Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  internet cafe simulator android oyun club

  1 ziyaretçi

  internet cafe simulator android oyun club bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Internet Cafe Simulator Hileli apk indir - Internet Cafe Simulator Mod Apk 1.4 Android için ücretsiz.

  Internet Cafe Simulator Hileli APK (247.04 MB)

  Internet Cafe Simulator Orijinal APK 1.4( 41 MB )

  Internet Cafe Simulator Mod APK İndir üzerinde Happymodindir

  Download Internet Cafe Simulator Mod APK on LuckyModAPK.

  Scarica l'app originale Internet Cafe Simulator su Appbundledownloadz

  Google Play Link

  Yazı kaynağı : www.happymodapkindir.com

  Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4]

  Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4]

  Internet Cafe Simulator Para Hileli MOD APK [1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en iyi internet kafesini inşa edin!


  Internet Cafe Simulator 1.4 APK AÇIKLAMASI


  MOD Özellikleri:


  Internet Cafe Simulator v1.4 MOD APK


  Internet Cafe Simulator oyununda oyuncunun bu sefer dönüşeceği karakter, şehirdeki bir siber sahibinin imajıdır. Ancak teknoloji büyüdükçe ve insanların yaşamları arttıkça, giderek daha az insan siber dünyaya geldi. Bu, bu işi çok riskli bir şey yapar, ancak imkansız değildir. Ancak yine de birçok risk içerecek ve oyunun başından itibaren sizi iflas ettirebilir. İşletmeniz dilediğiniz kadar olumlu olacak mı? Yoksa baştan sona kaybolan, inşa etmek için çok çaba harcadığınız her şey mi? Cevap size bağlı olacak, başka bir yere değil, kararlarınız her şeyi verecek.


  Internet Cafe Simulator 1.4 Para Hile Apk


  Bu oyun biraz rol yapma oyunu türüne benziyor ancak bir simülasyon öğesi ile birlikte geliyor, bu yüzden çok garip bir his yaratıyor. Bu oyunun başarısına katkıda bulunan bu basit şeylerdir. Bu oyunda, oyuncuların internet kafe modellerini geliştirebilmeleri için bir çok şey yapması gerekiyor. Oynatıcı, Başlangıç ​​ve S-Başlangıç ​​olmak üzere iki mod arasından seçildiğinde başlayın ve her mod farklı özelliklere sahip olacaktır. Oyuncu oyuna başlamayı seçerse, oyundan destek alarak oyuna başlayacak kişinin gelişmesi 10 bin dolar. Ancak oyuncu S-Startup'ı seçerse, oyuncu İnternet Cafe'yi geliştirmek için bankadan on bin dolar daha fazla borç alabilecek. Bu, oyunun başında daha kullanışlıdır, ancak oyuncunun periyodik olarak bankaya geri ödemesi gerekir ve ödemesi biraz zaman alır. Ve oyuncu ödeme yapmazsa, banka oyuncunun İnternet Cafe'sini kapatacaktır.


  Internet Cafe Simulator Oyun İndir Club


  Oyuncunun İnternet Kafe'si, birçok insanın işe veya oyun oynamaya gittiği, şehrin göbeğinde bir yerde olacak. Ve bu topraklar aynı zamanda oyuncuların inşa etmek için oyun tarafından desteklendiği bir şey. Ama ilk başta, çok dağınıklar ve burada çok fazla çöp var, bu yüzden büyümek istiyorsanız, oyuncuların çöpü temizlemesi gerekiyor. Oyuncular köşede görecekleri bir süpürge alacaklar, onu çöpleri süpürmek için kullanacaklar. Her şey temizlendiğinde, oyuncunun işine başlama zamanı gelmiştir. Bu ev, oyunun oyuncuyu desteklediği yer olsa da, oyuncunun kilidi yalnızca belirli odalar için açılacaktır. Oyuncuların bu ek odaların kilidini açmak için seviye atlaması ve daha fazla para alması gerekir.


  Internet Cafe Simulator Hile Apk


  Oyuncular ayrıca sahip oldukları her şeyi yönetebilecekleri bir bilgisayar alacaklar. Ancak bunun dışında oyuncunun kullanabileceği başka bir şey olmayacak. Bu nedenle, oyuncunun sunduğu parayı, müşterilerin kullanması için ek bilgisayarlar veya Arcade makineleri satın almak için kullanın. Oyuncular bilgisayarlarını, bilgisayar veya oyun sandalyesi gibi gerekli şeyleri sipariş etmek için kullanırlar. Oyuncuların siberlerini geliştirmek istiyorlarsa satın almaları gereken birçok şey var. Ancak oyuncuların yapması gereken para miktarı çok az, bu yüzden sadece gerekli şeyleri satın alın. Bir bilgisayar gibi aynı kategoride birçok şey olacaktır, birçok farklı konfigürasyon fiyata bağlıdır. Oyuncunun parası için doğru şeyleri seçin ve çevrimdışı olarak en yüksek verimliliği elde edin.


  Internet Cafe Simulator APK dayı


  Internet Cafe Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


  Bir önceki android oyun Gerçek Çelik Dünya Robot Boks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.andromama.com

  PC Creator v1.0.4b MOD APK – PARA HİLELİ

  PC Creator v1.0.4b PARA HİLELİ APK, işletme türündeki oyunları seviyorsanız ve bilgisayar donanımına ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını UltraAndre stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bilgisayarcı karakteri ile bulunduğunuz dükkan içinde siparişler üzerine bilgisayar kasaları hazırlamak ve satmaktır. PC Creator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bitcoin hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel bilgisayar bileşenlerini satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı donanım parçaları, müşterileriniz ve dahası sizleri bekliyor. PC Creator v1.0.4b hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PC Creator Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

  PC Creator MOD APK

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap