Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  intercity istanbul park nasıl gidilir

  1 ziyaretçi

  intercity istanbul park nasıl gidilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Intercity İstanbul Park, Tuzla nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Intercity İstanbul Park, Tuzla nerede, Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Tuzla şehrinde Intercity İstanbul Park konumuna Toplu Taşıma

  Tuzla, Türkiye'deki Intercity İstanbul Park adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Intercity İstanbul Park adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Intercity İstanbul Park adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Intercity İstanbul Park için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ballica Caddesi - Kartal Yönü; İstanbul Park - Kartal Yönü.

  Intercity İstanbul Park adresine Otobüs veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 132D, 133GP

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Intercity İstanbul Park için yol tarifi alın.

  Intercity İstanbul Park adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Tuzla konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Intercity İstanbul Park için Otobüs ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Intercity Istanbul Park

  8-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Formula 1 Rolex Turkish Grand GP’ye toplu taşıma ile gelmeyi tercih ediyorsanız; metro hatları, metro duraklarından piste gelmek için kullanabileceğiniz ring* seferleri ve zaman planı hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  *Ring Seferi: Kalkış durağından yolcularını alarak sefere başlayan, son durağa ulaştıktan sonra beklemeden duraktaki yolcuyu alarak kalkış durağına geri dönen ve belirtilen saatler arasında bunu tekrarlayan araçların seferleridir. Bu seferi yapan araçlar başlangıç ve bitiş durağı haricinde başka bir durakta durmayacaklardır.

  Raylı Sistemler Haritası  Aşağıda detayları paylaşılan seferlerle ilgili bilmeniz gerekenler:

  - Belirtilen seferler istasyonlar ve Intercity İstanbul Park arasında 3 gün boyunca görev yapacak İETT Ring Otobüsleri’ne aittir.
  - Ring seferlerinde hem gidişte hem de dönüşte tek geçişlik İETT bilet ücretlendirilmesi uygulanacaktır.
  - Intercity İstanbul Park’a ulaştıktan ve bilet kontrolünden geçtikten sonra pist içi ücretsiz ulaşım servislerinden faydalanabilirsiniz.

  M4 Metrosu – Tavşantepe İstasyonu

  Marmaray – Pendik YHT İstasyonu

  M5 Metrosu - Necip Fazıl İstasyonu

  Yazı kaynağı : intercitypark.com

  Intercity Istanbul Park

  8-9-10 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Formula 1 Rolex Turkish Grand GP’ye aracınızla gelmeyi tercih ediyorsanız; iç otopark, dış otopark ve trafiğe kapatılacak yollar ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  İç Otopark Bileti Olan Misafirlerimiz için Yol Tarifi

  Intercity İstanbul Park otopark bileti olan misafirlerimizin Intercity İstanbul Park tabelalarını takip ederek piste gelmeleri gereklidir. Tüm yönlendirmeler pist alanında tabelalar ve görevliler vasıtasıyla gerçekleşecektir.

  • TEM E80 Otoyolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Intercity İstanbul Park Kurtköy çıkışından itibaren Intercity İstanbul Park tabelalarını takip ederek piste ulaşabilirler.

  • D100 Karayolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Sabiha Gökçen Hava Limanı sapağından çıkıp Intercity İstanbul Park tabelalarını takip ederek piste ulaşabilirler.

  • Kuzey Marmara Otoyolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Intercity İstanbul Park çıkışından çıktıktan sonra Akfırat güzergahında bulunan Intercity İstanbul Park tabelalarını takip ederek piste ulaşabilirler.

  İç Otopark Bileti Koşul ve Şartları

  • İstanbul Park Eğitim Öğretim Kurumları ve Organizasyon A.Ş. (“Intercity İstanbul Park”) ya da Ekim Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş. (“EKIM”) tarafından işletilen otoparklara park edilen her araç (ve içeriği) araç sahiplerinin kendi alacakları riske bırakılmıştır. EKIM ya da Intercity İstanbul Park, araç sahiplerinin EKIM ya da Intercity İstanbul Park’ın otoparkını kullanan kullanmaları nedeniyle uğradıkları zara veya ziyandan (araçlara ve/veya içeriğine gelebilecek zararlar da dahil olmak üzere), EKIM veya Intercity İstanbul Park’ın çalışanlarının veya yetkili acentalarının ihmalinden kaynaklanmadığı sürece, sorumlu değildir. EKIM veya Intercity İstanbul Park, lojistik, güvenlik ve benzeri nedenlerle gerekli gördüğü herhangi bir aracı çekme ve taşıma hakkını saklı tutar

  • Pistin içinde bulunan otopark alanlarına ya da araç içerinde evcil hayvan bulundurmak yasaktır.

  • Otopark bileti kullanılarak pist içine girildikten sonra herhangi bir sebeple Pist dışına çıkılması durumunda aynı bilet ile piste tekrar giriş yapılamaz. Her otopark bileti günlük olarak tek seferlik giriş ve çıkış yapmak üzere düzenlenmiştir. Bir otopark bileti, bir araç için geçerlidir.

  • Otopark biletine sahip herkes, EKIM ya da Intercity İstanbul Park’ın çalışanlarının vermiş olduğu (sticker gibi) belgeleri takmak ve yönlendirmelerine uymak zorundadır.

  • Otopark biletine sahip herkes 18 yaşından büyük ve ehliyet sahibi olmak zorundadır. Pist içerisinde bulunan trafik kurallarına ve trafik levhalarına uyulması zorunludur.

  • Resmi Pist otoparkları, EKIM ve Intercity İstanbul Park’ın belirlediği otoparklara araçlarını yalnızca park etmeye izin verir. Pist içerisinde herhangi bir ticaret, sergi, kamp ve ürün, içecek ve yiyecek gibi satışlar yapmak yasaktır. Araç sahipleri ya da yolcular herhangi bir Pist otoparkında (yürürken ya da araç sürerken) her zaman sorumlu bir şekilde ve güvenliği göz önünde bulundurarak hareket etmelidir. EKIM veya Intercity İstanbul Park, bu koşulları veya Pist’e giriş şartlarını ihlal ettiği tespit edilen kişileri kabul etmeme ve/veya çıkarma hakkını saklı tutar. EKIM ve Intercity İstanbul Park, Pist otopark alanlarını, belirlenen alanların müsait olmaması durumunda alternatif Pist otopark alanına taşıma hakkını saklı tutar. EKIM ve Intercity İstanbul Park’ın kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı herhangi bir Pist otoparkının kullanılamaması durumunda oluşacak zarar ve ziyandan EKIM ve Intercity İstanbul Park sorumlu değildir.

  • Bu hüküm ve koşullar Türk Kanunlarına tabi olacaktır.

  Dış Otopark Bilgilendirmeleri

  Intercity İstanbul Park otopark bileti olmayan misafirlerimizin dış otopark tabelalarını takip otopark alanlarına ulaşmaları gerekmektedir. Yürüme mesafesinde bulunan bu otoparkları kullanan misafirlerimiz yürüyerek piste ulaşabilirler.

  • TEM E80 Otoyolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Intercity İstanbul Park Kurtköy çıkışından itibaren Intercity İstanbul Park tabelalarını ve dış otopark tabelalarını takip ederek park alanlarına ulaşabilirler.

  • D100 Karayolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Sabiha Gökçen Hava Limanı sapağından çıkıp, Intercity İstanbul Park tabelalarını ve dış otopark tabelalarını takip ederek park alanlarına ulaşabilirler.

  • Kuzey Marmara Otoyolu üzerinden gelecek misafirlerimiz, Intercity İstanbul Park çıkışından çıktıktan sonra Akfırat güzergahında bulunan Intercity İstanbul Park ve dış otopark tabelalarını takip ederek park alanlarına ulaşabilirler.

  Trafiğe Kapatılacak Yollar

  Intercity İstanbul Park’ta yapılacak olan Formula 1 Rolex Turkish GP’ye trafik akışının sağlıklı yapılabilmesi adına;
  • Göçbeyli Köyü’nden Intercity İstanbul Park tarafına trafik kontrollü (sadece köye giriş yönü açık olacak şekilde) olarak kapatılacaktır. (1 no’lu Kavşak)
  • Kuzey Marmara Otoyolu gişeler çıkışında Intercity İstanbul Park yönündeki sapak kapatılıp, Tepeören Akfırat yönüne trafik verilecektir. (2 no’lu Kavşak)
  • Akfırat Mevkiinde bulunan Yıldız Bulvarı istikametinden, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı yönüne bağlantı sağlayan döner kavşak; belirtilen istikamette kontrollü olarak kapatılacaktır. (Görevli ve İETT araçları hariç) (3 no’lu Kavşak)

  Aracıyla gelecek ziyaretçilerimizin dikkatine:

  • Etkinlik saatinden en az 4 saat önce piste gelin.
  • Yola çıkmadan önce alternatif yol güzergahlarını kontrol edin.
  • Tedbir amaçlı etkinlik ve otopark biletinizin ekran görüntüsünü alın.
  • Intercity İstanbul park otoparkı için bilet almadıysanız, pistin etrafındaki yönlendirmeleri takip ederek çevredeki otoparkları kullanmanız gerekmektedir.
  • Açık alanlarda kullanmak için sadece katlanabilir sandalyenizi yanınızda getirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : intercitypark.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap