Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iron man 1 türkçe dublaj full izle film makinesi

  1 ziyaretçi

  iron man 1 türkçe dublaj full izle film makinesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Demir Adam | Iron Man Serisi

  Iron Man 1

  Iron Man 2008 Film

  İlk kez 2008 yılının Mayıs ayında Dünya ile aynı anda Türkiye’de vizyona giren Iron Man’in başlangıç filmi Jon Favreau tarafından aksiyon, macera ve bilim kurgu ögeleri barındıran bir yapım olarak yönetilmiştir. Bilim kurgu filmlerinin usta yazarı ve yönetmeni Mark Fergus tarafından ele alınan hikayede Demir Adamın ilk zamanlarına gidiyoruz. En çok Sherlock Holmes ve Sherlock Holmes Gölge Oyunları serisinden tanıdığımız Robert Downey Jr.’nin başrol oyunculuğu kaptığı filmde Gwyneth Paltrow ve Terrence Howard ünlü oyuncuya eşlik ediyor. 2 saatten biraz fazla süren seyir zamanı ile izleyenlere soluksuz anlar yaşatıyor. Yarım milyon tarafından oylaması yapılan Demir Adamın İMDB üzerinden aldığı puan ise 7,9’dur. Dokuz yaş üzerindeki çocuklarınıza çekinmeden izletebileceğiniz bu harika film Dünya genelince yarım milyardan fazla gişe hasılatı elde etmiştir.

  Bir bilim adamının oğlu olarak Dünya’ya gelen Tony Stark, babası gibi bir mühendis olmuştur ve aynı zamanda gündeme paparazzi ile sürekli oturan çapkın bir Play boydur. Amerika’nın New York şehrinde yaşayan Stark aynı zamanda ileri teknolojiye sahip savaş başlıkları ve silahlar üreten bir şirketi bulunmaktadır. Afganistan’a bir müşterisine füze tanıtımı yapmak için giden iş adamı çok kötü bir tuzağa düşürülür ve oranın militanları tarafından esir alınır. Esir alan askerlerin lideri Stark’tan kendileri için bir füze yapmasını ister, fakat o hiç kimseye fark ettirmeden füze yapıyormuş edalarında kendisine oradan çıkmasını sağlayacak güçlü bir zırh yapar. Zekice planlanın ardından çok fazla gürültü çıkacak ve hayatını kadınlarla geçirmeyi tercih eden adamın yerine çok farklı biri gelecektir.

  Yazı kaynağı : filmmakinesi.life

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap