Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istanbulda okullar tatil mi 13 ocak

  1 ziyaretçi

  istanbulda okullar tatil mi 13 ocak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son Dakika okullar tatil mi? Bugün (13 Ocak) okullar tatil mi oldu? Açıklama geldi... - Son Dakika Haberleri Milliyet

  VALİLİK AÇIKLADI: 13 Ocak 2022 yarın okullar tatil mi? 13 Ocak İstanbul, Ankara, Bursa kar tatili var mı?

  VALİLİK AÇIKLADI: 13 Ocak 2022 yarın okullar tatil mi? 13 Ocak İstanbul, Ankara, Bursa kar tatili var mı?

  13 Ocak 2022 Perşembe okullar tatil mi? Kara kış ve kar yağışı yurt genelinde etkili olmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü bu akşam için başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’nde bir çok ili kar yağışı konusunda uyardı. Meteoroloji’den yapılan uyarılar sonrasında ise 13 Ocak 2022 yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki 13 Ocak 2022 yarın okul var mı? 13 Ocak yarın hangi illerde okullar tatil olacak? 13 Ocak İstanbul, Ankara, Bursa kar tatili var mı?

  13 OCAK 2022 YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

  13 Ocak 2022 Perşembe günü için Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından peş peşe uyarılar yayınlandı. Başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’nde bulunan bütün illerde önce karla karışık yağmur, ardından da kar yağışı etkili olacak. Öğrenci ve veliler ise 13 Ocak 2022 yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki İstanbul’da 13 Ocak 2022 Perşembe okullar tatil olacak mı? Şu ana kadar İstanbul Valiliği ya da Marmara Bölgesi’nde bulunan diğer illerin valiliklerden herhangi bir açıklama gelmedi. Kar tatili açıklaması olması halinde haberlerimizde sizlerle paylaşacağız.

  valilik-acikladi-13-ocak-2022-yarin-okullar-tatil-mi-13-ocak-istanbul-ankara-bursa-kar-tatili-v-2

  YARIN HANGİ İLLERDE OKULLAR TATİL?

  Sadece Marmara Bölgesi’nde değil yurt genelinde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Tunceli’de günlerdir devam eden kar yağışı nedeniyle Ovacık, Pülümür, Hozat ve Nazimiye ilçelerinde eğitime 3 gün süre ile ara verildi. Ovacık, Pülümür ve Nizamiye ilçelerinde eğitim tüm kademelerde dururken Hozat ilçesinde taşımalı eğitim bir gün süre ile durdu. Ayrıca kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personeller de bir gün süreyle idari izinli sayılacak.

  Yazı kaynağı : www.tumhaber.com

  İstanbul’da Yarın Okullar Tatil mi Edildi? 13 Ocak Perşembe İstanbul’da Okullar Tatil mi?

  13 Ocak �stanbul'da okullar tatil mi? Bug�n �stanbul'da okullar tatil olacak m�?

  Yarın okullar tatil mi? 13 Ocak 2022 Perşembe kar tatili olan iller ve ilçeler

  Yarın okullar tatil mi? 13 Ocak 2022 Perşembe kar tatili olan iller ve ilçeler

  Türkiye'nin birçok şehrinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil ilan edildi. öğrenciler ve veliler yaşadıkları şehirde okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. Meteoroloji'nin uyarılarının ardından yurt genelinde çeşitli illerde kar yağışı etkisini gösterirken öğrencilerin de kar tatili konusunda bir beklentisi oluştu. Peli yarın 13 Ocak Perşembe günü okullar tatil olacak mı?

  13 Ocak Perşembe yarın hangi illerde okullar tatil olacak? Bugün okullar tatil mi? Kar tatili olan iller hangileri? MEB Valilik açıklamaları...

  KIRKLARELİ

  Kırklareli'de etkili olan fırtına nedeniyle binaların çatıları uçtu, ağaçlar devrildi. İl merkezi ve Kofçaz ilçesinde, eğitim- öğretime 1 gün ara verildi.

  Kırklareli ve bazı ilçelerinde şiddetli fırtına binaların çatılarını uçurup, ağaçları devirdi, bazı binalardaki dairelerin camları kırıldı.

  Uçan çatıların üzerine düştüğü bazı araçlarda ise hasar meydana geldi. Pınarhisar ilçesinde fırtına nedeniyle Koloğlu İlkokulu'nun girişi yıkıldı.

  Kırklareli Valiliği, fırtına nedeniyle il merkezi ve Kofçaz ilçesinde 12 Ocak günü eğitime 1 gün ara verildiğini açıkladı. Açıklamada,

  "İlimiz Merkezinde ve Kofçaz İlçemizde olumsuz hava koşulları sebebiyle; resmi- özel tüm okullar ile bağlı bütün eğitim kurumlarında 'yüz yüze eğitim' faaliyetlerine 12 Ocak 2022 Çarşamba günü 1 gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl ve engelliler ile hamile personelimiz de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın, belirlenen tatil süresince idari izinli sayılacaklardır" denildi.

  DENİZLİ

  Denizli'nin Çameli ilçesinde, kar nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

  Çameli Kaymakamlığından yapılan açıklamada, kar yağışı sebebiyle ilçe genelinde 12 Ocak çarşamba günü yüz yüze eğitime ara verildiği belirtildi.

  Olumsuz hava şartlarının insan sağlığını ve trafik güvenliğini tehlike oluşturabileceği belirtilen açıklamada, engelli ve hamile kamu çalışanlarının da yarın izinli sayılacağı kaydedildi.

  Eğitim ve öğretimin yarın uzaktan devam edileceği belirtildi.

  ÇANAKKALE

  Çanakkale'de yarın beklenen olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle, taşımalı ve köy okullarında eğitime 1 gün ara verildiği bildirildi.

  Valilikten yapılan açıklamada, yarın bölge genelinde hava şartlarında olumsuzluk yaşanmasının ve kar yağışının beklendiği belirtildi.

  Bu nedenle, il genelinde taşımalı eğitime 1 gün ara verildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

  "Yine il genelinde köy okullarımızda ve bu okullarda görev yapan öğretmenlerimizin birçoğu il ve ilçe merkezlerinden günübirlik bu okullara gidip geldikleri ve öğrencilerinin büyük kısmı eğitime taşıma yoluyla eriştikleri için, yarın eğitim ve öğretime 1 gün ara verilecektir. Bu kapsamdaki öğrencilerimiz, eğitimlerine EBA üzerinden devam edebileceklerdir. Taşımalı eğitim dışındaki eğitime ara verilmesi kararı, oluşan şartlara göre ilçe bazında kaymakamlıklarımızca değerlendirilerek alınacak olup, bu kararlar en kısa sürede kamuoyu ile paylaşılacaktır.

  Ayrıca, aynı gün il genelinde kronik hastalığı bulunan , hamile ile engelli personeller 1 gün idari izinli sayılacaklardır."

  TUNCELİ

  Tunceli`nin Ovacık ilçesinde 3 gündür etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kar kalınlığının 70 santimetreyi bulduğu ilçede eğitime verilen ara bir gün daha uzatıldı. Kamu kurumlarında çalışan hamile ve engelli personel de izinli sayılacak.

  İstanbul ili için henüz kar tatili açıklaması bulunmuyor. Konu ile ilgili resmi açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde olacaktır.

  KONYA

  Konya'nın Derebucak ilçesinde kar yağışı sebebiyle yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. Derebucak'da yoğun kar yağışı nedeniyle İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile tüm eğitim kurumlarında çarşamba günü yüz yüze eğitime ara verildi.

  Uzaktan eğitim kararı alınan ilçede, engelli ve hamile kamu görevlileri de idari izinli sayılacak.

  BİNGÖL

  Bingöl'ün Karlıova ilçesinde, dün geceden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün süreyle ara verildi.

  Karlıova ilçesinde etkili olan yoğun kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Dün gece saatlerinde başlayıp gündüz de etkisini sürdüren kar yağışıyla evler, araçlar ve caddeler karla kaplandı.

  Kar kalınlığının yüksek kesimlerde 1 metreye ulaştığı ilçede, eğitime 2 gün ara verildi. Kara Yolları Bölge Müdürlüğü ve İl Özel İdaresi ekiplerinin, yolların kapanmaması için çalışmaları sürüyor.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  13 Ocak okullar tatil mi? İstanbul Valiliği 13 Ocak okullar tatil mi açıklama yapıldı mı?

  13 Ocak okullar tatil mi? İstanbul Valiliği 13 Ocak okullar tatil mi açıklama yapıldı mı?

  13 Ocak Perşembe günü İstanbul’da kar yağışının etkili olması bekleniyor. Bu sebeple yarın okulların olup olmayacağı merak konusu.

  13 Ocak okullar tatil mi? İstanbul Valiliği 13 Ocak okullar tatil mi açıklama yapıldı mı?

  İstanbul’un yüksek bölgelerinde kar yağışı başladı. Kar yağışının akşam saatlerinde şiddetini artırması bekleniyor. Bu sebeple hem öğrenciler hem de aileleri yarın yani 13 Ocak Perşembe günü okulların tatil olup olmayacağını araştırmaya başladı.

  Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) Genel Müdürü Serkan Tütüncü, "7 binin üzerinde personel ve bin 500'ün üzerinde araç, iş makinesi hazır. 7/24 vardiya düzenine geçilecek ve çalışmalarımızı merkezimiz üzerinden gerçekleştireceğiz” dedi.

  İstanbul’da yarın okulların tatil olup olmayacağına ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Konu hakkında açıklama geldiğinde haberlerimizde yer vereceğiz.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap