Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  jandarma astsubay sonuçları ne zaman açıklanacak 2023

  1 ziyaretçi

  jandarma astsubay sonuçları ne zaman açıklanacak 2023 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JANDARMA ASTSUBAY ALIMI SONUÇLARI 2023 | JGK Jandarma astsubay alımı sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak ve sorgulaması nasıl yapılacak?

  JANDARMA ASTSUBAY ALIMI SONUÇLARI 2023 | JGK Jandarma astsubay alımı sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak ve sorgulaması nasıl yapılacak?

  SINAV ÜCRETİNİN YATIRILMASI

  a. Başvurusu kabul edilerek sınavlara katılmaya hak kazanan/çağrılan adaylar ile ilgili olarak;

  (1) Sınav ücreti yatırılmasına yönelik duyuru yapılan adaylardan 300 ₺ sınav ücreti alınacak (Sınav ücretinin nereye ve ne şekilde yatırılacağı başvuru sonuçları ile birlikte adaylara bildirilecektir.),

  (2) Sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak,

  (3) Sınav ücreti ile ilgili;

  (a) Sınava girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılan,

  (b) Sınav aşamalarının herhangi birinde başarısız olan,

  (c) Sağlık raporu ve güvenlik soruşturması/arşiv araştırması aşamalarının herhangi biri olumsuz sonuçlanan,

  (ç) Sınav ücretini kendi adına yatırmayan adayların, sınav ücretleri iade edilmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  Jandarma astsubay alımı başvuru sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?

  Jandarma astsubay alımı başvuru sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?

  Jandarma astsubay alımı başvuru sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?

  Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) kadrolarında görev almak üzere 1680 muvazzaf ve sözleşmeli astsubay alımı için başvurular 30 Aralık 2022-15 Ocak 2023 tarihleri arasında alındı. Başvuru sonuçlarının ardından gözler sonuç tarihine çevrildi. Peki, jandarma astsubay alımı başvuru sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak? İşte detaylar.

  Jandarma astsubay alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak sorusu başvuruların ardından sorgulanmaya başladı. Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere muvazzaf ve sözleşmeli astsubay alımı başvuruları 15 Ocak'ta sona erdi. Başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından başvurusu kabul edilen adaylar, sınavlara katılmaya hak kazanacak. Belirlenen sınav ücretini yatırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

  JANDARMA ASTSUBAY BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Henüz başvuru sonuçlarıyla ilgili Jandarma Genel Komutanlığı'ndan bir açıklama gelmedi. Konu ile ilgili duyurular Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet adresinden yapılacak ve haberimizde yer verilecektir. Adaylar başvuru sonuçlarını https://www.jandarma.gov.tr/ internet adresi üzerinden e-Devlet giriş sayfasıyla sorgulayabilecekler.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  JANDARMA ASTSUBAY ALIMI 2023 Başvuru Sonuçları ne zaman açıklanacak? 1680 sözleşmeli astsubay alımı sonuç sorgulama ekranı...

  Jandarma 2023 Yılı 1680 Astsubay Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puanlar?

  Jandarma 2023 Yılı 1680 Astsubay Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puanlar?

  Jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı duyuru ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Astsubay alımı yapacağını bildirmişti. Jandarma 2023 yılı kapsamında yayımladığı başvuru kılavuzuna göre Sözleşmeli / Muvazzaf olarak Askeri personel kapsamında Astsubay alımı yapılacak. Alımlar farklı alanlarda gerçekleştirilecek olup KPSS Puanı ile alım yapılmaktadır.

  Başvuru yapan binlerce adayın merak ettiği konu ise sonuçlarda Taban KPSS Kaç olacak? Sınav aşamaları nelerdir? Gibi sorularınızın cevabını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

  2023 Yılı 1680 Astsubay Alımı Yapılıyor!

  Jandarma Genel Komutanlığı 30 Aralık 2022 tarihi ile yayımladığı başvuru kılavuzu ile bünyesine Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden Astsubay alımı gerçekleştirecek. Bu yönde alımlar " Jandarma, İstihkam, Muharebe, İkmal, Bakım, Personel, Maliye, Sağlık " alanlarında sözleşmeli veya Muvazzaf olarak gerçekleştirilecektir. Alım yapılacak alanlarda kontenjan dağılımı şöyledir:

  Başvurular Sona Eriyor!

  Jandarma Genel Komutanlığından Aralık sonunda gelmiş olan duyuru ile Astsubay alımı başvuruları 30 Aralık 2022 tarihi ile başlamıştı. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını en geç 15 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Jandarma Personel adresi üzerinden yapılacak. Başvuru kılavuzu ve başvuru bilgileri hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/askeri-personel-alimi/jandarma-2148-subay-ve-astsubay-alimi-ilani-2023-sozlesmeli-h43558.html

  Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

  Başvurular sona ermesi ile değerlendirme süreci başlıyor. Bu kapsamda başvurular sadece KPSS Puanı değerlendirmesi gerçekleştirilecektir.

  16800 Aday Sınava Katılacak!

  KPSS Puanı ile yapılacak değerlendirmelerde Kadro sayısının 10 katı aday Yani 16 bin 800 kişi ele alınarak yapılacak KPSS En yüksek puandan en düşük puana kadar belirlenecektir.

  KPSS Taban Puan Atamaları Kaç Olacak?

  Jandarma Astsubay alımında başvuruları 60 KPSS Taban puan ile yapıldı. Geçmiş yıllarda yapılan atamaları göz önüne aldığımızda 2023 yılında da beklentiler en az 63 KPSS Puanıdır. Kesin sonuçlar duyurudan sonra belli olacaktır.

  Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  Jandarma Astsubay alımı başvurusu 15 Ocak 2023 tarihi ile sona erecek olup adaylar sonuçlarını merak ediyor. Başvuru sonuçlarının en geç 30 Ocak 2023 tarihine kadar açıklanması beklenmektedir. 

  SONUÇLARI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU. SENDE HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR!

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Başvuru Sonuçlarından Sonra Ücret Ödenecek!

  Başvuru sonuçları açıklandıktan sonra adayların sınav ücretini yatırmaları gereklidir. Sınav ücretini yatırma duyurusu sonuç duyurusu ile açıklancaktır. Sınav ücreti yatırılmasına yönelik duyuru yapılan adaylardan 300 TL sınav ücreti alınacak (Sınav ücretinin nereye ve ne şekilde yatırılacağı başvuru sonuçları ile birlikte adaylara bildirilecektir.)

  Ücreti yatırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

  Jandarma Astsubay Alımı Sınav Aşamaları Nedir?

  Sınav aşamalarından önce belge kontrolü yapılacak olup, eksik veya hatalı belgesi olan adaylar sınavlara alınmayacaktır

  Seçme sınavlarına katılacakları duyurulan adaylar sırasıyla;

  - Fiziki kontrol,

  - Fiziki yeterlilik,

  - Mülakat sınavına,

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap