Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  izmir dikili toki kura sonuçları

  1 ziyaretçi

  izmir dikili toki kura sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  DİKİLİ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2023: İzmir Dikili TOKİ kura çekimi sonuçları 2+1 3+1 e-devlet toki.gov.tr duyurular sayfasında

  DİKİLİ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2023: İzmir Dikili TOKİ kura çekimi sonuçları 2+1 3+1 e-devlet toki.gov.tr duyurular sayfasında

  Dikili TOKİ kura sonuçları isim listesi belli oluyor. İzmir TOKİ kura çekimleri ilçe ilçe devam ediyor. Daha önce Seferihisar, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı gibi ilçelerde gerçekleştirilen TOKİ kura çekilişinde sıra Dikili'ye geldi. Toplamda 1000 adet konutun yapılacağı İzmir Dikili TOKİ kura sonuçları bugün açıklanıyor. 2+1 3+1 İzmir Dikili TOKİ evler kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. Ayrıca DikiliTOKİ kura sonuçları isim listesi görmek için e-Devlet toki.gov.tr duyurular sayfası kullanılabilir. Yine YouTube TOKİ canlı yayın ekranı veya toki.tv adresinden anbean TOKİ Dikili kura sonuçları isim listesi öğrenilebilir. Peki İzmir TOKİ Dikili TOKİ kura çekimi ne zaman, nereye yapılacak? İşte son dakika TOKİ haberleri...

  İZMİR TOKİ KURA SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

  DİKİLİ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2023

  Dikili TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklanıyor. İzmir'in en güzide noktalarından olan Dikili'de TOKİ kura çekilişleri gerçekleştiriilyor. Yeni TOKİ kura takvimine göre yapılan Dikili TOKİ kura sonuçları e-Devlet toki.gov.tr duyurular sayfasında yer alıyor. Fakat YouTube TOKİ canlı yayın ekranı veya toki.tv adresi üzerinden de anlık bir şekilde Dikili TOKİ kura sonuçları isim listesini öğrenebilirsiniz. İzmir Dikili TOKİ kura çekilişi kura sonuçları aynı zamanda haberimizde de yer alıyor. Sonuçlar geldikçe güncellemeleri sürdüreceğiz. 

  Seniha Akbıyık, Tuba Özçoban, Zeynep Olgun, Aytekin Korkmaz, Nilgün Akbaş, Kadriye Adıman, Hikmet Daşdemir, Hülya Çataltaş, Nezahat Kaya, Aynur Yumlu, Sibel Havutçu, Sevgi Cihan Çakmak, Sema Keskin, Serdar Kıroğlu, Dilek Alkan, Zehra Çoban, Cemile Kartı, Güngör Söker, Sonuç Güzel, Funda Okan Kalafatoğlu, Birsen Güngör, Metin Atay, Nurten İş, Seviç Çaloğlu, Orhan Başdaş, Ayşe Çitim, Hasan Altun, Serdal Duman, Asime Arslan, Leman Güneri, Nuray Yarcı, Mehmet Güven, Behiye Demir, Kezban Açık, Erdal Gülengül, Ergün Günana, Serpil Zeyrek, Ali Özgül, Cemile Çalayır, Tamer Bozkurt, İnci Pamuk, Ergün Efe, Mehmet Yavaş

  Güler Bayrak, Cennet Ünalan, Tuğba İkiz, Güler Som, Gül Nihal Gencer Güdük, Ferdi Çil, Lokman Kaptan, Mustafa Çığ Gökpınar, Orhan Alagöz, Muhammed Osman Mol, Tuğçe Küçük, Melahat Tuna, Eylem Çınar, Yiğit Ilgaz, Mühübe Rençber, Kutay Akkeçeli, Orçun Nazım Bozkır, Melihcan Tunca, Hikmet Şahpaz, Hakkı Aydın, Ahmet Kalfa, Keziban Çepni, Yılmaz Alan, Arif Kıvrak, Onur Can Mırza, Fikret Çevik, İbrahim Kaya, Nihat Hacıoğlu, Rabiya Nue Canpolat, Yeliz Çıtak, Emine Yeliz Kıvrak, Alper Kayı, Esra Özdemir, Murat Can Aydoğdu, Ahmet Uslu, Okan Subaşı, Hatice Nas, Hilal Atik, Aynur Çetinkaya, Emre Dirik, Mehmet Kılıç, Serkan Özgür

  DİKİLİ TOKİ NEREYE YAPILACAK?

  İzmir Dikili'de toplamda 30 adet mahalle bulunmaktadır. Tüm TOKİ kuralarının sona ermesiyle inşaatların da başlaması bekleniyor. Bu mahalleler şu şekildedir:

  TOKİ Başkanlığı fizibilite çalışmalarını sonlandırdıktan sonra İzmir Dikili TOKİ konutlarının hangi mahallede yer alacağını da açıklayacak. 

  İZMİR DİKİLİ NÜFUSU KAÇ?

  Dikili nüfusu 2022 yılına göre 47.360. Bu nüfus, 23.591 erkek ve 23.769 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,81 erkek, %50,19 kadındır. 

  Yazı kaynağı : www.tgrthaber.com.tr

  İZMİR TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA (13 Mart 2023 isim listeleri) e-Devlet üzerinden TOKİ İzmir (Dikili, Tire) kura sonuçları açıklandı mı, nasıl öğrenilir?

  İZMİR TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA (13 Mart 2023 isim listeleri) e-Devlet üzerinden TOKİ İzmir (Dikili, Tire) kura sonuçları açıklandı mı, nasıl öğrenilir?

  İZMİR TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUCU (İSİM LİSTESİ) SORGULAMA

  TOKİ İZMİR sosyal konut çekilişi tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sonuçlar ve isim listesi için sorgulama yapılabilecek.

  TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  TOKİ İzmir Dikili kura sonuçları isim listesi! TOKİ İzmir Dikili - Tire kura çekiliş sonucu isim sorgulama ekranı

  TOKİ İzmir Dikili kura sonuçları isim listesi! TOKİ İzmir Dikili - Tire kura çekiliş sonucu isim sorgulama ekranı

  TOKİ İzmir Dikili, Tire kura sonuçları isim listesi araştırılıyor. 13 Mart tarihli kura takvimine göre İzmir’de inşa edilecek 1500 konut sahibini bulacak. Dikili’de 1000 konut, Tire’de 500 konut için çekiliş yapılacak. Emekli, genç, şehit yakınları ile gaziler, engelliler ile diğer vatandaşlar için ev satışı başlayacak. İşte, TOKİ İzmir Dikili, Tire kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı!

  TOKİ İZMİR DİKİLİ TİRE KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

  TOKİ İzmir projesinde çekilişler Sabancı Kültür Merkezi Büyük Salon’da yapılıyor. 13 Mart günü saat 10.00’da başlayacak çekilişlerde Dikili ve Tire kura sonuçları belli olacak. Aşağıdaki ekrandan çekilişleri canlı yayınla takip edebilirsiniz.

  TOKİ İZMİR DİKİLİ TİRE KURA ÇEKİLİŞ SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ

  TAKSİTLER 2 BİN 280 LİRADAN BAŞLAYACAK

  TOKİ sosyal konut projesi ile 2+1 konutlara aylık 2 bin 280 TL'den başlayan taksitlerle, 240 ay vadeyle sahip olunabilecek.

  Ayrıca 850 bin TL tutara sahip 3+1 konutlar 3 bin 187 TL'den başlayan taksitlerle 240 ay vade ile alınabilecek. Sözleşme sonrası ödemeler başlayacak.

  Kuraların çekileceği tarihten sonra hak sahipleri bankaya sözleşme imzalamak için çağırılacak. Sonrasında ödeme planı çıkarılarak gelecek ayda taksitlerin başlaması bekleniyor.

  KURADA İSMİ ÇIKMAYAN NE YAPACAK?

  Eğer kurada isminiz çıkmadıysa ve asil hak sahibi olamadıysanız başvuru yaparken ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler.

  KİMLERE KAÇ KONUT VERİLECEK?

  Proje kapsamında ilk kez gençlere yüzde 20 kontenjan ayrıldı. Diğer kontenjanlar emekliler, şehit yakınları ile gaziler, engelliler ve diğer vatandaşlar oldu. 

  Emekliler %20: 50 bin konut

  Gençler %20: 50 bin konut

  Şehit yakınları - gaziler %5: 12 bin 500 konut

  Engelliler %5: 12 bin 500 konut

  Diğer Vatandaşlarımız %50: 125 bin konut

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap