Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iphone silinen uygulamaları geri getirme

  1 ziyaretçi

  iphone silinen uygulamaları geri getirme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Apple Cihazlarda Silinen Uygulamaları Geri Yükleme

  Apple Cihazlarda Silinen Uygulamaları Geri Yükleme

  Apple Cihazlarda Silinen Uygulamaları Geri Yükleme Nedir?

  Apple uygulama mağazasında bulunan ancak sözleşme koşullarına uymayan uygulamaları kaldırıyor ya da uygulama sahipleri kendi istekleriyle uygulamaları çekebiliyor. Eğer uygulamayı daha önce yüklemişseniz ancak sonra silmek zorunda kalmışsanız meraklanmayın. Uygulama sizin mağazanıza yerleşiyor ve Apple Store’dan kalkmış olsa bile siz uygulamayı indirebiliyorsunuz.

  apple-cihazlarda-silinen-uygulamalari-geri-yukleme-nedir.jpg

  App Storedan Silinen Uygulamaları Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

  App Store’dan indirdiğiniz uygulamayı bir daha indirmek istiyorsanız yapmanız gereken birkaç küçük işlem var.

  Uygulamaları Geri Yükleme

  Yukarıdaki işlemler ile sildiğiniz uygulamalarınızı cihazınıza tekrar yükleyebilirsiniz. 

  Apple Uygulamalarını Kaldırırsanız Ne Olur?

  apple-uygulamalarini-kaldirirsaniz-ne-olur.jpg

  Apple Cihazda Bir Uygulamayı Silmek

  apple-cihazda-bir-uygulamayi-silmek-001.jpg

  Önerilen İçerik: İphone'un Bilinmeyen Özellikleri

  Neoldu.com / Sosyal Fayda 

  Yazı kaynağı : www.neoldu.com

  iPhone'da silinen uygulamaları bulmak - MediaTrend

  iPhone'da silinen uygulamaları bulmak - MediaTrend

  iPhone kullanıcıları için bazen silinen uygulamaları bulmak bir işkence haline gelebiliyor. Peki bunu, App Store kullanarak çözebilirsiniz desek? App Store kullanarak iPhone’dan silinen uygulamalara ulaşmak oldukça kolay, bu sayede de istendiği zaman geri yüklenebiliyor. iPhone’da silinen uygulamaları bulmak için atılması gereken adımlar:

  iPhone’da silinen uygulamaları bulmak oldukça kolay

  iPhone kullanıcıları ilk olarak App Store’u açmalı ve tıklamalı. Ekranan sağ üst kısmında bulunan oturum aç simgesine dokunun ya da fotoğrafınıza tıklayan. Burada karşınıza satın alınanlar çıkacak ve oraya tıkladığınızda da bütün Apple cihazlarınızda yüklemiş olduğunuz uygulamalar listenecek.

  iPhone'da silinen uygulamaları bulmak

  Bir diğer sekmede de şu anda kullanmakta olduğunuz uygulamalar listeleniyor. Geri yüklemek istediğiniz uygulamanın yanındaki bulut simgesine dokunabilirsiniz. Bu, silinen uygulamayı iPhone’unuza geri indirmeyi başlatmayı sağlıyor. Aradığınız silinen uygulamayı listede görmüyorsanız, sayfanın üst kısmındaki, uygulamalar listesinin hemen üstündeki Arama kısmından arayabilirsiniz.

  Bu işlemleri yaptığınızda sildiğiniz ancak yeniden yüklemeye karar verdiğiniz uygulamalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  iPhone'da silinen uygulamaları bulmak

  Apple’ın iPhone 13 hakkında yaptığı açıklama ise dikkat çekmişti. Taleplerin zayıfladığını söyleyen Apple, akıllı telefon üretiminde parça sağlayan tedarikçilere iPhone 13 serisine olan talebin yavaşladığını aktardı. Bu açıklama ise tüketicilerin iPhone 13 satın almaktan vazgeçtikleri anlamına geliyor.

  iPhone 13 ile ilgili son gelişmeler böyleyken iPhone 14 hakkında bilgiler ortaya çıkıyor. Telefonda kullanılacak işlemcinin 3nm sürecinden çıkması bekleniyor.

  Yazı kaynağı : mediatrend.mediamarkt.com.tr

  İphone ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme

  İphone ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme

  İphone ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme ios hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Daimi olarak kullandığınız cihazlarınız üzerinde dönem dönem yanlışlıkla silme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu silinme işlemlerini geri getirmek için yapmanız gereken bir dizi işlem bulunmaktadır. İlgili işlemlere aşağıdaki listelerden kolaylıkla erişebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve diğer detayları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. 

  Ana Ekrandan Silinen Uygulamaları Geri Getirme İos

  İphone ana ekranından silinen uygulamaları geri getirmek için aşağıdaki adımları dikkatle uygulamanız gerekmektedir. Bu işlemler sırasında oluşabilecek herhangi bir veri kaybından web sitemiz sorumlu değildir. 

  Uygulamayı iPhone/iPad’de Bulmayı Deneyin

  Uygulamanızı silmeyi özellikle hatırlıyorsanız , sonraki bölüme atlamak için burayı tıklayın . Aksi takdirde, ana ekranlarınızı yeniden düzenlerken veya yeni uygulama indirmelerini doğrudan Uygulama Kitaplığına gidecek şekilde ayarlarken uygulamanızı yanlış yerleştirmiş olabilirsiniz. İşte onu bulmanın 3 yolu:

  İPhone’da Son Silinen Uygulamalar Nasıl Görülür?

  iPhone’unuzda özellikle “son silinen uygulamaları” göremezsiniz, ancak indirdiğiniz tüm uygulamaları App Store’dan bulabilirsiniz. Bu listeyi yalnızca şu anda cihazınızda olmayan uygulamaları gösterecek şekilde filtreleyebilirsiniz (bu, uzantıya göre iPhone’unuzda silinen uygulamaları görmenizi sağlar). iPhone’unuzda silinen uygulamaları nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  Uygulama satın alımlarınızı silinmiş olsun veya olmasın gizlemenizi sağlayan bir özellik var. Birinin telefonunuzu gizlice kullandığını düşünüyorsanız (veya bunu yanlışlıkla siz yaptınız), App Store > kullanıcı hesabı düğmesi > Apple Kimliği’ni açmanız, ardından aşağı kaydırıp “Gizli Satın Alınanlar”a dokunmanız yeterlidir.

  iPhone’dan Silinen Uygulamalar Nasıl Kurtarılır

  İphone ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme, Silinen iPhone uygulamalarını kurtarmanıza yardımcı olabilecek 3 farklı yöntemimiz var. Ancak 1. ve 2. yöntemler, satın alma geçmişinizden bunları yeniden yüklemek için Apple Kimliğinizi bilmenizi gerektirir. Yöntem 3, Apple Kimliğinize giriş yapamasanız bile iPhone’unuzdaki silinen uygulamaları alabilir.

  Ayrıca uygulama verilerini geri yüklemek ve iCloud ve iTunes/Finder yedeklemelerine sahip olmak isteyenler için bu bölümün sonunda tam size göre bir bonus yöntemimiz var .

  App Store’dan Silinen iPhone Uygulamalarını Geri Yükleyin

  App Store, Apple Kimliğinizi kullanan tüm cihazlarda indirdiğiniz tüm uygulamaların geçmişini, silinmiş ve şu anda yüklü olmasalar bile tutar. Bu, kullanıcıların hangi uygulamaları kullandıklarını unutsalar bile silinen uygulamaları yeniden yüklemelerini kolaylaştırır. Silinen uygulamaları geri almak için App Store > kullanıcı hesabı simgesi > Satın Alınan’ı başlatın ve “Bu iPhone’da değil” sekmesine dokunun. Ardından, eksik uygulamanızı bulun ve yüklemek için sağdaki indirme düğmesine dokunun.

  İTunes’u Kullanarak Silinen iPhone Uygulamalarını Yeniden Yükleyin

  İTunes 12.7’den (macOS 10.13 High Sierra) itibaren, Uygulamalarla ilgili özellikler kaldırılmıştır. Dolayısıyla bu bölüm, iTunes 12.7 veya daha yüksek bir sürüme güncelleme yapmamış kullanıcılar içindir. Bu siz değilseniz, Yöntem 3’e geçin. Aksi takdirde, iTunes’u kullanarak iPhone’unuzda silinen uygulamaları nasıl geri yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  Ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme İos

  iTunes’unuz yoksa, uygulamanızı satın alma geçmişinizde bulamıyorsanız veya artık Apple Kimliğinize erişemiyorsanız, veri kurtarma yazılımını kullanarak bu verileri doğrudan cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu araçlar yalnızca uygulamaları geri yüklemekle kalmaz. Aynı zamanda bunları iPhone arama geçmişini , SMS mesajlarını, kişileri, fotoğrafları ve daha fazlasını kurtarmak için de kullanabilirsiniz.

  iPhone’unuzda ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirmek için işleyeceğiniz adımlar aşağıda açıklanmıştır:

  Bu yöntemlerin her ikisi de şu anda iPhone’unuzda bulunan tüm verileri silecektir… Bu nedenle önce bir yedekleme yaptığınızdan emin olun!

  Dikkatinizi çekebilir: İphone Toplu Rehber Silme 

  Bu yazımızda sizlerle İphone ana ekrandan silinen uygulamaları geri getirme ios hakkında bilgilere değindik. Son olarak merak ettiğiniz tüm içerikleri bizlerle yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

  Son olarak diğer yazılarımıza ulaşmak içintıklayınız.

  Yazı kaynağı : kodmatik.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap