Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  into the night yakamoz birleşecek mi

  1 ziyaretçi

  into the night yakamoz birleşecek mi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Into The Night ile Yakamoz S-245 Birleşecek mi? Bağlantı Ne?

  Into The Night ile Yakamoz S-245 Birleşecek mi? Bağlantı Ne?

  Yakamoz S-245 dizisinin ilk sezonunun sonuna geldik. Dizi hakkında merak edilen çok bilgi var. Dizi devam edecek mi falan derken en çok sorulan soru da Into The Night ile Yakamoz S-245 birleşecek mi sorusu.

  Zira iki dizi de aynı evrende geçiyor. Konulara baktığımız zaman iki dizinin de bağlantılı olduğunu görüyoruz. Peki diziler birleşecek mi? Detaylara geçelim.

  Into The Night ile Yakamoz S-245 Birleşir mi?

  Önce şöyle bir uyarı yapalım ki bundan sonra paylaşacağımız detaylar spoyler içeriyor. Dizileri izlememişseniz, birazdan okuyacaklarınız diziden bazı kesitleri bilmenizi sağlayacak. Spoylerlar olduğunu bilerek devam edin diyelim ve konumuza dönelim.

  Into The Night ile Yakamoz S-245 arasındaki bağlantı zaten bulundukları evrenden geliyor. İki dizide de konu aynı. Güneş doğuyor ve doğduğu zaman temas ettiği canlıları öldürüyor.

  Into The Night bu konuyu işleyen ilk dizi. Belçika yapımı dizinin 2.sezonu da yayınlanmıştı. Dizide bir yolcu uçağında güneşten kaçmaya çalışan insanları görüyorduk.

  Yakamoz S-245 yapımında da aynı durum denizaltı için geçerli olmuştu. Burada da insanlar güneşten kaçmak için denizaltını kullanmıştı.

  22-04/23/into-the-night-ile-yakamoz-s-245-birlesecek-mi-3.jpeg

  İki dizinin belli noktalarda birleştiğini de gördük. En can alıcı sahne ise iki dizinin de final sahnesi.

  Into The Night 2.sezonunun sonunda Ayaz’ın bir askeri tam vuracakken Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Arman karakteriyle karşılaşmıştı. Ayaz, adamı karıştırınca bunun bedelini ödeyeceksin diyerek Arman’a ateş etmişti.

  22-04/23/into-the-night-ile-yakamoz-s-245-birlesecek-mi-2.jpg

  Yakamoz S-245 final sahnesi de tam olarak aynı sahne. İki grubunda tohumları aramak için Norveç’e geldiğini de düşünecek olursak, bir sonraki sezon için Into The Night ile Yakamoz S-245 birleşebilir.

  Artık bunun için daha net resmi açıklamaları bekleyeceğiz. Hangi dizinin konuyu nasıl ele alacağını şu an bilmiyoruz.

  Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

  @diziler

  Yazı kaynağı : www.diziler.com

  Yakamoz S-245 2. sezonda Into The Night’la birleşecek mi?

  Yakamoz S-245 2. sezonda Into The Night’la birleşecek mi?

  Geçtiğimiz sene çekimleri biten ve seyirci tarafından uzun zamandır merakla beklenen Yakamoz S-245 dizi Netflix platformunda seyirciyle buluştu. Gerilim türünde ki dizi farklı ve heyecan dolu hikayesiyle seyirciden tam puan almayı başardı.

  Diziyi ilgiyle takip eden seyirci, Kıvant Tatlıtuğ'un ufak bir rol ile yer aldığı Into The Night dizisi ile birleşebileceğini düşünüyor. Öyle ki, bir seyirci Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında Into The Night dizisinin son bölümü ile Yakamoz S-245 dizisinin son bölümünün birebir aynı olduğunu ve o sahnede Kıvanç Tatlıtuğ'un da yer aldığını belirtti.

  Seyirci paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "“Evet arkadaşlar şimdi  yüzde yüz eminim. İnto the night’ın ikinci Sezon son bölüm son sahneyi açtım baktım. Kıvanç Tatlıtuğ gözüküyor. Yani Yakamoz son sahneyle aynı. 2 dizi bağlantılı. İnşallah birleştirirler dizileri."

   Yakamoz dizisi

  Pek çok seyirci de Yakamoz S-245 ile The Night dizisinin birleşmesini umduklarını belirtiyor.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Yakamoz S-245’i bir günde bitiren izleyicinin aklında şimdi çok büyük bir soru işareti var!

  Yakamoz S-245’i bir günde bitiren izleyicinin aklında şimdi çok büyük bir soru işareti var!

  Televizyongazetesi.com/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerinde yer aldığı Yakamoz S-245 dizisi gündeme bomba gibi düştü. İzleyici ilk sezonu bir günde izledi bitirdi. İkinci sezonu dört gözle bekleyen izleyicinin kafasında çok büyük bir soru işareti var.

  Çekimleri bir yıl önce tamamlanan ve çok uzun süredir ekrana gelmesi beklemesi beklenen Yakamoz S-245 dizisi Netflix’te yayına girer girmez büyük bir ilgi gördü. Gerilim türündeki dizinin çok farklı ve heyecanlı hikayesi sayesinde izleyicilerin büyük bir bölümü yedi bölümden oluşan ilk sezonu bir gecede bitirdi.

  Şimdi herkes ikinci sezonun gelmesini bekliyor. Ancak kafalarda büyük bir soru işareti de var: Yakamoz S-245, spin off’u olduğu Into The Night’la birleşecek mi? Aslında izleyiciler bunun ipucunu daha dizi yayına girmeden önce, tanıtımlarda yakalamıştı.

  İzleyiciler bazı görüntülerden Yakamoz S-245 dizisinin, Kıvanç Tatlıtuğ’un küçük bir rol canlandırdığı Belçika yapımı Into The Night dizisinin spin off’u (bir dizideki herhangi bir karakter ya da hikayeden yeni bir dizi çıkarılması) olduğu tahminini yürütmüştü.

  Dizi yayınlandıktan sonra izleyicilerin bu teorisi güçlendi. Hatta bir izleyici sosyal medyada yaptığı paylaşımda Into The Night’ın ikinci sezon son bölümünü açıp izlediklerini ve Yakamoz S-245 ile bu dizinin son sahnesinin aynı olduğunu, bu sahnede Kıvanç Tatlıtuğ’un göründüğünü belirtti.

  Bu dikkatli izleyici Twitter’da yaptığı paylaşımda şöyle yazdı: “Evet arkadaşlar şimdi %100 eminim. İnto the night’ın 2. Sezon son bölüm son sahneyi açtım baktım. Kıvanç Tatlıtuğ gözüküyor. Yani Yakamoz son sahne ile aynı. İki dizi bağlantılı. Umarım birleştirirler diziyi. #intothenight #YakamozS245” Birçok izleyici de Yakamoz S-245’in Into The Night’la birleşip birleşmeyeceğini çok merak ettiğini belirtti.

  Bu arada Yakamoz S-245 Netflix’in izlenme listesine de çok hızlı bir giriş yaptı. 20 Nisan Çarşamba günü Netflix’te yayına giren Yakamoz S-245, 46 ülkede aynı anda yayınlandı. İzleyiciyle buluşmasından bir gün sonra 13 ülkenin en çok izlenen 10 yapımı arasına girdi. Son derece başarılı bir gerilim dizisi olan Yakamoz S-245’in izlenme oranlarının daha da yükselmesi bekleniyor.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap