Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istanbul mobilya fuarı 2023 ne zaman

  1 ziyaretçi

  istanbul mobilya fuarı 2023 ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Mobilya Fuarı 24-29 OCAK 2023

  Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları kesiştiren İstanbul’da Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

  İki fuar merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörleri bir araya gelecek.

  Türk Mobilya Üreticileri IIFF 2023'te ikinci kez tarih yazacak!

  Türk mobilya sektörü, en büyük global buluşmalarından biri olan IIFF2023 İstanbul Mobilya Fuarı'na hazırlanıyor. 25 milyar dolarlık üretim kapasitesi ile dünyanın ilk 5 ihracatçısı konumuna yükselmek isteyen mobilya sektörü, 24-29 Ocak 2023 tarihleri arasında düzenlenecek fuarda TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi ve İstanbul Fuar Merkezi'nde (İFM) toplam 28 salonda 1.000'den fazla katılımcı firma ve 3.000'in üzerinde markaya ev sahipliği yapacak.

  İki ayrı fuar merkezinde tam zamanlı gerçekleşecek IIFF 2023'te İFM'de modern-modüler mobilyalar, yatak ve bazalar, bahçe mobilyaları, ofis ve okul mobilyaları, aksesuar ve kumaş ürünlerini sergilerken; TÜYAP' ta ise modern-modüler mobilyalar, lüks mobilyalar ve çocuk genç odası mobilyaları yer alacak.

  2023 İstanbul Mobilya Fuarı'na Katılan Üye Firmalarımız

  Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan IIFF 2023 – İstanbul Mobilya Fuarı’nda Üye firmalarımız ile birlikte yer alacağız.
  Online ziyaretçi davetiyesi almak için fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  www.istanbulmobilyafuari.com


  Yazı kaynağı : mosder.org.tr

  Yazı kaynağı : www.mobsad.com

  İstanbul Mobilya Fuarı

  İstanbul Mobilya Fuarı 2023

  İstanbul Mobilya Fuarı 2023

  İstanbul Mobilya Fuarı

  ​Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları kesiştiren İstanbul’daAvrupa’nın en büyük mobilya fuarına imza atıyoruz.Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul FUar Merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörlerini bir araya getiriyoruz. Lüks Mobilyalar , Modern-Modüler Mobilyalar , Ofis-Okul-Eğitim Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları ,Bebek-Çocuk-Genç Odası Mobilyaları, Yatak/Baza,  Aksesuarların buluduğu farklı ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarda Türk Mobilyasını dünyanın beğenisine sunacak.

  ÜRÜN GRUPLARI

  Fuar İstatistikleri 2022:

  İletişim:
  Tel: +90 (212) 867 11 00
  Fax: +90(212) 886 67 37
  E-posta: [email protected]

  İlgili kişi:

  Fethi GÜRSOYTRAK - Satış Grup Müdürü
  Tel: +90530 641 35 09
  E-posta: [email protected]

  District of Istanbul - Buyukcekmece

  District of Istanbul - Yeşilköy

  Yazı kaynağı : www.expointurkey.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap