Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir kuyumcular odası çeyrek altın ne kadar

  1 ziyaretçi

  izmir kuyumcular odası çeyrek altın ne kadar bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.ikd.sadearge.com

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Yazı kaynağı : www.ikd.sadearge.com

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  İzmir Altın Fiyatları

  Türkiye'nin İzmir ilinin altın fiyatları ve çeyrek altın fiyatı ne durumda, bu şehirdeki fiyatları yükseliyormu yoksa düşüyormu hespi bu sayfada bulunmaktadır. İzmir altın borsası ve İzmir kuyumcular odası ile canlı olarak fiyatları inceleyebilir anlık fiyat değişimlerini görebilirsiniz.

  İzmir Altın Fiyatları canlı olarak 530,35 TL etmektedir. Fiyat anlık şekilde 15 Eki 2021 tarihi itibariyle saat 01:33:22'de güncellenmiştir. İzmir Çeyrek Altın Fiyatı 870,20 TL etmektedir.

  İzmir Altın Fiyatları:

  İzmir Canlı Altın

  İzmir Canlı altın fiyat olarak üst kısımda bulunan fiyat bölümünü inceyebilirsiniz. Bu bölümdeki anlık altın fiyatları sürekli güncel olarak tutulmaktadır. Altın yıllar boyu en değerli maden olarak kabul edilmektedir ve günümüzdede bu durum hala devam etmektedir. Eğer sizde bir altın yatırımcısı iseniz bulunduğunuz İzmir kapalı çarşı altın fiyatları yakından takip etmekniz gerekmetedir. Ani düşüş ve çıkkışları iyi değerlendirip başarılı kazançlar elde edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.genelpara.com

  İzmir Kuyumcular Odası güncel altın fiyatları 2021, çeyrek altın fiyatı, ata lira ne kadar?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap