Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir kitap fuarı nerede yapılacak.

  1 ziyaretçi

  izmir kitap fuarı nerede yapılacak. bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sık Sorulan Sorular | İzmir Kitap Fuarı

  İzmir Kitap Fuarı 25. kez kapılarını açıyor

  25. İzmir Kitap Fuarı bugün kapılarını açıyor

  25. İzmir Kitap Fuarı bugün kapılarını açıyor

  Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

  Yazı kaynağı : www.birgun.net

  İzmir 25.Kitap Fuarı | TÜYAP

  İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir?

  İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir?

  İzmir'de ilk kez düzenlenecek İzmir Kitap Fuarı ne zaman başlıyor ve İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim soruları gündeme geliyor. 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir merak ediliyor. İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir? İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir? İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir? Detaylar haberimizdedir…

  İzmir kitap fuarı, Gaziemir'de Fuar İzmir'de. Adres: Zafer Mahallesi 840. Sok.Fuar Alanı No: 2 Gaziemir - İzmir

  Toplu taşıma ile:

  ESHOT https://www.eshot.gov.tr/

  İzmir Metro https://www.izmirmetro.com.tr/

  İZBAN https://www.izban.com.tr/Sayfalar/Anasayfa.aspx

  İzmir Kitap Fuarı nerede, nasıl ulaşabilirim? 2022 İzmir Kitap Fuarına nasıl gidilir?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından Fuar İzmir'de düzenlenecek İzmir'in yeni kitap fuarı İZKİTAP, 28 Ekim Cuma günü açılıyor. Fuar 10 gün boyunca açık olacak ve ziyaretçiler için ek otobüs seferleri konulacak.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde, İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından İzmir'de ilk kez düzenlenecek İzmir Kitap Fuarı (İZKİTAP) 28 Ekim'de başlıyor. Fuar İzmir'de B holünde yapılacak İZKİTAP'ta İZELMAN A.Ş. ve Yayıncılar Kooperatifi (YAYKOOP) desteğiyle yazar ve yayıncılarla kitapseverler bir araya gelecek. 10.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak fuar boyunca 800'e yakın imza günü, etkinlik ve söyleşi yapılacak.

  Onur konuğu Nedim Gürsel

  Fuarın onur konuğu, Sorbonne Üniversitesi'nde Türk edebiyatı dersleri veren yazar ve akademisyen Nedim Gürsel olacak. Nedim Gürsel, 29 Ekim'deki söyleşide ziyaretçilerle buluşacak. Aynı gün saat 14.30'da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "100. Yılında Türkiye Cumhuriyeti" konulu söyleşiye katılacak. Söyleşide Timur Soykan, Aytunç Erkin ve Murat Ağırel de yer alacak. 29 Ekim'de 14.00'te Ahmet Ümit ve Timur Soykan'ın da imza günü yapılacak. 30 Ekim 13.00'te Suat Çağlayan, 4 Kasım 17.00'de Buket Uzuner, 5 Kasım 12.00'de Sinan Meydan, 6 Kasım 14.00'te Ahmet Telli de imza gününde okurlarıyla buluşacak.

  Fuara ulaşımı kolaylaştırmak için ek seferler

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerin Fuar İzmir'e ulaşımını kolaylaştırmak için İZKİTAP'a özel ulaşım hatları oluşturdu. 92 numaralı Üçyol Metro-Fuar İzmir, 610 numaralı Gaziemir Semt Garajı-Fuar İzmir, 650 numaralı Fahrettin Altay-Fuar İzmir ve 540 numaralı Lozan Meydanı-Fuar İzmir hatları dışında Bornova Metro İstasyonu ile Şirinyer İZBAN aktarmadan her 25 dakikada bir sefer olacak. Okullardan öğrenciler de servislerle İZKİTAP'a gelecek.

  İzmir kitap fuarına girişler ücretsizdir.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Haberler | İzmir Kitap Fuarı yarın başlıyor

  Haberler | İzmir’in yeni kitap fuarı İZKİTAP 28 Ekim’de açılıyor

  İzmir Kitap Fuarı 28 Ekim’de başlayacak - İzmir Art

  İzmir Kitap Fuarı 28 Ekim’de başlayacak - İzmir Art

  İzmir Kitap Fuarı, 28 Ekim-6 Kasım 2022 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek. 

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı’nda, yazarlarla söyleşiler, imza günleri, paneller, canlı yayınlar ve özel etkinlikler yer alacak.

  Yıl içerisinde 30’un üzerinde fuar ve etkinliğe, yerli yabancı binlerce katılımcı ile ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuarizmir, 119 bin 400 metrekare açık ve kapalı sergi alanı, seminer salonları, kafe alanları, 2 bin 500 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, servis olanakları ve sahip olduğu pek çok imkân ile 28 Ekim – 6 Kasım tarihleri arasında yayıncılık sektörünün tüm bileşenleri, sivil toplum kuruluşları ve kitapseverleri ağırlayacak. 

  Yazı kaynağı : www.izmir.art

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap