Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iphone son hat artık kullanılamıyor hatası

  1 ziyaretçi

  iphone son hat artık kullanılamıyor hatası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  iPhone Son Hat Kullanılamıyor Hatası Nedir? - Kesin Çözüm

  iPhone Son Hat Kullanılamıyor Hatası Nedir? - Kesin Çözüm

  iPhone kullanıcılarının yaşadığı sorunlardan biri olan son hat artık kullanılamıyor hatası neden kaynaklanmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için çözüm yolları nelerdir ve neler yapabiliriz. Bu soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  iPhone Son Hat Kullanılamıyor Hatası Nedir? - Kesin Çözüm

  Eğer iPhone kullanıcısı olarak son hat kullanılamıyor hatası alıyorsanız öncelikle bu hatayı çözebileceğinizi bilin. Bu hatanın çözüm yollarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Son hat artık kullanılamıyor hatası iPhone telefonların çift sim modellerinde yani iPhone XS Max, XS, XR ve iOS 12 üstü modellerinde rastlanmaktadır.

  Bu hata neden kaynaklanıyor diye soracak olursanız elektronik sim(e-sim) özelliğinden kaynaklanmaktadır.

  Peki son hat kullanılamıyor hatası çözümü için neler yapmalıyız. Aşağıda yer alan çözüm yöntemlerini deneyerek bu hatadan kurtulabilmeniz mümkündür.

  Öncelikli olarak iPhone cihazınızın sistem güncellemelerini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Güncellemeleri eksik veya zamanında gerçekleştirmezseniz bu ve bunun gibi birtakım hatalar ile karşılaşabilmeniz mümkündür.

  iPhone son hat artık kullanılmıyor hatası çözümü için bir diğer yöntem ise cihazınızı yeniden başlatmak olacaktır. Yanlış duymadınız kulağa basit gibi gelsede telefonu yeniden başlatmak birçok hatayı çözmede etkili olan bir yöntemdir.

  Yukarıdaki yöntemleri uyguladığınız  halde sorun hala devam ediyorsa telefonunuzun çağrı kayıtlarını temizlemeyi deneyebilirsiniz. Çağrı kayıtlarını temizlemek son hat artık kullanılamıyor hatası için etkili bir çözüm yöntemi olabilir.

  iPhone hat kullanılamıyor hatası ile karşılaşıyorsanız cihazınızın ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun Ayarlar bölümüne giderek Genel sekmesine girin. Buradan Sıfırla bölümüne tıklayın ve Ayarları Sıfırla butonuna dokunun.

  Ağ ayarlarını sıfırlama işlemi telefonunuzdaki önemli bilgileri kapsamamaktadır. Bu yüzden cihazınız için yedekleme yapmanız gerekmez.

  Sorun hala devam ediyorsa sim kartınızı iPhone cihazınızdan çıkarıp tekrardan takmayı deneyebilirsiniz. Bunun için telefonunuzu kapalı konuma getirin ve sim kartını çıkartın. Daha sonra tekrardan takın ve cihazı yeniden başlatın.

  iPhone hat açılmıyor hatası için kısa süreliğine uçak modunu açıp kapamak etkili bir yöntem olabilir. Telefonunuzda uçak modunu açın ve 20 - 30 saniye kadar bekleyin. Ardından uçak modunu kapatın.

  Bu yazımızda sizlere iPhone kullanıcılarının yaşadığı son hat artık kullanılamıyor hatası nasıl çözülür? ondan bahsettik. Umarım bu yazımız sorununuzu çözmeye yardımcı olur.

  League of Legends oyununda yeniden bağlan hatası ile karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenleri League of Legends Yeniden Bağlan Hatası Kesin Çözümü adlı yazımızda bulabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sorunrehberi.com

  İPhone Son Hat Artık Kullanılamıyor Hatası 2021

  İPhone Son Hat Artık Kullanılamıyor Hatası 2021

  Teknobu | Güncel Haber, Teknoloji Sitesi 2020

  www.teknobu.net

  Yazı kaynağı : www.teknobu.net

  ios 15

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap