Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  into the night kıvanç tatlıtuğ hangi bölümde

  1 ziyaretçi

  into the night kıvanç tatlıtuğ hangi bölümde bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Netflix dizisi ‘Into the Night’ ın 2. sezonu yayınlandı

  Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı Netflix dizisi ‘Into the Night’ ın 2. sezonu yayınlandı

  Into The Night dizisinin 2. sezon final bölümünde Türk izleyicileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

  Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin final sezonuna dahil olduğu iddiaları ile gündeme gelmişti. La Casa de Papel’in 5. sezonunun paylaşılmasının ardından söz konusu iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

  Fakat ünlü oyuncu bu iddialardan sonra Belçika yapımı Into The Night dizisinin 2. sezon final bölümünde izleyici karşısına çıktı. Tatlıtuğ’un konuk oyuncu olarak yapıma dahil olacağı daha önceden duyurulmuştu. Bir türlü ortaya çıkmayan başarılı oyuncu, 2. sezon final bölümünde kendini gösterdi.

  INTO THE NIGHT 3. SEZONDA NELER OLACAK?

  Güneşin insan sağlığını tehlikeye attığı bir dönemi konu alan dizi, batıya kalan bir grup insanı konu alıyor. İlk sezonda uçakta yaşananları anlatan dizi, karakterlerin Bulgaristan’da bir sığınağa geçmesi ile devam etti. Yer altındaki yaşamlarını incelediğimiz hayatta kalanlar, kötü bir sürprizle karşılaşınca işler yine sarpa sarıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un dizide görünmesiyle akıllara, aktörün başrolünü üstlendiği Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi geldi. İzleyiciler Into The Night dizisinin 3. sezonunun sular altında geçecebileceğini düşünüyor.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Into The Night'ın 2. sezonu yayınlandı! İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un ilk görüntüleri...

  Into The Night'ın 2. sezonu yayınlandı! İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un ilk görüntüleri...

  Dijital platform Netflix'in Belçika yapımı en çok izlenen dizilerinden biri olan Into the Night, 2. sezonu ile izleyicilerinin karşısına çıktı.

  Yeni bölümleri ile hayranlarının beğenisini kazanan Into The Night'ın 2. sezonunun final bölümünde, Türk izleyicileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

  Başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemlerde ''La Casa de Papel'' dizisinin final sezonuna dahil olduğu iddiaları ile gündeme gelmişti.

  La Casa de Papel'in 5. sezonunun paylaşılmasının ardından ortaya atılan iddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

  Ancak ünlü oyuncu, bu iddialardan sonra Belçika yapımı Into The Night dizisinin 2. sezon final bölümünde izleyici karşısına çıktı.

  Konuk oyuncu olarak yapıma dahil olacağı daha önceden duyurulan ancak bir türlü ortaya çıkmayan başarılı oyuncu, 2. sezon final bölümünde kendini gösterdi.

  Into The Night ın 2. sezonu yayınlandı! İşte Kıvanç Tatlıtuğ un ilk görüntüleri... #1

  Güneşin insan sağlığını tehlikeye attığı bir dönemi konu alan dizi, batıya kalan bir grup insanı konu alıyor.

  İlk sezonda uçakta yaşananları anlatan dizi, karakterlerin Bulgaristan'da bir sığınağa geçmesi ile devam etti. Yer altındaki yaşamlarını incelediğimiz hayatta kalanlar, kötü bir sürprizle karşılaşınca işler yine sarpa sarıyor.

  Kıvanç Tatlıtuğ'un dizide görünmesiyle akıllara, aktörün başrolünü üstlendiği Netflix dizisi ''Bir Denizaltı Hikayesi'' geldi. İzleyiciler, Into The Night dizisinin 3. sezonunun sular altında geçecebileceğini düşünüyor.

  Into The Night ın 2. sezonu yayınlandı! İşte Kıvanç Tatlıtuğ un ilk görüntüleri... #2

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix'in Into the Night Dizisinin 2. Sezonunda Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak - FilmLoverss

  Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix'in Into the Night Dizisinin 2. Sezonunda Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak - FilmLoverss

  Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix’in Into the Night isimli Belçika yapımı ilk orijinal dizisinin 2. sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak. 

  Uluslararası yapımlarının sayısını hızla artırmaya devam eden Netflix‘in Belçika yapımı ilk orijinal dizisi olan Into the Night, geçtiğimiz yıl 1 Mayıs’ta izleyici ile buluştu. İlk sezonu altı bölümden oluşan dizi ilgiyle karşılandı ve dizi 2. sezon onayını aldı.

  Hakan: Muhafız ve Atiye dizilerinin de senaristleri arasında yer alan Jason George‘un yaratıcısı olduğu dizi, Brüksel’den kalkmak üzere olan bir yolcu uçağının, NATO’da görevli olan İtalyan bir subay tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Silah zoruyla uçağa bindikten sonra o sırada uçakta olan az sayıdaki yolcuyu ve uçuş görevlilerini rehin alan subay, pilottan güneş doğmadan önce batıya doğru yol almasını ister. Çünkü güneş doğduğu anda herkes ölecektir.

  Uçaktaki insanların bir yandan bu rehin alma olayından sağ kurtulmaya çalışırken, bir yandan da bu iddianın gerçek olup olmadığını öğrenmesi gerekecektir. Buradan hareketle şekillendirdiği ilk sezonunda izleyicileri aksiyonun bir an bile eksik olmadığı bir hikâyeye ortak eden Into the Night, 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin 2. sezonuna konuk olacak oyuncular arasında yer alacak.

  Into the Night Dizisinin Kıvanç Tatlıtuğ’lu 2. Sezonu İzleyici ile Yakında Netflix’te Buluşacak

  Uluslararası bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizinin başrollerinde Pauline Etienne, Mehmet Kurtuluş, Jan Bijvoet, Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Nabil Mallat, Alba Gaïa Bellugi, Regina Bikkinina, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Babetida Sadjo, Nicolas Alechine ve Ksawery Szlenkier yer alıyor. Bu isimlerin önemli bir bölümü 2. sezon için geri dönüyor.

  Şu sıralar Netflix çatısı altında Özge Özpirinçci, Tolga Karaçelik gibi isimlerle bir araya gelerek “Bir Denizaltı Hikâyesi” adıyla anılan proje ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un henüz Into the Night dizisinin hangi bölümünde yer alacağı ya da hangi karakteri canlandıracağı bilinmiyor. Dizinin 2. sezonunun yönetmenliğini Nabil Ben Yadir (Les Barons, La Marche and Dode Hoek) ve yönetmen Camille Delamarre (Balthazar, The Way, Last Call) üstlenecek. Yapımcıları arasında ise Jason George ile birlikte Tomek Bagiński (The Witcher, The Cathedral) yer alacak.

  Dizinin 2. sezonundan yayınlanan sinopsis ise şöyle;

  İlk sezonun sonunda Flight 21 yolcularımız güneşten saklanmak için Bulgaristan’da Eski Sovyet askeri bir yeraltı sığınağı bulmuş olsalar da ne yazık ki soluklanmaları bir kaza sonucu yiyecek stoklarının tehlikeye girmesiyle kısa kesilir. Aniden yeryüzüne tekrar çıkması gereken ekip umutsuzca hayatta kalma mücadelesine yeniden başlar ve Norveç’te yer alan Küresel Tohum Deposuna (Global Seed Vault) seyahat etmek zorunda kalır. Ancak bu fikir sadece onların aklına gelmemiştir. Daha çok yiyecek temin edebilmek için grup kendi içinde bölünmek, askeri ekiple iyi geçinmek ve zamana karşı olan bu yarışta çeşitli fedakarlıklar yapmak zorunda kalır.

  Into the Night 2. sezon ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : filmloverss.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap