Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istinye üniversitesi sağlık uygulama ve araştırma merkezi esenyurt

  1 ziyaretçi

  istinye üniversitesi sağlık uygulama ve araştırma merkezi esenyurt bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir


  İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Hospital’ın kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla “Sağlık Hizmetinde Mükemmeliyet” vizyonuna sahiptir. Aralık 2016 tarihinde kapılarını açan İstinye Üniversitesi Liv Hospital Bahçeşehir, MLP Care’in sağlık alanındaki çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kurulmuştur.

  medicalpark.com.tr

  [email protected]suhastanesi.com

  0212 979 40 00

  Yazı kaynağı : www.istinye.edu.tr

  İstinye Üniversitesi Hastanesi

  İstinye Üniversitesi Hastanesi

  İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir

  İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Hospital’ın kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla “sağlık hizmetinde mükemmeliyet” vizyonuna sahiptir.

  Aralık 2016 tarihinde kapılarını açan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir, MLP Care’in sağlık alanındaki çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kurulmuştur. Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmekle beraber, organ nakli nerkezi, damar sağlığı merkezi, omurga sağlığı merkezi, ağrı merkezi, inme merkezi, konuşma ve dil terapisi polikliniği, uyku bozuklukları merkezi, psiko-diyet polikliniği, saç ekim merkezi, medikal estetik bölümü, medikal onkoloji/onkolojik cerrahiler, obezite cerrahisi, el cerrahisi, tüp bebek (IVF) merkezi, palyatif bakım merkezi, girişimsel radyoloji ve ileri girişimsel radyoloji gibi multidisipliner branşları da tek çatı altında buluşturmaktadır. İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir , “çocuk yoğun bakım ünitesi” de bulunan sayılı hastanelerden biridir.

  Tam Donanımlı Sağlık Üssü

  62.500 metre kare kapalı alana sahip 21 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebilmektedir. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 30 adet gözlem odası bulunan hastanenin “Acil” bölümünde ise uzman hekimler görev yapmaktadır.

  Kadın hastalıkları ve doğum, dahiliye, çocuk hastalıkları, kardiyoloji, ağız ve diş sağlığı, el cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, beyin ve sinir cerrahisi, estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ile inme merkezi de 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak hizmet vermektedir. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir’de, 394 yatak kapasitesi (ek bina dahil), 10 palyatif bakım yatağı, 12 ameliyathane (1 ÜYTE+2 GÖZ), 94 yoğun bakım/gözlem yatak kapasitesi ve acil durum transferleri için bir adet helikopter pisti bulunmaktadır.

  Sağlığa Otel Konforu

  Kapsamlı hizmet anlayışıyla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti veren İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarda, hasta ve hasta yakınları 5 yıldızlı otel konforunda ağırlanmakta, tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda hizmet bulunmaktadır. İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi lobi bölümünde ise misafirlerini güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle ağırlayan bir cafe/bistro da bulunmaktadır.

  Ulaşım

  İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Hastanesi İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde yer almaktadır. Üçüncü Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM ve E5 bağlantı yollarına yakınlığıyla çok sayıda ulaşım seçeneğine sahip olan hastane, Akbatı AVM/Residence karşısındaki lokasyonuyla da toplu ulaşımın en kolay adreslerinden birinde hizmet vermektedir.

  İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa

  İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

  Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa ; eğitim ve bilimsel çalışmalarıyla da sağlık alanında fark yaratıyor.

  81’i yoğun bakım yatağı olmak üzere 517 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathaneye sahip İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa’da tüm branşlarda dünya standartlarında hizmet verilmekle birlikte; diyabet, obezite, hipertansiyon, kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklar ile çağımızın hastalığı olarak kabul edilen kanser hastalıklarının tanı ve tedavisinde modern teknolojiler eşliğinde en güncel tıbbi ve cerrahi yöntemler uygulanıyor.

  Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan üniversite hastanesinin VM katında ise misafirlere modern ve şık bir çizgide hizmet veriliyor.

  İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa merkezi konumu sayesinde ulaşımda da avantaj sağlıyor. Gaziosmanpaşa meydanına birkaç dakika yürüyüş mesafesindeki üniversite hastanesine çok sayıda toplu ulaşım olanağı da  bulunuyor.

  Yazı kaynağı : www.medicalpark.com.tr

  İstinye Üniversitesi Hastanesi Esenyurt Şikayetleri - Şikayetvar

  İstinye Üniversitesi Hastanesi - Şikayetvar

  İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Esenyurt

  İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Esenyurt

   İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Esenkent Esenyurt


       HAKKIMIZDA     

  İstinye Üniversitesi, "Liv Hospital”, “Medical Park " ve "VM Medical Park" olmak üzere üç ayrı hastane markasını tek çatı altında buluşturan MLPCare Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

  Kendisini fark yaratacak eğitim ve araştırmaya adamış başarılı akademik kadrosu ile İstinye Üniversitesi, öğrencilerine var olan bilgiyi aktararak kendi alanlarında güçlü bir donanım sağlarken, eğitim ve araştırma performansı ile yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunarak Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

  Öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerinde uygulayan İstinye Üniversitesi, bilim ve araştırma merkezi olma vizyonu doğrultusunda, öğretim üyelerinin araştırmaları ile bilimin sınırlarını genişletmeyi, bilimsel gelişmelerden edinilen bulguları toplumun refahı için uygulamaya geçirmeyi ve bununla birlikte topluma kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Öğretim, araştırma ve toplum hizmetleri etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek, öğrencilerine geniş tabanlı bir bilgi yelpazesinin yanı sıra, teknoloji ve sanatı da kapsayan bir öğrenme ve ilerleme ortamı sunar.

  Öğrencilerini liderlik yetenekleri ile donatılmış, bilimin gücüne güvenen, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, eleştirel düşünebilen; insani ve etik değerlere sahip, kendini geliştirme ve yaratıcılığını kullanma alışkanlığı edinmiş bireyler olarak yetiştirir. Mezunlarını, MLPCare Grubu çatısı altında birleşen Liv Hospital, Medical Park ve VM Medical Park başta olmak üzere, İstinye Üniversitesi’nde edindikleri bu yetenekleri kullanabilecekleri çalışma ortamlarına yönlendirir.

  İstinye Üniversitesi, geleceğin yetkin, yaratıcı ve ileri görüşlü bireylerini bünyesinde yetiştirerek toplumumuzun sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamayı ve insanlığın ilerlemesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

       VİZYONUMUZ     

  İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Concept’in kusursuz hizmet anlayışını buluşturan İstinye Üniversite Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla ‘sağlık hizmetinde mükemmeliyete ulaşmayı’ hedefliyor.

  Aralık 2016 tarihinde İstanbul Esenyurt’ta kapılarını açan İstinye Üniversite Hastanesi; Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital’ın çatı şirketi MLP Care’in sağlık alanındaki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıyla kuruldu. Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi; kardiyolojiden genel cerrahiye, kadın doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabul ediyor.

  İstinye Üniversite Hastanesi, ayrıca adını “Leading International Vision” (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan; ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Liv Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışıyla da hasta kabul ediyor. “Liv Concept” adıyla sunulan bu hizmetle İstinye Üniversite Hastanesi, bölgenin sağlığa yönelik farklı beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

       TAM DONANIMLI SAĞLIK ÜSSÜ     

  22 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle de bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebiliyor. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 16 adet gözlem odası bulunan hastanenin “Acil” bölümünde ise 7 gün 24 saat uzman hekimler görev yapıyor. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü İstinye Üniversite Hastanesi’nde 300’ü aşkın yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, 94 yoğun bakım/gözlem yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor.

       SAĞLIĞA OTEL KONFORU     

  360 derece hizmet anlayışıyla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti veren İstinye Üniversite Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutuluyor. Bu amaçla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarda 5 yıldızlı otel konforu sunuluyor. Tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda özel hizmet veriliyot. Otopark, ATM, ibadethane ve kuaför, hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği hizmetler arasında yer alıyor. İstinye Üniversite Hastanesi içinde misafirlerini güler yüzlü hizmeti ve lezzetli menüsüyle ağırlayacak bir Cafe/Bistro da bulunuyor.

       ULAŞIM     

  İstinye Üniversite Hastanesi İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde yer alıyor. Üçüncü Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, TEM ve E5 bağlantı yollarına yakınlığıyla çok sayıda ulaşım seçeneğine sahip olan hastane, Akbatı AVM/Residence karşısındaki lokasyonuyla da toplu ulaşımın en kolay adreslerinden birinde hizmet veriyor.

  Yazı kaynağı : www.bahcesehirfirmarehberi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap