Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iyi parti incirliova ilçe başkanı

  1 ziyaretçi

  iyi parti incirliova ilçe başkanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Aldatma iddiası istifa getirdi! İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, görevini bıraktı

  Aldatma iddiası istifa getirdi! İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, görevini bıraktı

  İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak'ın eşi Pınar Alak'ın 'aldatma' iddiası Aydın'da gündem oldu. Eşini kendi evlerinde başka bir kadınla yakaladığını iddia eden Pınar Alak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda elinde görüntüler olduğunu söyledi.

  "BUGÜN EVİMDE YAKALADIM İKİSİNİ"

  Paylaşımında, "Eşim olacak şahıs partiden biriyle beni aldattı. Bugün evimde yakaladım ikisini. Uzaklaştırma alıp, gerekli kamera görüntüleri kriminal inceleme adli kurumlar tarafından yapıldıktan sonra paylaşacağım. Benim Ahmet Alak ile hiçbir bağlantım kalmamıştır" ifadelerini kullanan Pınar Alak, Başkan olan eşi için de 30 günlük uzaklaştırma kararı verildiğini duyurdu.

  pınar

  İYİ PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

  Alak bir sonraki paylaşımında ise "Bu parti benim her şeyimi çaldı" diyerek İYİ Parti üyeliğinden de istifa ettiğini belirtti.

  hgfhf

  İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ BIRAKTI

  Söz konusu iddiaların ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Alak da ilçe başkanlığından istifa etti.

  Başkan Ahmet Alak konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Eşim Pınar Alak’ın 15.03.2023 tarihinde kendisine ait Facebook hesabından şahsımı karalayıcı açıklamaları bazı yerel haber sitelerinde haber olmak suretiyle kamuoyuna mal olmuştur. Eşimin tarafıma isnat ettiği suçlamalar gerçek olmayıp bu durumun tarafımca kabul edilmesi mümkün değildir. Bu hususta ki haklılığımı da Bağımsız Türk Yargısı huzurunda ispatlayacağımdan kimsenin zerre kadar şüphe duymasına gerek bulunmamaktadır.

  GFHFH

  Eşim tarafından tarafıma isnat edilen hususlar her ne kadar yukarıda da belirttiğim üzere gerçek olmasa da sürecin partime ve partime gönül veren ilçemizde ki binlerce yol arkadaşıma zarar vermemesi adına İyi Parti İncirliova İlçe Başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği görevlerimden istifa ettiğimi kamuoyuna bildiririm" açıklamasında bulundu.

  ahmet

  (İHA)

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Aydın'da İYİ Parti'li isim eşini aldatırken yakalandı, partiden istifa etti

  Aydın'da İYİ Parti'li isim eşini aldatırken yakalandı, partiden istifa etti

  İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak'ın eşi Pınar Alak, eşini kendi evlerinde başka bir kadınla yakaladığını sosyal medya hesabından paylaştı.

  "BUGÜN EVİMDE YAKALADIM İKİSİNİ"

  Paylaşımında Alak, "Eşim olacak şahıs partiden biriyle beni aldattı. Bugün evimde yakaladım ikisini. Uzaklaştırma alıp, gerekli kamera görüntüleri kriminal inceleme adli kurumlar tarafından yapıldıktan sonra paylaşacağım. Benim Ahmet Alak ile hiçbir bağlantım kalmamıştır" ifadelerini kullandı.

  İSTİFA ETTİLER

  Başkan olan eşi için de 30 günlük uzaklaştırma kararı verildiğini duyuraran Alak ayrıca "Bu parti benim her şeyimi çaldı" diyerek İYİ Parti üyeliğinden de istifa ettiğini belirtti.

  İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak da ilçe başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Başkan Ahmet Alak konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Eşim Pınar Alak’ın 15.03.2023 tarihinde kendisine ait Facebook hesabından şahsımı karalayıcı açıklamaları bazı yerel haber sitelerinde haber olmak suretiyle kamuoyuna mal olmuştur. Eşimin tarafıma isnat ettiği suçlamalar gerçek olmayıp bu durumun tarafımca kabul edilmesi mümkün değildir. Bu hususta ki haklılığımı da Bağımsız Türk Yargısı huzurunda ispatlayacağımdan kimsenin zerre kadar şüphe duymasına gerek bulunmamaktadır. Eşim tarafından tarafıma isnat edilen hususlar her ne kadar yukarıda da belirttiğim üzere gerçek olmasa da sürecin partime ve partime gönül veren ilçemizde ki binlerce yol arkadaşıma zarar vermemesi adına İyi Parti İncirliova İlçe Başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği görevlerimden istifa ettiğimi kamuoyuna bildiririm" açıklamasında bulundu.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  İYİ Parti'de yasak aşk skandalı! Karısını partiden başka bir kadınla aldattı

  Aydın'da İYİ Parti'yi sarsan iddia: Ahmet Alak istifa etti

  Aydın'da İYİ Parti'yi sarsan iddia: Ahmet Alak istifa etti

  İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak'ın eşi Pınar Alak, eşini kendi evlerinde başka bir kadınla yakaladığını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımında, "Eşim olacak şahıs partiden biriyle beni aldattı. Bugün evimde yakaladım ikisini. Uzaklaştırma alıp, gerekli kamera görüntüleri kriminal inceleme adli kurumlar tarafından yapıldıktan sonra paylaşacağım. Benim Ahmet Alak ile hiçbir bağlantım kalmamıştır" ifadelerini kullanan Alak, İYİ Parti üyeliğinden de istifa ettiğini belirtti. Ayrıca Alak, eşi için de 30 günlük uzaklaştırma kararı verildiğini duyurdu.

  AHMET ALAK İSTİFA ETTİ

  İYİ Parti İlçe Başkanı Alak da ilçe başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Başkan Ahmet Alak konu ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Eşim Pınar Alak’ın 15.03.2023 tarihinde kendisine ait Facebook hesabından şahsımı karalayıcı açıklamaları bazı yerel haber sitelerinde haber olmak suretiyle kamuoyuna mal olmuştur. Eşimin tarafıma isnat ettiği suçlamalar gerçek olmayıp bu durumun tarafımca kabul edilmesi mümkün değildir. Bu hususta ki haklılığımı da Bağımsız Türk Yargısı huzurunda ispatlayacağımdan kimsenin zerre kadar şüphe duymasına gerek bulunmamaktadır. Eşim tarafından tarafıma isnat edilen hususlar her ne kadar yukarıda da belirttiğim üzere gerçek olmasa da sürecin partime ve partime gönül veren ilçemizde ki binlerce yol arkadaşıma zarar vermemesi adına İyi Parti İncirliova İlçe Başkanlığı ve ilçe yönetim kurulu üyeliği görevlerimden istifa ettiğimi kamuoyuna bildiririm" açıklamasında bulundu.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap