Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istanbul medipol üniversitesi nerede

  1 ziyaretçi

  istanbul medipol üniversitesi nerede bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ulaşım ve İletişim

  Yerleşkelerimiz

  Medipol Üniversitesi

  Kavacık Yerleşkesi

  İletişim

  Tıp Fakültesi

  Tıp Fakültesi

  %30 İngilizce Program

  Tıp Fakültesi, İstanbul Medipol Üniversitesinin araştırmacı eğitim ekolüne bağlı olarak araştırmacı hekim yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerini bir tıp öğrencisi olmanın ötesinde konumlandırmakta, bir araştırma sürecini tasarlayıp yürütebilecek kadar deneyim kazandırmaktadır. Öğrencilerimizin eleştirel muhakeme yapabilen, bağımsız düşünebilme kapasitesi olan, temel tıp ve klinik bilimler alanlarında bilimsel çalışmalar yapabilecek hekimler olarak yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

  Yurt Dışında İngilizce Eğitimi 

  Tıp Fakültesine yerleştiği puan türünde ilk 100'e giren öğrencilerin ABD'deki barınma ve İngilizce Hazırlık Eğitimi giderleri ile her yıl Mütevelli Heyeti'nin belirlediği kontenjan dahilindeki öğrencilerin eğitim giderleri üniversitemizce karşılanacaktır.

  Benzersiz Akademik Kadro

  Öğrenci başına düşen öğretim üyesi bakımından Türkiye ortalamasının üzerinde olan fakültemizde, her öğrenciye bir danışman atanmakta ve bu danışmanlar kayıttan mezuniyete kadar eğitimleri süresince öğrencilerimize ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sunmaktadır.

  4 Hastane Bir Arada

  Medipol Mega Üniversite Hastanesi, bünyesinde Genel Hastane, Onkoloji Hastanesi, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastanesi olmak üzere 4 hastaneyi barındırmaktadır. 470 yatak kapasitesi, 133 yoğun bakım ünitesi, 246 poliklinik odası ve 25 ameliyathaneyi bünyesinde barındıran hastane, akıllı sistemlerle donatılmış altyapı ve teknolojiyi hasta odaklı üstün hizmet yaklaşımı ile bütünlemektedir.

  Diploman Yurt Dışında da Tanınsın!

  Tıp doktorluğu için öngörülen altı yıllık eğitim süresini başarıyla tamamlayanlara Tıp Doktorluğu Diploması verilmektedir. Bu diploma, Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi Yaşam Boyu Öğrenme (EQF-LLL) 7. seviye düzeyindedir. Mezunlarımızın edindikleri tıp diploması yurt dışında da geçerlidir.

  Galeri

  Yazı kaynağı : www.medipol.edu.tr

  Kavacık Yerleşkesi

  Haliç Yerleşkesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap