Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  istanbul avşa feribot fiyatları

  1 ziyaretçi

  istanbul avşa feribot fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022 yaz sezonunda Erdek’ten Avşa‘ya indirimli 15 TL, Tekirdağ’dan 100 TL, Tekirdağ Barbaros’tan 100 TL, İstanbul’dan Yenikapı Bostancı Avcılar Avşa Adası bilet fiyatları İDO ile ekonomi bileti 205 TL bilet fiyatı ödeyerek gidebilirsiniz.


  Avşa Adası otel fiyatları kadar bilet fiyatları da aile bütçeniz için önem taşımaktadır. Avşa Adası’na gelirken bilet fiyatları için bütçe hesaplamanızı yaparken, Avşa İdo ile gelecekseniz biletinizi erkenden almadan tatile çıkmamanızı öneriyoruz. Çünkü İDO Avşa Biletleri esnek fiyat tarifesi ile anlık değişmektedir. Erken bilet alımlarında karlı çıkabilirsiniz.  Tekirdağ Avşa feribot seferleri fiyatları 2021 yazında maalesef zamlanmıştır. 25.05.2022 itibari ile güncel fiyatlar web sitemizdedir. Avşa Adası’na Turyol ile İstanbul’den sefer bulunmamaktadır.

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022 Yaz Sezonu

  Avşa Adası Konaklama Seçenekleri

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlaribahar-eylul-firsatcane-motel-fırsatgrand-guzel-otelefe-apart-avsa-adasibutik-apartsimge-apartnehir-deluxe-butik-otellara-zeynep-apart-firsattruva-apart-avsa-firsatalperen-apartmizrak-apart-firsatgorkem-apartuludag-apart-fırsatyuksel-motel-firsatbatu-suit-avsa-yigitlerheramis-apartbogazici-apartkonak-hotel-avsaozcan-urun-apart-fiyatiheramis-apartefe-suit-avsapera-pansiyon-fiyat

  Avşa Adası’na Ulaşım

  2022 yaz sezonunda Erdek’ten Avşa Adası ulaşımı 3 farklı feribot firması Gestaş, Adalar 1 ve Kooperatif RORO gemileri ile sağlanmaktadır. Tekirdağ’dan Avşa’ya ulaşım Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1, Yavuz Naz gemileri ve İstanbul Yenikapı Avşa, Bostancı, Avcılar’dan Avşa’ya ulaşım İDO tarafından yapılmaktadır. Avşa Adası’na İstanbul’dan gelmeden önce İDO için biletinizi önden almanız bilet fiyatınızın daha ucuza gelmesini sağlamaktadır. Çünkü İDO Avşa seferlerinde esnek fiyat tarifesine geçmiştir. İstanbul Yenikapı, Bostancı ve Avcılar bilet fiyatları 205 TL’den başlamakta olup, 278 TL’ye kadar yükselmektedir. Örneğin şuan Avşa’dan Yenikapı’ya gitmek için bilet almak istediğimizde sefer saatinden 7-8 saat öncesinde 278 TL bilet fiyatı ekrana yansıtmaktadır.

  Gestaş Avşa Adası Bilet Fiyatları 2022

  Avşa Adası seyahatinizde yaz-kış düzenli seferlerle hizmet sunan Gestaş firmasından indirimli bilet almak istiyorsanız Gest Kart’a sahip olmalısınız. Gestaş Avşa bilet fiyatları 1 Nisan 2022 tarihinde güncellenmiştir. Gestaş’ın Avşa Adası seferlerinde araç içindeki yolcular şoför hariç diğerleri ücrete tabidir. Gestaş İrtibat Telefonu : 444 0 752

  Not: Güney Marmara Hattı’ndaki araç içi yolcular ücrete tabidir. Seferler tek yön içindir.

  Adalar 1 – Ömer Kaptan – Öz Kaptan – Yavuz Naz Gemisi Tekirdağ Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Tekirdağ Avşa arasında yaz-kış düzenli seferlerle ulaşım yükünü üstlenen Adalar 1, Ömer Kaptan, Öz Kaptan ve Yavuz Naz gemilerinde standart fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Sefer saatlerinizin uygunluğuna göre istediğiniz gemi ile Avşa’ya gelebilirsiniz. Tekirdağ Avşa seferleri için Ağustos ayında fiyatlar güncellenmiştir.

  Adalar  1 İrtibat Telefonu : 0266 896 27 77
  Ömer Kaptan 1 İrtibat Telefonu : 0266 896 26 77

  avsa-adasi-feribot-bilet-fiyatlari

  Marmara Roro Gemileri Tekirdağ Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Sadece yaz aylarında faaliyete giren Marmara Roro Kooperatif gemileri ile Avşa’dan Tekirdağ’a ve Barbaros’a gidebilirsiniz.

  İrtibat Telefonu : 0530 042 18 47

  Marmara Roro ve Adalar 1 Gemileri Erdek Yolcu & Araç Bilet Fiyatları 2022

  Sadece yaz aylarında hizmetinizde olan bu seferler Avşa’ya Erdek’ten ulaşım için alternatif niteliğindedir.

  Marmara Roro İrtibat Telefonu : 0530 042 18 47
  Adalar  1 İrtibat Telefonu : 0266 896 27 77

  İDO Avşa Adası Yenikapı, Bostancı ve Avcılar Bilet Fiyatları  2022

  Yaz aylarında her gün ve bahar dönemlerinde sadece hafta sonları hizmet sunan İDO’nun araçsız sadece yolcu kabul eden hızlı feribotlarında bilet fiyatları 134 TL’den başlamaktadır. 184 TL’ye kadar tavan fiyatında satılan biletlerinizi Avşa’ya Seyehat öncesi almanızı önemli duyururuz.

  Avşa Adası içi Koylar ve Yiğitler Köyü Bilet Fiyatları

  Avşa’ya geldiğinizde gezilecek yerler arasındaki Avşa Adası’nın meşhur koyları olan Altınkum, Çınar, Karadut, Kadınlar Plajı ve Kumtur Plajları’na minibüs seferleri yaz aylarında Avşa merkezden üzüm heykeli karşısından kalkan minibüsler ile her saatte düzenli olarak sağlanmaktadır. Yiğitler Köyü’ne 5 TL koylara 5 TL’ye gidebilirsiniz.

  Kaynak https://www.avsavip.com/avsa-adasi-bilet-fiyatlari/

  Avşa Adası Konaklama Tavsiyeleri

  lara zeynep apart simge apart Yakamoz Pansiyon Apart Hüseyin Bozyiğit Apart Doğukan Villa Uğurlugül Apart

  Yazı kaynağı : avsa.bandirma.com.tr

  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2022 (Yenikapı-Bostancı-Avcılar-Tekirdağ)

  Avşa Adası – İstanbul İDO Seferleri ve Fiyatları 2022 (Yenikapı-Bostancı-Avcılar-Tekirdağ)

  Avşa Adası İdo seferleri Yenikapı-Bostancı-Avcılar-Tekirdağ saatleri 2022 ve Avşa İdo Yenikapı, Bostancı Avşa, Avşa Adası Avcılar en güncel ilkbahar tarifesi. İdo Avşa bilet satışları başlamıştır. Güncel seferleri web sitemizden takip edebilirsiniz. 2022 yaz sezonu Avşa Adası’na sefer saatleri belli olmuştur. İDO’nun Bostancı Avcılar deniz otobüsü seferi yoktur. Bostancı’dan iç hatlardan Esenköy’e gidebilirsiniz.

  Yenikapı Avşa Adası İdo Feribot Seferleri 2022 Tarifesi

  Seferler 1 Nisan 2022′de başlayacaktır. Bostancı Avşa seferleri ortalama 40 dk öncedir. Eylül, ekim aylarında yapılan sonbahar tarifesidir. Bilet fiyatları promosyon fiyat 138 TL’den başlamaktadır. Ekonomi sınıfı 184 TL’dir. Bu yüzden biletlerinizi erken almanızda fayda vardır.

  Tekirdağ Avşa Adası İdo Seferleri Saatleri 2022

  Tekirdağ İdo Avşa Adası feribot seferleri 2021 yaz sezonunda sona ermiştir. Aşağıdaki sefer saatleri bu yaza aittir. Kış aylarında Tekirdağ İDO seferi yoktur.

  Avcılar Avşa Adası İdo Feribot Seferleri Tarifesi 2022

  Avcılar Avşa Adası seferleri 2021 yazında sona ermiştir. Kışın AVCILAR İDO AVŞA seferi yoktur.

  Yaz aylarında 1 saat 50 dakika süren seferlerle İstanbul’dan Avşa’ya gelirken artık daha hızlı ve konforlu gelebiliyorsunuz. Avcılar Avşa Adası İDO bilet fiyatı 126 TL’dir.

  avsa-adasi-denize-sifir-otel-firsatlari

  Avşa Adası Konaklama Önerilerimiz

  bahar-eylul-firsatcane-motel-fırsatgrand-guzel-otellara-zeynep-apart-firsatefe-apart-avsa-adasisimge-apartalperen-aparttemel-motelozcan-urun-apart-fiyatibutik-apartnehir-deluxe-butik-otelgorkem-apartheramis-apart

  Yenikapı-Bostancı Avşa Adası-Marmara Adası İdo Bilet Fiyatları 2022

  Güncel Avşa İdo Deniz otobüsü fiyatları 138 TL promo bilet, ekonomi bilet 184 TL olup Tekirdağ Avşa Adası arası ido bilet fiyatları 56 TL’dir. Biletlerinizi Avşa İDO Yenikapı, Bostancı, Avcılar ve Tekirdağ İDO gişelerinden, İDO web sitesi ve İDO akıllı bilet uygulamasından temin edebilirsiniz.

  Avşa Adası Kaç Saat?

  Avşa Adası İstanbul arası ulaşım kaç saattir ? Bu soruya en doğru cevabı Yenikapı veya Bostancı konumlarından verebiliriz. İdo ile Avşa Adası’na ortalama 5 saatte gelirsiniz.

  İdo Avşa Adası Güncel Sefer Duyuruları 2022

  30.03.2022 - İdo 2022 seferleri 1 Nisan cuma günü başlayacaktır.

  02.01.2021 – İdo seferleri 21 Mayıs Cuma günü yeniden başlayacaktır.

  27.12.2020 -  İdo ilkbahar tarifesinin 2 Nisan 2021 tarihinde başlayacağı öngörülmektedir.

  25.06.2021 - İdo Avşa Adası-Tekirdağ arası feribot seferleri 2 Temmuz 2021 tarihinde başlayacaktır.  İdo Avşa Tekirdağ seferleri web sitemizde duyurulmuştur. Bursa-Büyükçekmece İDO seferleri başlamıştır.

  Avşa Adası İdo bilet fiyatları 138 TL’den başlamaktadır. 184 TL’ye kadar tavan fiyatı ile satılan İDO Avşa Adası biletlerini erkenden almanız Avşa Adası ulaşımında bütçeniz için faydanıza olacaktır. Avşa adası seyahati öncesi İDO iskelesinde 45 dk erkenden yer alınız. Avşa‘da şuanda %90 doluluk vardır, tatilinizde kalacağınız otel, apart yada pansiyonu Avşa’ya İDO ile gelmeden önce ayırtınız. Avşa Adası pansiyon fiyatları konusunda sayfamızda bilgi mevcuttur.  Sayfamızın altında önerdiğimiz tesisleri arayabilirsiniz. Avşa Adası ulaşım sayfamızdan adaya ulaşım konusunda detaylı bilgileri de inceleyebilirsiniz.

  Avşa Adası – Marmara Adası – İstanbul İDO Yaz Dönemi Seferleri 2022

  30 Mayıs 2022′den itibaren haftanın her günü AVŞA İDO; Avşa Adası-İstanbul(Bostancı, Yenikapı, Avcılar) 2021 yaz dönemi seferlerine başlayacaktır. Hafta içi ve hafta sonunda farklı saat dilimlerinde hizmetlerini sürdüren İDO’nun Avşa Adası seferlerinde fiyatlar 138 ile 184 TL arasında değişkenlik göstermektedir.  İstanbul Zeytinburnu Avşa Adası feribot seferleri 1 Haziranda başlayacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  ALTERNATİF TEKİRDAĞ – AVŞA ARABALI VAPUR SEFERLERİ

  Avşa Adası – İdo Marmara Adası Yenikapı – İstanbul Bostancı Seferleri 2 Nisan 2021′de başlıyor.

  Her yıl Mayıs ayının son haftası başlayan Avşa Adası, Marmara Adası ido Yenikapı-Bostancı İDO Deniz Otobüsü Seferleri bu yıl ; başkan Süleyman AKSOY’un İdo yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde bu yılda 3 Nisan’da başlayacak. Gelecek yıl kış sezonunda seferlerin devam etmesi için ön görüşmeleri yapan AKSOY ;” Ulaşım hattı bizim için çok önemli gelecekte daha güzel müjdelerle sizlerle olacağız inşallah.” dedi.

  İDO AVŞA ADASI SEFER FİYATLARI 2022

  İDO AVŞA ADASI seferleri fiyatları 138-184 TL arasındadır. Güncel fiyatlar İDO gişelerinde ve web sitesinde geçerlidir.

  İstanbul’dan Avşa Adası’na alternatif gidiş rotaları ve feribot seferleri;

  İDO haricinde İstanbul’a en yakın Tekirdağ’dan Avşa Adası’na Tekirdağ Feribot seferleri ile ulaşmanız mümkündür.Sefer listesi aşağıdaki gibidir. İyi Yolculuklar..

  İDO Avşa Sonbahar Tarifesi ve Sefer Saatleri 2022

  İlkbahar tarifesinde İstanbul’a en yakın tatil yerleri arasında Avşa Adası-Marmara Adası İdo seferleri (Yenikapı-Bostancı) cuma adaya geliş pazar Avşa’dan dönüş şeklinde olacaktır. İdo’nun 2022 sezonu için Avşa seferleri sonbahar tarifesinde 29 Ekim’e kadar devam edecektir. Zeytinburnu, Tekirdağ ve Avcılar’dan İDO seferleri sonbahar aylarında yapılmamaktadır.

  Avşa Adası Otellerinin Tümünü Görmek İçin Tıklayınız!

  Alternatif Tatil Beldeleri için İDO Seferleri Yaz Tarifeleri

  İstanbul Adalar Seferleri Saatleri

  Armutlu Kumla Seferleri Saatleri

  Avşa Adası Önerilen Tesisler

  Heramis ApartUludağ ApartBatu SuitAfissia Garden HotelBahar Aqua ResortNehir Delexe OtelOk Apart Yiğitler KöyüEge MotelErtol ApartCane MotelLara Zeynep ApartKonak HotelTemel Motel

  Yazı kaynağı : avsa.bandirma.com.tr

  Avşa Deniz Otobüsü Saatleri, Seferleri | ido.com.tr | İDO - İstanbul Deniz Otobüsleri - Online Bilet Al | ido.com.tr

  İDO Avşa İskelesi’nden Yapılan Seferler

  Marmara’nın en popüler tatil bölgelerinden biri olan Avşa’ya, İDO’nun deniz otobüsü seferleri ile kolayca ulaşabilirsiniz.

  Dış Hatlar Seferi:

  İDO Avşa İskelesi’ne yaz tarifesinde her gün, ilkbahar ve sonbahar tarifesinde Nisan - Ekim ayları arasında yapılan deniz otobüsü seferleri ile rahat ve kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Siz de İDO’nun ayrıcalıkları ile tanışmak ve Avşa’nın güzelliklerini görmek için hemen bilet alabilirsiniz. luyor. Siz de İDO’nun ayrıcalıklı hizmetini deneyimlemek ve Marmara Adası’nda güzel zaman geçirmek için hemen bilet alabilirsiniz.

  İDO Avşa İskelesi Tarihçesi

  Avşa Adası, tarih boyunca farklı hakimiyetlerin altında yer almıştır. Ancak Avşa Adası, son dönemde artan turizm cazibesiyle tatil severlerin ilgisini çekmeye başlamıştır. İDO Avşa İskelesi de bu ihtiyaca cevap vermek üzere en modern şekilde tasarlanmıştır. Her yıl binlerce yolcuya ev sahipliği yapan iskele, Marmara Denizi’nin en sık kullanılan iskelelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

  İDO Avşa İskelesi Nerede?

  Avşa Adası Cumhuriyet Caddesi, Türkeli Beldesi üzerinde yer alan İDO Avşa Terminali, adanın can damarlarından biri konumundadır. Adanın en merkezi konumunda yer alan iskeleye bölgede her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

  İDO Avşa İskelesi Haritası

  İDO Avşa İskelesi Yol Tarifi

  Avşa Adası’nın en merkezi konumunda yer alan İDO Avşa Terminali’ne adanın her noktasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Birçok bölgeye yürüme mesafesinde olan iskeleye, ada içi kullanılan ulaşım araçları ile de varış sağlamanız mümkündür.

  Avşa’da Nerede Vakit Geçirebilirsiniz?

  Tatilcilerin göz bebeği konumunda olan Avşa Adası, geniş kültürel dokusu ile vakit geçirmek için birçok farklı seçeneği ziyaretçilerine sunuyor. Böylece her zevke uygun aktiviteyi yaparak vaktinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz.

  Avşa Adası’nda yer alan doğal güzelliklerin başında sıra sıra dizili plajları ve koyları yer alıyor. Marmara Denizi’nin tadını doya doya çıkarabileceğiniz plajlar, yazın sıcak günlerine serin dönüşler yapmanızı sağlayacaktır.

  Avşa’da mutlaka denize girmeniz gereken yerlerden biri olan Manastır Koyu, hem deniz keyfini hem de farklı aktiviteleri bir arada sunuyor. Göz alıcı güzellikteki koyun yanında yer alan Manastır At Çiftliği, sadece deniz ile yetinmeyenlerin uğraması gereken yerlerden biridir. Hem at binip hem de denizin tadını çıkaracağınız Manastır Koyu’nu tatil rotanıza ekleyebilirsiniz.

  Tatil yaparken alışveriş yapmayı da ihmal etmek istemiyorsanız, Avşa Çarşısı tam aradığınız yer olabilir. Özellikle organik ürün severlerin uğraması gereken bir yer olan Avşa Çarşısında dilediğiniz meyve ve sebzeyi bulabilirsiniz.

  Eğer farklı ve doğal tatlara ilginiz varsa da, Avşa Adası’nda bulunan Yiğitler Köyü’nü mutlaka ziyaret ederek, birbirinden lezzetli şarapların yapıldığı fabrikaları görebilirsiniz. İstediğiniz her şarabı bulabileceğiniz Yiğitler Köyü’nde, şarapçılığa yönelik bilgi alabilir ve şarabı yerinde tatmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Son olarak, Avşa Adası’nın artık sembollerinden biri haline gelmiş olan Avşa Adası Değirmenardı’nı görmenizi tavsiye ederiz. Adanın merkezinde yer alan Değirmenardı, adaya yönelik güzel detaylardan yalnızca bir tanesidir.

  İDO Avşa İskelesi İletişim Bilgileri

  İDO Çağrı Merkezi: 444 44 36 - 0850 222 44 36

  Yazı kaynağı : www.ido.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap