Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iz bıraktığın kadar varsın pdf indir

  1 ziyaretçi

  iz bıraktığın kadar varsın pdf indir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf İndir Oku Esra Ezmeci

  İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf İndir Oku Esra Ezmeci

  İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf İndir Oku Esra Ezmeci linkini siz Değerli Kitaphobi.blogspot.com ziyaretçileri için sitemize eklemiş bulunmaktayız.Sitemizde istediğiniz kitabı pdf indirip okuyabilirsiniz. Kitaplar Tamamen tanıtıp amaçlıdır. Hiçbir Pdf Dosyası sitemizde barındırılmamaktadır. BU pdfleri indiren kişilerin 24 saat içinde kesinlikle silmelidir.

  NE KADAR İZ BIRAKIRSANIZ O KADAR VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ.

  Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf kitap indir  Tıkır tıkır işleyen bir sistem ancak böyle yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf yandex indir hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır.

  Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf ücretsiz indir  birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak...

  Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf oku  eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan,İz Bıraktığın Kadar Varsın indir devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.

  Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız...

  Yazı kaynağı : kitaphobi.blogspot.com

  Esra Ezmeci

  Esra Ezmeci

  Psikoloji alanında kaleme aldığı kitaplarla büyük beğeni toplayan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, ilk kitabını yayımladığı 2018 yılından bu yana çok satanlar listelerindeki yerini koruyor. Ezmeci, gündelik yaşam ve ilişkilere dair önemli çıkarımlarıyla birçok takipçisinin ve okurunun hayatına dokunuyor. Bireysel danışmanlık, aile - ilişki - evlilik danışmanlıkları, ergen psikolojisi, bağımlılık tedavisi vb. alanlarda da önemli çalışmaları bulunan Ezmeci, özgün teknikleriyle alanının öne çıkan isimleri arasında yer alıyor.

  Uzman bakış açısı ve samimi dili ile okurlarına hem profesyonel bir destekçi hem de yardım eli uzatan bir dost olarak yaklaşan Esra Ezmeci, bu sayede günden güne daha büyük bir kitleye ulaşıyor. Aynı zamanda katıldığı çeşitli televizyon programlarıyla da tanınan yazar, baş ucunuzdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz kitaplarıyla sizi de kendinizi yeniden keşfetmeye davet ediyor.

  Bilgi ve Desteğe Adanmış Bir Yaşam

  Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2008’de İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Halka İlişkiler bölümünde lisans öğrenimini tamamladı. 2011 yılında ise İstanbul Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji alanında yeniden lisans öğrenimi gördü. Bölümünü birincilikle tamamlayan Ezmeci, ardından aynı kurumda Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisansa başladı. Yüksek lisansın ardından öğrenimine, Adli Bilimler alanında doktora yapmak üzere devam etti.

  Kariyerine İstanbul Çapa Devlet Hastanesi’nin Psikiyatri bölümünde staj yaparak başlangıç yapan Ezmeci, sonrasında uzun yıllar boyunca İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde Klinik Psikolog olarak çalıştı. Ardından ise kendi terapi merkezini kurarak, danışanlarına profesyonel destek vermeyi bağımsız bir şekilde sürdürdü. Danışanlarına çeşitli konularda tedavi hizmeti sunan Esra Ezmeci, aynı zamanda kendi geliştirdiği tekniklerle de adından sıkça söz ettiriyor. Özellikle “geçmiş temizleme terapisi” ile büyük yankı uyandıran psikolog-yazar, konuya yönelik kaleme aldığı makaleler ve kitaplarıyla farklı kitleleri etkilemeye devam ediyor.

  Şimdi Kendinize Bir İyilik Yapma Zamanı

  Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci; Süt Lekesi, Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir ve Kararı Ben Veririm adlı kitaplarıyla size kendiniz için iyi bir adım atma fırsatı sunuyor! Esra Ezmeci kitaplarına tek tıkla ve güvenli alışveriş imkanıyla sahip olmak için daha fazla geç kalmayın!

  Yazı kaynağı : www.dr.com.tr

  Kararı Ben Veririm

  Kararı Ben Veririm Kitap Açıklaması

  Her yeni ilişki temiz bir defterdir. Yaşadıkça yepyeni bir hikâyenin yazılıyor olduğunu bile düşünürsünüz. Ancak sonra bir de bakarsınız ki defter aslında boş değil...
  Çocukluk anıları, travmalar, eski ilişkilerin yaraları, paternler, inançlar, kalıplar, alışkanlıklar, takıntılar, korkular, endişeler, beklentiler, kompleksler ve daha neler neler...
  İşte tam da bu noktada karışır işler.
  Çünkü artık ilişki sizden emek ister. Üstelik de en çok kendinize emek veriyor olmanızı ister. Hiçbir ilişki, akıntıya kapılıp gitmek değildir, kürekleri güvenle elde tutmaya devam etmektir.
  Ne isteyip ne istemediğinizin kararını kendiniz veremediğiniz sürece yaşanan şey bir sürüncemeden fazlası sayılmaz.
  Unutmayın ki kimse sizi mutsuz edemez, ancak siz buna izin verirsiniz. O halde mutsuzluktan yakınmayı bırakın. Hayatınızda neyin olmasına, neyin olmamasına sebep olduğunuz gerçeğine uyanın.
  İlişkisini yöneten, hayatını da yönetir kuşkusuz. Ancak bunun için kim olduğunuzla yüzleşmelisinizdir önce...
  Nasıl mı?
  Tabii ki bir karar vererek...
  Bu kitabı okumakla kalmayıp Uzman Psikolog Esra Ezmeci'nin sayısız danışmanlık hizmetinden sonra incelikle üzerinde durup çalışarak sistematikleştirdiği önerilerini uygulamaya da karar verdiğinizde, hayatınızda gerçek bir temiz sayfa açabildiğinizi deneyimleyeceksiniz.

  (Tanıtım Bülteninden)

  Yazı kaynağı : www.dr.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  aziza 14 Gün önce
  -1

  Aziza, bu kitabi cok okumak istiyorum.bence cok guzel bir kitap

  Yorum yap