Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir katip çelebi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu

  1 ziyaretçi

  izmir katip çelebi sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Üniversiteler || Doğru Tercih - Üniversite Tercihleriniz için En Doğru Adres

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

  İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

  MİSYONUMUZ

  Bilimsel ve evrensel değerleri gözeterek alanında modern ve kaliteli mesleki eğitim vermek, sağlık alanında insan kaynaklarının gelişimine katkıda bulunmak, işgücü piyasası ile istihdam amaçlı birliktelik sağlayarak nitelikli yardımcı sağlık personeli yetiştirmektir. 

  VİZYONUMUZ

  Bilimsel ve evrensel değerler ışığında, iletişim kurabilen, insani değerlere saygılı, üretken, alanında güncel teknolojiye hâkim nitelikli yardımcı sağlık personeli yetiştiren bir kurum olmaktır.

  Yazı kaynağı : www.nenerede.com.tr

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Çiğli nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Çiğli nerede, Otobüs, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Çiğli şehrinde Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu konumuna Toplu Taşıma

  Çiğli, Türkiye'deki Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Çiğli Ege Sanayi Sitesi; Katip Çelebi Üniversitesi; Ata Sanayi.

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine Otobüs, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 595, 800, 817, 920 Tren: MENEMEN - CUMAOVASI

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için yol tarifi alın.

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Çiğli konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için Otobüs, Tren ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap