar yok edileli dört yıl olmuştur. Dinozorlar ise artık insanların dünyasında insanlarla birlikte yaşıyorlardır. İki tarafta bu düzene alışmaya başlar ve bu şekilde devam ederler. Owen Grady ise artık ormanda kendi halinde bir yaşama ayak uydurmaya başlamıştır. Claire ve Maisie ile birlikte ormanın içinde kendilerine normal bir düzen kurmuşlardır. Lakin bir gün bu kurdukları sessiz düzen bozulur. Ormanın içinden türü az bilinen bir dinozor ve yavrusu ortaya çıkar. Bu kadar az görülen bir türün yavrusunun da olması Owen’ı oldukça şaşırtır. Bundan bir süre sonra ise bazı kaçakçılar bu dinozorun yavrusunu kaçırırlar. Bunun üzerine dinozor insanlara karşı hırçınlaşır. Owen ise bu dinozora yavrusunu geri getireceğine dair söz verir. Bunun ardından tekrar bir maceraya atılır Owen. Ama bu macera diğerlerinden daha da zorluğu birlikte getirir. Owen bu görevinde başarılı olacak mı? Bu sefer insanları ve dinozorları nasıl bir karşılaşma bekliyor? Ağırlığı dinozorların sağladığı dünyada hakimiyeti kim sağlayacak?

  4k filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında daha önceki filmlerde izlediğimiz Galaksinin Koruyucuları filminden Chris Pratt, Duyguların Rengi filminden Bryce Dallas Howard, Aynı yıldızın Altında filminde performans sergileyen Laura Dern, Sam Neill, Isabella Sermon, Jeff Goldblum gibi isimlerle birlikte Kâğıttan Kentler ve Hayatın Kıyısında filmlerinde yer alan Justice Smith ve Can Dostum filminden Omar Sy gibi isimler yer almaktadır.

  Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Jurrasic World filmininde yönetmenliğini yapan Colin Trevorrow’dır. Senaryoda ise Derek Connolly, Michael Crichton ve yine filmin yönetmeni Colin Trevorrow yer almaktadır.

  Yazı kaynağı : www.filmizlemax.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap