Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  integral yatırım model portföy

  1 ziyaretçi

  integral yatırım model portföy bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hisse Önerileri

  İntegral Yatırım Model Portföy Önerileri – (24.01.2023)

  Model Portföy

  Model Portföy

  Model Portföy

  Gedik Yatırım’ın parlayan şirketlere ilişkin güncel temel analizler ve nokta atışlı karşılaştırmalı şirket önerilerinin tümü periyodik olarak güncellenen model portföyümüzde! Piyasa, sektör ve şirket göstergelerini sıkı sıkıya takip eden Araştırma bölümünün değişen dinamiklere göre güncelleyerek seçtiği hisseleri Model Portföy’de inceleyin, kendi portföyünüzü oluştururken hisse dağılımı tercihlerinizi daha kolay yapın.

  Model Portföy Raporlarının Hazırlanmasındaki Amaç

  Model Portföyün hazırlanmasındaki amaç, Borsa İstanbul’da işlem gören şirket pay senetlerinin genel performansını temsil yeteneğine sahip BIST 100 Endeksini takip etmek ve BIST 100 endeks getirisi baz alarak yüksek ve istikrarlı dönemsel getiriler sağlamak ve yatırım hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimize güncel piyasa gelişmeleri doğrultusunda sunduğumuz hisse seçimi hizmetimizin başarısını ortaya koymak ve bu kapsamda türlü yatırım desteğini sunmaktır.

  Model Portföy Stratejimiz

  Model Portföy, ilk olarak belli bir miktar birikimin 24 Ocak 2022 tarihinde yayımlanan raporda belirtildiği ağırlıklarla, listedeki hisselere tahsis edilmesi ve o tarihte oluşan ortalama hisse fiyatlarıyla bu hisselerin satın alınması sonucunda oluşturulmuştur. Sonraki tarihlerde yayınlanan güncelleme raporlarla listedeki hisseler ve ağırlıkları değiştirilebilmektedir.

  Model Portföy’e dahil edilen hisseler, Araştırma Bölümü analistlerinin AL ya da TUT önerisi verdiği hisseler arasından seçilmektedir. Hisselerin seçimi, şirketlerin uzun döneme ilişkin finansal tahminlere dayalı olarak yapılan temel analizler ve orta/uzun vade beklentilerine göre yapılmaktadır.

  Model Portföy periyodik olarak  güncellenir ve uygun şekilde yatırımcılara duyurulmak üzere yatırımcılar ile paylaşılır, web sitesinde ilan edilir. Model Portföy güncelleme notunda hisselerin portföye giriş ya da çıkış gerekçesi yazılır. Bununla birlikte bir hissenin Model Portföy’e girmesi ya da çıkması, aksi belirtilmedikçe, hisse önerimizde bir değişiklik olduğu anlamına gelmemektedir.

  Yazı kaynağı : www.gedik.com

  İntegral Yatırım, "Model Portföy"deki hisseler değiştirdi foto galerisi 1. resim

  İntegral Yatırım,

  İntegral Yatırım, Güneş Sigorta'yı model portföyünden çıkarırken, Odaş'ı 2,2 TL hedef fiyat ile model portföyüne ekledi.

  İntegral Yatırım tarafından yapılan değerlendirmede şöyle denildi:

  Yazı kaynağı : www.borsatek.com

  Aracı Kurum Hisse Önerileri

  Aracı Kurum Hisse Önerileri

  Bizim Menkul Değerler'in en son model portföy ve takip listesine göre hedef getirisi pozitif olan hisse senetleri şu şekildedir:

  Not: Hedef fiyatına %5 veya daha az kalan şirketler tabloda listelenmemektedir.

  Mobil kullanıcılar tüm tabloyu görmek için lütfen ekranı yana çevirin!

  Yazı kaynağı : www.borsaveyatirim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap