Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iphone whatsapp android aktarma

  1 ziyaretçi

  iphone whatsapp android aktarma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  WhatsApp’a beklenen özellik geldi: iOS’tan Android’e sohbet taşıma

  WhatsApp'a beklenen özellik: iPhone'dan Android'e sohbet taşıma - SDN

  WhatsApp'a beklenen özellik: iPhone'dan Android'e sohbet taşıma - SDN


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  WhatsApp sohbet geçmişini iPhone'dan Android'e aktarma - LOG

  WhatsApp sohbet yedeklerini iPhone'dan Android'e taşıma - MediaTrend

  WhatsApp sohbet yedeklerini iPhone'dan Android'e taşıma - MediaTrend

  WhatsApp mesajları iPhone’dan Android’e nasıl taşınır, en iyi aktarma yolları, WhatsApp sohbet yedeklerini iPhone’dan Android’e taşıma nasıl yapılır, bilmeniz gerekenler bu yazıda…

  iPhone’dan Android’e geçmek ya da tam tersi söz konusu olduğunda, WhatsApp görüşmelerinizi de beraberinde götürebilirsiniz. Bu rehberle, mesajlaşma platformundaki sohbetlerinizi bir işletim sisteminden diğerine aktarmak için mevcut yöntemleri anlatacağım.

  Öncelikle, bu işlemi WhatsApp aracılığıyla veya bu işte uzmanlaşmış üçüncü taraf uygulamalarla yapmak mümkün. Ancak maalesef telefon değiştirirken aynı WhatsApp hesabını kullansanız bile, paylaştığınız görüşmeler ve dosyalar otomatik olarak aktarılmaz. Görüşmeleri yeni telefonunuza aktarma işini sizin yapmanız gerekiyor. Ardından, konuşmaları iPhone’dan Android’e veya tersi yönde taşımak için kullanabileceğiniz bazı yöntemler var.

  WhatsApp mesajları iPhone’dan Android’e nasıl taşınır, en iyi aktarma yolları…

  WhatsApp konuşmaları çok önemli bilgiler içerebilir, bu nedenle telefonunuzu değiştirirken bunları saklamak istersiniz. Aynı işletim sisteminde kalacaksanız, WhatsApp’ın yedeğini alıp yeni cihazdan geri yüklemeniz yeterli olacaktır. Ancak aynı depolama hizmetine kaydedilmedikleri için iPhone’dan Android’e geçerken WhatsApp yedekleri tutulmaz.

  WhatsApp, iPhone’da yedekleri iCloud üzerinde tutarken, Android’de mesajlaşma geçmişini ve eski mesajları saklamak için Google Drive kullanır. Bu nedenle, işletim sistemini değiştirecekseniz, WhatsApp görüşmelerinizde bu yedekleri kullanamazsınız.

  WhatsApp sohbet yedeklerini iPhone’dan Android’e taşıma

  Bu geçişte her şey kayboluyor diye düşünmeyin, çünkü platformun kendisi tarafından iPhone’dan Android’e geçecek olsanız bile sohbetlerinizi korumak için sunulan bir yöntem var. Peki bu sürecin olumsuz bir yanı var mı? Maalesef görüşmeleri ayrı ayrı aktarmanız gerekecek, böylece süreç daha sıkıcı ilerleyecek.

  Görüşmeler dışa aktarıldıktan sonra, onları yeni cep telefonunuza geri yüklemelisiniz.

  WhatsApp mesajlarını iPhone’dan Android’e ve Android’den iPhone’a aktarmak için en iyi uygulamalar

  Önceki yönteme ek olarak, Google Play Store’da konuşmalarınızı Android’den iPhone’a veya iPhone’dan Andrpoid’e aktarmada uzmanlaşan birkaç uygulama bulabilirsiniz. Bunların en popülerlerinden birisi Dr. Fone’dur.

  Bu ücretsiz yazılım, farklı işletim sistemlerinden olsalar bile verileri bir cep telefonundan diğerine aktarmanıza olanak tanır. Bunu yapmak için, “WhatsApp mesajlarını geri yükle” işlevini seçmeli ve WhatsApp görüşmelerini aktarmak istediğiniz iki cihazı birbirine bağlamalısınız. Birkaç dakika içinde işlemi tamamlar. Ancak bunu başarmak için, Dr. Fone programının kurulu olduğu bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

  WhatsApp görüşmelerini iPhone’dan Android’e aktarmak istiyorsanız 5,99 euro’ya mal olan WazzapMigrator uygulamasını da kullanabilirsiniz. Basit bir prosedürle, bu uygulama tüm sohbetlerinizi Android’e aktarmanıza yardımcı olacaktır.

  Yazı kaynağı : mediatrend.mediamarkt.com.tr

  Android'den iPhone'a WhatsApp aktarma nasıl yapılır? - Telefon | DonanımHaber

  Android'den iPhone'a WhatsApp aktarma nasıl yapılır? - Telefon | DonanımHaber

  Geçtiğimiz yıl iPhone'dan Android'e transfer özelliğini devreye alan WhatsApp, nihayet Android'den iOS'a geçmek isteyen kullanıcılar için de sohbet aktarım özelliğini 2022'de ücretsiz olarak kullanıma sundu.

  Android'den iPhone'a WhatsApp taşıma işlemi yapabilmek için

  Öncelikle eski ve yeni cihazlarınızın aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekiyor:

  gerekmekte. Cihazlarınız tüm bu koşulları sağlıyorsa aşağıdaki adımları izleyerek Android'den iOS'a WhatsApp aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

  11 adımda Android'den iOS'a WhatsApp aktarma 

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap