Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmirde akşam ezanı saat kaçta okunuyor

  1 ziyaretçi

  izmirde akşam ezanı saat kaçta okunuyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İzmir Namaz Vakitleri 2023 - Ezan Saatleri | Sabah, Öğle, İkindi, Akşam, Yatsı ve Cuma Namazı Ezanı Kaçta Okunuyor (Diyanet)

  Cuma Namazı ile ilgili

  İzmir için cuma ezanı saat kaçta okunuyor merak ediyorsanız, hem namaz vakitleri sayfasından hem de şu an bulunduğunuz sayfadan cuma saatleri ile ilgili güncel vakit bilgisi alabilirsiniz.

  Cuma namazı saati ile öğle namazı başlangıç vakti aynı olduğundan, namaz vakitleri tablosundan 2023 öğle namazı saatlerine bakarak "cuma ne zaman başlıyor, cuma saatine kaç dakika var" sorularının yanıtını öğrenebilirsiniz. (Namaz vakitleri Diyanet takviminden alınmaktadır.)

  Cuma namazının saat kaçta bittiği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Öğlen namazı ile birlikte başlayan cuma namazının başlangıç ve bitiş saatleri bazı kriterlere göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak en geç 1 saat sürmektedir.

  İzmir cuma namazı saati

  27 Ocak 2023 Cuma günü için cuma vakti 13:29 dir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  �zmir Namaz Vakitler, �zmir Ezan Saatleri - �zmir �msakiyesi - STAR

  İzmir Namaz Vakitleri (2022 Ezan Saatleri) - 1 Aylık Diyanet İzmir Ezan Vakti

  Izmir Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Izmir, Turkey | IslamicFinder

  Izmir Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Izmir, Turkey | IslamicFinder


  Bugünün Namaz Vakitleri


  Bugün Izmir, Izmir Turkey için Namaz Vakitleri Sabah Namazı Vakti 06:52 AM, Öğle Namazı Vakti 01:24 PM, İkindi Namazı Vakti 04:04 PM, Akşam Namazı Vakti 06:24 PM ve Yatsı Namazı Vaktidir 07:51 PM. En doğru IzmirEzan ve Namaz vakitlerini haftalık Namaz saatleri ve aylık Namaz zaman çizelgesi ile öğrenin.


  Her gün namaz kılmak, dünya genelindeki tüm Müslümanların yerine getirmesi gereken en hayati ve temel görevlerden biridir. Namazlarınızı vaktinde kıldığınızda tüm sorunlarınız çözülecek ve Allah (CC)’ın inayeti üzerinizde olacaktır.


  Tüm yıl için Izmir namaz vakitlerini zaman ve Islami Takvim 2023 çizelgesini yazdırarak takip edebilirsiniz. Namaz Vakitleri zaman çizelgesi otomatik olarak güncellenir ve bu sayede her zaman en güvenilir ve doğru namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz ve Ramazan takvimi 2023 için Ramazan 2023. Dilediğiniz yerde ve zamanda namaz vakitlerini görüntülemek için Athan Uygulamasını indirebilirsiniz. Athan Uygulaması sayesinde kıldığınız namazları girebilir, her zaman kolaylıkla namaz geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.


  Yazı kaynağı : www.islamicfinder.org

  İzmir ili Buca ilçesi Namaz Vakitleri ve Namaz Saatleri

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap