Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  iphone satışları ne zaman açılacak

  1 ziyaretçi

  iphone satışları ne zaman açılacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  ​Apple internetten satışları neden durdurdu? Ne zaman açılacak? Zam mı geliyor? Fiyat güncellemesi mi olacak? - Yeni Şafak

  ​Apple internetten satışları neden durdurdu? Ne zaman açılacak? Zam mı geliyor? Fiyat güncellemesi mi olacak? - Yeni Şafak

  Apple’ın resmi sitesinde satılan iPhone 11’in satışları, bugün akşam saatlerinde birden bire durdu.

  FİYATLARDA GÜNCELLEME Mİ OLACAK?

  Konuyla ilgili Apple'dan resmi bir açıklama gelmezken, satışların durdurulması, sosyal medyada 'fiyatlara güncelleme yapılacağı' yorumlarına neden oldu.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  23 kasım 2021 apple'ın satışlarını durdurması

  Son dakika | Dolar Apple'a da yansıdı: Apple Mağazası satışları durdurdu

  Son dakika | Dolar Apple'a da yansıdı: Apple Mağazası satışları durdurdu

  Türk Lirası'nda bir günlük değer kaybı yüzde 20'ye yaklaştı. Dolar, Türk Lirası karşısında 13.50 seviyesini aşarken, avro da Türk Lirası karşısında 15.20 seviyesine gelmişti. 

  TL'nin değer kaybının ardından Apple, çevrim içi satış kanalında mac, iPad, Watch, AirPods, iPhone satışlarını durdurdu.

  İlk olarak iPhone 11 satışlarını durduran şirket, "satın alım" işlemini tüm ürünler durdurma kararı aldı.

  Çevrim içi mağazada ürün seçimi yapıldığı zaman ise "Şu Anda Mevcut Değil" yazıyor.

  Apple tarafından henüz konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Apple’ın Sitesindeki iPhone 11 Satışları Birden Durdu

  Apple’ın Sitesindeki iPhone 11 Satışları Birden Durdu

  Bildiğiniz üzere bugün dolarda yaklaşık 2 TL’lik bir artış yaşandı. Biz bu haberi yazarken 12,76 lirada olan doların bu artışının her teknolojik ürün gibi iPhone’larda yaratacağı artış da bu vesileyle gündeme geldi. Biz iPhone’lara gelmesi ihtimali olan bu zamları beklerken Apple’ın sitesinde de konuyla ilgili olabilecek bir değişiklik yaşandı.

  Apple’ın resmî sitesinde satılan iPhone 11’in satışları, bugün akşam saatlerinde birden bire durdu. Ardından sırayla tüm telefonlarda ve diğer tüm Apple ürünlerinde benzer bir durum yaşanmaya başladı. Apple'da benzer adımlar genellikle ürünlerin fiyatlarında değişiklik olacağı zaman yaşanıyor. Ancak gelen haberlere göre kurdaki yükseliş, Apple'ın bu kararı almasına neden oldu.

  Tüm Apple ürünlerinin satışı durdu:

  Şu anda Apple’ın sitesindeki ürün sayfalarına girdiğinizde hangi renk ve kapasite seçeneğine basarsanız basın, cihazı sepetinize ekleyemiyorsunuz. Bugün Apple bilgisayarlarının düşen TL değeriyle dolar bazında ABD’den bile daha ucuza satıldığından bahsetmiştik. Zira fiyatlar henüz güncellenmedi ve bu durum iPhone’larda da böyle. Ancak yaşanan bu gelişme, Apple'ın fiyatları neden güncellemediğini de açıklıyor. Satışların ne zaman yeniden başlayacağı ise bilinmiyor.

  Apple'ın bu hamlesi ülkemizin yanında yabancı basına da yansıdı. Pek çok haber sitesi, Apple'ın Türkiye'deki mevcut ekonomik durum sebebiyle satışlarını durdurduğunu manşetlerine taşıdı. Apple cephesinden ise henüz resmi bir açıklama gelmedi.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap