Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istanbul esenyurt belediyesi hangi partiden

  1 ziyaretçi

  istanbul esenyurt belediyesi hangi partiden bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Esenyurt Seçim Sonuçları: 31 Mart 2019 İstanbul Esenyurt Yerel Seçim Sonuçları

  Seçim Sonuçları - 23 Haziran 2019 İstanbul Seçim Sonuçları - NTV

  Esenyurt belediyesi hangi partiden

  Esenyurt belediyesi hangi partiden

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0096 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Esenyurt seçim sonuçları 2019 İstanbul Esenyurt'ta hangi parti kazandı

  Esenyurt seçim sonuçları 2019 İstanbul Esenyurt'ta hangi parti kazandı

  İstanbul’ın en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt seçim sonuçları son dakika açıklandı mı? Esenyurt'ta AK Parti adayı Azmi Ekinci mi CHP adayı Kemal Deniz Bozkurt mu kazandı? Yaklaşık 57 milyon 58 bin 636 seçmen 194 bin 390 sandıkta oy kullandı. Tüm yurtta oy verme işlemi sona ermesiyle birlikte yerel seçim sonuçları merak ediliyor. İstanbul 31 Mart yerel seçim sonuçları kim önde? Binali Yıldırım ne kadar oy aldı? Ekrem İmamoğlu ne kadar oy aldı? Esenyurt'da kim kazanda? Milyonlarca seçmenin sandık başına gittiği İstanbul'da yerel seçim sonuçları merak ediliyor. İşte Bağcılar seçim sonuçları 31 Mart 2019 Bağcılar yerel seçim sonuçları…

  31 Mart 2019 İstanbul Esenyurt yerel seçimi kim kazandı? Türkiye yerel seçimler için sandık başına gitti. Yaklaşık 57 milyon seçmenin oy kullanabileceği seçimde İstanbul'un ilçelerini hangi partilerin kazandığı merak konusu oldu. Milyonlarca seçmenin sandık başına gittiği İstanbul'da yerel seçim sonuçları merak ediliyor. İstanbul Esenyurt'da seçimi hangi parti kazandı? İşte İstanbul Bağcılar seçim sonuçları.

  İstanbul 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanını belirlemek için sabah saat 08.00'dan itibaren sandık başına akın etti. İstanbul ve ilçelerinde seçime katılım yüksek olurken sandıklar saat 17.00'da kapandı. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Türkiye genelinde 28 milyon 929 bin 732'si kadın, 28 milyon 128 bin 904'ü erkek toplam 57 milyon 58 bin 636 seçmen oy verdi.

  Esenyurt belediye başkan adayları 2019

  AK Parti Esenyurt belediye başkan adayı Azmi Ekinci

  CHP Esenyurt belediye başkan adayı Kemal Deniz Bozkurt

  DYP Esenyurt belediye başkan adayı Ali Atmaca

  BBP Esenyurt belediye başkan adayı  Yusuf İvgen

  Vatan Partisi Esenyurt belediye başkan adayı Zeki Aksoy

  2019 yılı seçim sonuçları - Türkiye geneli

  ESENYURT YEREL SEÇİM 2019 SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  2014 yılı seçim sonuçları - Türkiye geneli

  Son yerel seçimler Türkiye'de 2014 yılında yapıldı. O seçimlerde AK Parti ülke genelinde 800 belediye başkanlığını kazandı. 226 belediye ile CHP ikinci sırada yer alırken MHP 166 belediye aldı. Büyükşehir olarak ise AK Parti 18, CHP 6, MHP ise 3 belediyeyi kazandı. 2014 seçimleri sonrasında Türkiye haritası bu şekilde oluştu:

  Partilerin aldığı oy oranları itibariyle 2014 yerel seçim sonuçları şu şekildeydi:

  AK parti oy oranı yüzde 42.87

  Cumhuriyet Halk Partisi oy oranı yüzde 26.34

  Milliyetçi Hareket Partisi oy oranı yüzde 17.82

  Barış ve Demokrasi Partisi oy oranı yüzde 17.82

  Saadet Partisi oy oranı yüzde 2.56

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Kemal Deniz Bozkurt kimdir Esenyurt Belediye Başkanı hangi partiden?

  Kemal Deniz Bozkurt kimdir Esenyurt Belediye Başkanı hangi partiden?

  İstanbul'da etkili olan dolu yağışından en çok etkilenen ilçelerden biri Esenyurt oldu, vatandaşlar bodrum katında mahsur kaldı. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt'un açıklamaları ise gündem oldu. Peki Kemal Deniz Bozkurt kimdir, Esenyurt Belediye başkanı Kemal Deniz Bozkurt hangi partiden?

  İSTANBUL'da etkili olan dolu ve sağanak yağıştan Esenyurt en çok etkilenen ilçelerden biri oldu. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, bugün meydana gelen sağanak yağışın ardından gündeme geldi. Kemal Deniz Bozkurt 2019 yerel seçimlerinde CHP'den adayı olduğu Esenyurt belediye başkanlığına seçildi. Peki kimdir Kemal Deniz Bozkurt, aslen nereli eşi ve çocukları kimdir? 

  İstanbul Esenyurt ilçesinde yaşanan üzücü durumu ekranlara taşıyan Habertürk kanalı son dakika bilgilerini almak için yayına bağladığı Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, benim haberim yok deyince, sunucu Esenyurt'ta yaşananları belediye başkanına aktarmaya başladı.

  Yaşanan bu trajikomik diyalog dikkatli seyircilerin gözünden kaçmadı. İlk görev yılında böylesine ciddi bir konuda ilgisiz kalan CHP'li Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Bozkurt ilçesinde yaşananları bir tv kanalından öğrendi.

  ESENYURT BELEDİYE BAŞKANI KEMAL DENİZ BOZKURT KİMDİR?

  Köy enstitüsü mezunu öğretmen bir baba ile ev hanımı bir annenin 3. çocuğu olarak 1965 yılında Ardahan’da doğdu. Lise öğrenimini Avcılar İnsa Lisesinde tamamladı. 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1977 yılından beri Esenyurt’ta yaşayan KEMAL DENİZ BOZKURT evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

  İş Yaşamı

  15 yıl uluslararası şirketlerde teknik müdürlük, yatırım ve planlama müdürlüğü yaptı. Görevi; şirketlerin yatırım planlama, üretim verimliliğinin yükseltilmesi, fabrika yerlerinin optimizasyonu, yatırım çalışmaları ve diğer teknik konuları kapsamaktadır. 50 civarında fabrikanın kurulumu ve üretime geçişini, üretim hattı kurulumu, makine, mekanik, elektrik ve inşaat projelerini yönetti. Yöneticilik yaparken yurt dışında yürütülen birçok projede görev aldı. Yurt içi ve yurt dışında liderlik, bilişim, iş yönetimi alanlarında ve teknik alanlarda çok sayıda eğitime katıldı. 2009 yılından itibaren yatırım planlama, fabrika kurulumu, inşaat, altyapı ve özel makine ekipman üretimi alanlarında faaliyet gösteren kendi şirketini yönetmektedir.

  Siyasi Yaşamı

  Üniversite öğrencisi iken 1985 yılında SODEP'e üye oldu. Sonrasında Cumhuriyet Halk Partisi’nde (mahalle, ilçe, il, kurultay) delegelik, mahalle sorumluluğu, gençlik kolları, belde yöneticiliği, il insan hakları komisyon üyeliği, aralıksız 3 dönem (Mayıs 2009 - Temmuz 2014) ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu. Esenyurt ilçesinin seçilmiş ilk ilçe başkanıdır.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap