Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iyi adamın 10 günü oyuncuları ikizler

  1 ziyaretçi

  iyi adamın 10 günü oyuncuları ikizler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Netflix'e damga vuran İyi Adamın 10 Günü oyuncuları kim? İşte İyi Adamın 10 Günü konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı

  Netflix'e damga vuran İyi Adamın 10 Günü oyuncuları kim? İşte İyi Adamın 10 Günü konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı

  Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan “İyi Adamın On Günü” adlı filmi Ezel, Karadayı, Son ve İçerde gibi kaliteli dizilerle tanıdığımız yönetmen Uluç Bayraktar imzasını taşıyor. Senaryosu ise Mehmet Eroğlu ve Damla Serim'in kaleminden çıkıyor. Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan gerilim filminde kötülüklerle dolu dünyada iyi biri olmak için çabalayan özel dedektif Sadık’ın insan kaçakçılarının ve katillerin dünyasına adım atışını ve yaşadıklarını izleyeceğiz. Film özünde 'İyi bir adam' olarak tanınan Sadık üzerinden 'iyi' bir insan olmanın anlamını sorgulatacak izleyicilerine. ‘İyi Adamın 10 Günü’ filmin detayları haberimizde.İşte, İyi Adamın 10 Günü filminin konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı…

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİ KONUSU NEDİR?

  Nejat İşler'in canlandırdığı Sadık, eski karısının ihaneti sonucu kendini parmaklıklar arkasında bulur. Hapisten çıktıktan sonra avukatlık mesleğini kaybetmiş, yaşadığı acı tecrübeleriyle “Sadık” biri olarak değil “adil” biri olarak hayatına devam eden biridir artık. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizginin bulanıklaştığını fark eden Sadık, kayıp bir çocuğu bulma görevi alır ve İstanbul’un arka sokaklarında, izbe mekanlarında yaşanan türlü pisliklerde dolaşarak kayıp vakasını çözmeye çalışır. Zorlu bir vaka üzerinde çalışırken yolunun kesiştiği dört kadın işleri daha da çıkılamaz bir hale sokar. İnsan kaçakçıları ve katillerin kötülüklerle dolu yaşamında 'iyi' insan olmak için savaşan bir dedektif Sadık’ın karanlık tarafa geçişini göreceğiz…

  Kitabın tanıtımı ise şu şekilde:

  Dört kadın ve bir adam. Kadınlardan en alımlısı ona ihanet etti; en zengini ondan çetrefil bir bilmece çözmesini istedi; en kurnazı labirentten çıkışı gösterdi; en seveceni ise hayatını hiç olmadığı kadar güzelleştirdi… On günde olup biten bir muamma… Kayıp bir meleğin peşine düşen herkesçe “iyi bir adam” olarak bilinen eski avukat Sadık’ın hafiyelik ve hayatındaki kadınlarla yüzleşme hikâyesi… İyi Adamın On Günü, Mehmet Eroğlu’nun dünyasında ayrıksı duracak yeni ve kıymetli bir parça. Katman katman açılan; yalanlarla, hazlarla ve esrarengiz cinayetlerle örülü şaşırtıcı bir polisiye. “Adalet, adalet dedin mi, Alyoşa ya da Mişkin kalmak mümkün değil.”

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİNİN OYUNCULARI

  Netflix’te yayınlanan İyi Adamın 10 Günü filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve karakterleri şöyle:

  Nejat İşler (Sadık)

  Usta oyuncu Nejat İşler 28 Şubat 1972 İstanbul doğumlu. 'Behzat Ç.' ve 'Saygı' dizilerinde 'Ercüment Çözer' karakteriyle izleyenlerin hafızasında yer edindi. Çekmiş olduğu diziler ve filmler Türkiye'nin en popüler dizi ve filmleri arasında yer alıyor. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde başrol Sadık karakterini canlandırıyor. Karakteri ise şöyle:

  Sadık hayatı boş vermiş eski bir avukat. Avukat olduğunu kardeşi bile bilmiyor. Yeter’in oğlu Tevfik’i bulmaya görevi alan Sadık,zorlu bir vaka üzerinde çalışır…

  Nur Fettahoğlu (Rezzan)

  Oyuncu ve eski spiker Nur Fettahoğlu 12 Kasım 1980, Almanya doğumlu. Aşk-ı Memnu'daki "Peyker Yöreoğlu" rolüyle tanınan başarılı oyuncu, Kurtlar Vadisi Filistin filminde Necati Şaşmaz ile başrolü paylaşmıştı. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide "Mahidevran Sultan" rolüyle izleyicileri  beğenisini kazanan Fettahoğlu, yardımcı başrol olarak birçok ödül aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Rezzan karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Rezzan, Sadık’ın eski karısı. Arif ile evlidir. Sadık’la 6 yıldır görüşmemiş ancak hapse girmekten korktuğu için Sadık’tan yardım dilemek zorundadır. Sadık’ın üstüne suçu yıkmak karşılığında ise kız çocuğunun doğacağını söyler.

  Nur Fettahoğlu kimdir?

  İlayda Alişan (Seval-Fatoş)

  Genç ve başarılı oyuncu İlayda Alişan 26 Şubat 1996 İstanbul doğumlu. Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Hakan Muhafız, Masumiyet gibi çok izlenen dizilerde rol aldı. Oyunculuk alanında başarı sağlayan oyuncu, En İyi Influencer ve Yıldızı parlayanlar ödülü aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Rezzan karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Seval, Sadık’ın komşusudur ve hayat kadınlığı yapmaktadır.

  Barış Falay (Macit)

  Barış Falay, 9 Nisan 1972 Balıkesir doğumlu. İlk yükselişini Aliye adlı dizide canlandırdığı "Mücahit" karakteriyle yapan başarılı oyuncu son olarak Paramparça, Menajerimi Ara, Ömer gibi dizilerde rol aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Macit karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Zengin iş adamı Macit, Tevfik’in kızı Hatice ile sevgilidir. Tevfik ise Macit’in adamıdır.

  Erdal Yıldız (Abi lakaplı Mafya)

  Sinema ve dizi oyuncusu Erdal Yıldız 1 Ocak 1966 Tunceli doğumlu. Almanya'da oyunculuk kariyerine adım atan başarılı oyuncu, Almanya da hapishanelerde bulunan gençlere dört sene boyunca tiyatro dersleri verdi. Ottoman Rising, Halka, Terzi, Blond: Eva Blond, Alyans, Einsatz Hamburg Süd gibi yapımlarda rol aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde mafyayı canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Pis işler içinde olan Mafya Erdal, Sadık’ın Tevfiği aradığını öğrenir ve izine rastladığı an kendisinden sürekli bilgi almaya çalışır.

  İlayda Akdoğan (Hatice)

  Genç oyuncu ve Youtuber İlayda Akdoğan 21 Temmuz 1998 İstanbul doğumlu. Kariyerine 2004 yılında altı yaşında En İyi Arkadaşım adlı bir çocuk şovunda yer alarak başlamış, Mustang, Bez bebek, Sevgili dünürüm, Afacanlar Kampı ve En İyi Arkadaşım, Oyunbozan ve Dolunay gibi yapımlarda rol aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Hatice karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Şımarık bir karaktere sahip olan Hatice, Tevfik’in kardeşi, Macit’in ise sevgilisidir.

  Ata Artman (Tevfik)

  Ata Artman 13 Şubat 1988 Ankara doğumlu. İyi Adamın 10 Günü adlı yapım ile tanınıyor. Filmdeki karakteri şöyle:

  1 aydır kayıp olan Tevfik Yeter’in büyük oğlu. Cinayete kurban gittiği düşünülmektedir. Temiz bir çocuk gibi gözükse de kaçırılmadan son zamanlarında bozulmuş eskortları pazarlamaya başlamıştır.

  Esra Ronabar (Avukat Maide)

  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Esra Ronabar 19 Temmuz 1978 İzmir doğumlu. 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Murat Han, Ekin Koç ve Demet Özdemir ile birlikte başrol oynadı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Mailde karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Maide, Sadık ve Rezzan’ın fakülteden arkadaşıdır.

  Şenay Gürler (Meral Çimen)

  Sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu. Şenay Gürler 8 Haziran 1966 İzmir doğumlu. ‘Korkuyorum Anne’ filmi ile 2006 SİYAD en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Avrupa Yakası, Acemi Cadı, Yeni Baştan, Küçük Sırlar, Hayat Devam Ediyor, Görüş Günü Kadınları, Kaçak Gelinler, Çukur ve Şahsiyet gibi pek çok yapımda rol aldı. İyi Adamın 10 Günlüğü filmde Meral karakterini canlandırıyor. Filmdeki karakteri ise şöyle:

  Meral, Sadık’ın tiyatrodan yakın arkadaşıdır.

  Rıza Kocaoğlu

  Sinema ve dizi oyuncusu Rıza Kocaoğlu 1979 İzmir doğumlu. Kuzey Güney, Ezel, İçerde, Çukur gibi önemli yapımlarda canlandırdığı roller ile izleyicinin beğenisini kazanan Kocaoğlu, Çukur dizisinde Aliço karakteri ile hafızalarda yer edindi. Son olarak Netflix’te yayınlanan İyi Adamın 10 Günlüğü filmde rol alıyor.

  Yurdaer Okur (Arif)

  Oyuncu ve tiyatro yönetmeni Yurdaer Okur 29 Ekim 1974 Rize doğumlu. Fransa-Türkiye ortak yapımı olan Estelle Bonnet-Gérard'ın Chemins d'O (Güneşin Doğuşu) adlı filminde, Dadı, Evdeki Yabancı, Ferhunde Hanımlar Alparslan: Büyük Selçuklu, Kefaret, Hakan: Muhafız gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ NEREDE ÇEKİLDİ?

  Ay Yapım imzalı İyi Adamın 10 Günü filminin çekimleri, İstanbul'un tarihi ilçelerinde gerçekleştirildi.

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİ UYARLAMA MI?

  İyi Adamın 10 Günü filmi, Mehmet Eroğlu'nun 2019 yılında seri halinde yayımlattığı kitaplardan uyarlama. İyi Adamın On Günü ile başlayıp Kötü Adamın On Günü ile devam eden ve Meraklı Adamın On Günü ile sona eren polisiye üçlemesinden uyarlandı. Film eğer yeterli ilgiyi görürse, diğer iki kitap da filme uyarlanacak.

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI!

  10 Şubat 2023’t yayınlanması beklenen İyi Adamın 10 Günü film, 6 Şubat Kahramanmaraş’ta yaşanan büyük ve üzücü depremin ardından ertelendi ve 3 Mart 2023 tarihinde Netflix platformunda yayınlandı. İşte, çok konuşulan İyi Adamın 10 Günü fragmanı:

  Yazı kaynağı : www.mavikadin.com

  İyi Adamın 10 Günü filminin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İyi Adamın 10 Günü uyarlama mı, nerede yayınlanıyor?

  İyi Adamın 10 Günü filminin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İyi Adamın 10 Günü uyarlama mı, nerede yayınlanıyor?

  Son dönemde peş peşe yayınladığı Türk yapımlarıyla dikkatleri çeken dijital dizi ve sinema izleme platformu Netflix, yine iddialı bir yapıma imza attı. Nejat İşler’in başrolünde yer aldığı ve birçok kişinin merakla beklediği İyi Adamın 10 Günü dün yayınlandı.

  Normal şartlar altında filmin 10 Şubat’ta yayınlanması bekleniyordu fakat Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremler nedeniyle gösterimi ertelendi. Bu ertelemenin ardından dün sabah saatlerinde Netflix’te yayınlandı.

  Peki İyi Adamın 10 Günü filminin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İyi Adamın 10 Günü uyarlama mı, nerede yayınlanıyor? İşte tüm soruların cevapları…

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

  Film özünde “iyi bir adam” olmayı odak noktasına alıyor ve iyilik, kötülük kavramlarını tartışmaya açıyor. İyi bir adam olarak tanınan Sadık’ın hikayesinin temelinde iyi olmanın anlamını bulmayı hedefleyen İyi Adamın 10 Günü, birçok ahlaki normu da masaya yatıracak.

  Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin kötülüklerle dolu yaşamında 'iyi' insan olmak için savaşan bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bir vaka üzerinde çalışan Sadık ile yolları kesişen dört kadın, işleri normalde olduğundan daha karmaşık hale getiriyor. Peki iyi bir adam olmak ya da iyi olmaya çalışmak adaleti bulmak için yeterli mi? Sadık zorlu davayı çözmeye çalışırken, iyilik ve kötülük arasındaki keskin çizgi, git gide daha da bulanıklaşıyor. Bu aşamada Sadık’ın karanlık tarafa geçişini göreceğiz.

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

  İYİ ADAMIN 10 GÜNÜ FİLMİ UYARLAMA MI?

  Kısa süre içerisinde popüler olması beklenen İyi Adamın 10 Günü, Mehmet Eroğlu’nun seri halinde yayımlattığı kitaplardan uyarlama. Gerilim temalı bu serinin kitapları sırasıyla şu şekilde:

  İyi Adamın On Günü, Kötü Adamın On Günü ve Meraklı Adamın On Günü. Film eğer yeterli ilgiyi görürse, diğer iki kitap da filme uyarlanacak.

  Kitabın tanıtımı şu şekilde:

  “Dört kadın ve bir adam. Kadınlardan en alımlısı ona ihanet etti; en zengini ondan çetrefil bir bilmece çözmesini istedi; en kurnazı labirentten çıkışı gösterdi; en seveceni ise hayatını hiç olmadığı kadar güzelleştirdi… On günde olup biten bir muamma… Kayıp bir meleğin peşine düşen herkesçe “iyi bir adam” olarak bilinen eski avukat Sadık’ın hafiyelik ve hayatındaki kadınlarla yüzleşme hikâyesi… İyi Adamın On Günü, Mehmet Eroğlu’nun dünyasında ayrıksı duracak yeni ve kıymetli bir parça. Katman katman açılan; yalanlarla, hazlarla ve esrarengiz cinayetlerle örülü şaşırtıcı bir polisiye. “Adalet, adalet dedin mi, Alyoşa ya da Mişkin kalmak mümkün değil.”

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  İyi Adamın 10 Günü

  İyi Adamın 10 Günü'nden yeni fragman!

  İyi Adamın 10 Günü'nden yeni fragman!

  Başrolünde Nejat İşler'in yer aldığı 'İyi Adamın 10 Günü' filminin resmi fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği film, 10 Şubat'ta Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

  Yazar Mehmet Eroğlu'nun, İyi Adamın On Gu¨nu¨, Kötu¨ Adamın On Gu¨nu¨ ve Meraklı Adamın On Günü adlı üçlemesinin ilk kitabından uyarlanan filmin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstleniyor.

  Filmin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve  Kadir Çermik gibi başarılı isimler yer alıyor.

  Gerilim temalı film, Nejat İşler'in canlandırdığı özel dedektif Sadık'ın, mafyanın, insan kaçakçılarının ve katillerin dünyasına adım atışını ve yaşadıklarını ele alıyor.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap